Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Kielce

Z roku na rok, coraz więcej osób decyduje się na skup nieruchomości Kielce. Ma na to wpływ nasze innowacyjne podejście do sprzedaży mieszkania, które gwarantuje skuteczność i wysoki poziom usług. Staje się oczywiste, że standardowe rozwiązania nie przynoszą oczekiwanych korzyści i nie wystarczają coraz bardziej świadomym klientom. Samodzielne szukanie kupca i korzystanie z usług biur pośrednictwa jest kłopotliwe i czasochłonne, a w określonych przypadkach czas odgrywa kluczową rolę. Niekiedy właściciel nieruchomości nie może czekać kilku miesięcy, aż znajdzie się chętny nabywca. Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Kielcach?

Skup mieszkań za gotówkę w Kielcach – na czym polega nasza oferta?

Skupmieszkan.org działa na rynku od dziesięciu lat i skupuje nieruchomości bezpośrednio od właścicieli. Jesteśmy zarejestrowani w Polsce i oferujemy klientom błyskawiczną sprzedaż oraz wypłatę gotówki stanowiącą około 90% wartości rynkowej. Niewielki dyskont cenowy jest rekompensowany przez bezproblemowość i błyskawiczność transakcji. Działania takie jak nasze nie są jeszcze zbyt rozpowszechnione w kraju, ale wierzymy, że zmieniamy rodzimy rynek nieruchomości na lepsze. Wiemy, że skup mieszkań w Kielcach to krok w przyszłość dla sprzedaży i obsługi klientów. Dlatego z każdym rokiem rozwijamy naszą działalność i oprócz szybkiej transakcji oferujemy pomoc w problematycznych sytuacjach.

Skup mieszkań Kielcach nie nalicza kosztów za swoje usługi

Sprawne rozwiązania nie mogą opierać się na nadmiernie skomplikowanych zasadach. Podobnie jest z pobieraniem opłat od klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na jasno określone warunki. Koszty naszych usług, dojazdów i pomocy specjalistów zostały całkowicie zredukowane. Nie zapłacisz ani za wycenę, ani za jakiekolwiek pozostałe działania z naszej strony. Dbając o budowanie pozytywnych relacji, zrezygnowaliśmy z naliczania prowizji od dokonanej transakcji. Skup nieruchomości Kielce gwarantuje całkowity brak ukrytych kosztów, dzięki czemu całościowo współpraca z nami wyniesie cię dokładnie zero złotych. 

Odnosząc tę zasadę do kwoty za mieszkanie, również stosujemy jasne wytyczne. Około 90% ceny obliczane jest na podstawie podanych przez ciebie danych, przesłanych zdjęć i lokalnych czynników rynkowych, które analizujemy we współpracy z rzeczoznawcami. Delikatnie niższa cena zostaje wyrównana oszczędnością czasu i nerwów, a także gwarancją zbycia nieruchomości. Być może uda ci się uzyskać korzystniejszą cenowo ofertę, jednak nic nie zwróci ci czasu i energii, które w to włożysz. Zyskasz za to sporo stresu i regularnych, drobnych rachunków za utrzymanie mieszkania przez okres szukania kupca.

Czy da się sprzedać swoje mieszkanie po normalnej cenie?

Prawdopodobnie jest to możliwe, ale wymaga zainwestowania swojego czasu i wysiłku. Oprócz nas, są jeszcze dwie odpowiedzi na pytanie, jak sprzedać mieszkanie w Kielcach: biura pośrednictwa nieruchomości i samodzielne działanie. Biura pośrednictwa zajmują się poszukiwaniem prywatnych kupców dla nieruchomości swoich klientów, jednak za swoje usługi pobierają prowizję. W związku z tym, twój dochód zostanie o nią pomniejszony, chyba że zawyżą rzeczywistą wartość mieszkania. Niesie to z sobą ryzyko braku zainteresowania ze strony nabywców. Drugą poważną niedogodnością jest konieczność pokrywania przez ciebie opłat za utrzymanie lokum podczas nadmiernie przedłużającego się procesu sprzedaży.

 Jeżeli postanowisz spieniężyć cztery kąty na własną rękę, możesz dyktować dowolne warunki. Aby nie przestrzelić się z kwotą i podjąć efektywne działania, wskazane jest przyswoić jak największy zakres wiedzy o rynku nieruchomości. To interdyscyplinarna dziedzina, która zawiera w sobie zagadnienia prawnicze, gospodarcze, geopolityczne, administracyjne, finansowe, marketingowe czy negocjacyjne. Wszystkie nabyte informacje powinny zostać przełożone na lokalne uwarunkowania, w których należałoby się orientować. Po tym przymusowym szkoleniu można przystąpić do przygotowania nieruchomości, wyprowadzki, a następnie zredagowania i wystawienia ogłoszenia. Następuje czas oczekiwania na chętnych kupców, którym trzeba zaprezentować przedmiot zbytu. Wiąże się to z koniecznością dyspozycyjności o różnych porach doby. Jeśli będą zainteresowani, prawdopodobnie zechcą negocjować cenę. Po tym etapie, który może trwać nawet kilka miesięcy, przychodzi pora oczekiwania na decyzję kredytową nowego właściciela. W tym czasie jesteś zobowiązany/a pokrywać koszty utrzymania nieużywanego mieszkania. W końcu następuje sprzedaż. Być może uda ci się uzyskać wyższa stawkę, niż nasza, ale czy cały ten zachód to na pewno lepsze wyjście, niż proponowane przez skup mieszkań za gotówkę w Kielcach?

Jak sprzedać  mieszkanie w Kielcach do skupu nieruchomości?

Procedura jest niezwykle prosta i zamyka się w czterech krokach. 

 • Pierwszy to wypełnienie formularza zgłoszeniowego lub kontakt telefoniczny. W trakcie kontaktu przekaż nam najważniejsze informacje o stanie technicznym i statusie prawnym mieszkania. Zdjęcia będą bardzo przydatne.
 • Drugi krok leży po naszej stronie. Polega na przeanalizowaniu dostarczonych przez ciebie danych. Na tej podstawie dokonujemy wyceny online.  Po kilku, maksymalnie kilkunastu godzinach, dostaniesz od nas odpowiedź z naszą propozycją ceny. Skup nieruchomości Kielce jest otwarty na negocjacje, więc możemy o niej porozmawiać. Jeśli dojdziemy do porozumienia, nastąpią kolejne etapy.
 • Trzeci i jednocześnie najdłuższy krok to przygotowanie do finalizacji transakcji. Podpowiemy ci, jakie dokumenty należy przygotować, a w razie wątpliwości odpowiemy na dodatkowe pytania. Jeżeli masz takie życzenie, możemy załatwić formalności w twoim imieniu na podstawie upoważnienia. Długość tego etapu jest zależna od statusu formalno-prawnego mieszkania i poziomu skompletowania dokumentacji, ale zwykle trwa kilka dni roboczych.
 • Czwarty krok, czyli podpisanie umowy u notariusza, to finał całej transakcji. Spotkamy się u wybranego przez ciebie urzędnika, aby dopełnić formalności. Tuż po podpisaniu umowy przekażemy ci pieniądze. My preferujemy przelew ekspresowy, ale dla zapewnienia ci poczucia bezpieczeństwa, możemy wpłacić gotówkę wcześniej do depozytu notarialnego. Następnie przekazujesz nam klucze i tak się kończy cała transakcja.

Jak widać, współpraca z nami jest naprawdę prosta. Stanowimy najlepszą odpowiedź na pytanie, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Kielcach w kilku krokach i rozsądnej cenie.

Skupujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Nasze oddziały można znaleźć między innymi:

Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Kielcach? Najbardziej problematyczne przypadki

Sprzedaż mieszkania nie jest wdzięcznym zajęciem, nawet w podstawowej formie. Istnieją okoliczności, które ją dodatkowo utrudniają. Mogą mieć różną przyczynę i skutki, jednak łączy je to, że wprowadzają do transakcji stres i trudne do przewidzenia nieprzyjemności. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że wiemy, jak sprzedać mieszkanie w Kielcach obciążone problematyczną historią, czy to samego lokum, czy właścicieli.

Sytuacja osobista właściciela

Wiele sprzedaży jest uzależnionych od specyficznej sytuacji, w której znajdują się właściciele. Może ona powodować, że sprzedawca jest niedyspozycyjny, w związku z czym nie może oprowadzać kupców po nieruchomości, a także dopilnować niezbędnych formalności. Może też narzucać ograniczenia odnośnie czasu sprzedaży – tak zdarza się przy rozwodach, kiedy spór podczas podziału majątku skłania właścicieli do spieniężenia lokum i rozdzielenia gotówki. Aby nie przedłużać przykrych doświadczeń, skup mieszkań za gotówkę w Kielcach oferuje finalizację transakcji nawet w 72 godziny,  dzięki czemu można sprawnie przejść do następnych kroków. Klienci niedyspozycyjni, na przykład przebywający za granicą, mogą wystawić nam upoważnienie, dzięki któremu zajmiemy się w ich imieniu formalnościami. Przewidujemy możliwość wypłaty gotówki w innej walucie, niż PLN.

Sytuacja finansowa

Pogarszająca się sytuacja finansowa, zwłaszcza dotycząca bezpośrednio lokum, może być znacznym utrudnieniem w sprzedaży. Prywatni kupcy mogą się bać mieszkania podlegającego pod zajęcie, czy obciążonego hipoteką ze względu na skomplikowane formalności, które być może, spadną również na nich. Wiele firm znacznie niżej wyceni wartość takiej nieruchomości. Transakcję utrudnia reżim czasu – należy szybko spieniężyć mieszkanie, zanim zajmie je komornik. My oferujemy w pełni legalne działania, wycenę w oparciu o opinię rzeczoznawcy i pomoc w przebrnięciu przez procedury prawne. W tym celu współpracujemy z wykwalifikowanymi prawnikami. Nie gwarantujemy, że uda nam się uwinąć w trzy dni, ponieważ tego typu sprawy należą do najtrudniejszych, ale z pewnością znacznie skrócimy czas jej trwania. Jeżeli postępowanie egzekucyjne już ruszyło, część gotówki za mieszkanie wpłacimy na rachunek podmiotu ściągającego dług, pozostałą przelejemy tobie. Jeśli nie masz zapewnianego nowego miejsca zamieszkania,  skup nieruchomości Kielce proponuje umowę przedwstępną, wypłacimy zadatek na poczet spłaty zadłużenia. W ten sposób damy ci czas na znalezienie nowego lokum.

Właściwości techniczne nieruchomości

Inwestowanie w nieruchomości daje nam szerokie pole do manewru, jeżeli chodzi o ich stan techniczny. Dlatego skup mieszkań w Kielcach chętnie kupuje nieruchomości nadające się do odnowienia, nawet jeżeli będzie to generalny remont. Kupujemy zarówno domy czy mieszkania, jak i garaże, komórki lokatorskie i miejsca parkingowe. Nie ma dla nas znaczenia lokalizacja: odkupimy lokal w dużym mieście, miasteczku lub na wsi. Podczas wyceny bierzemy pod uwagę lokalne czynniki.

Skup mieszkań za gotówkę w Kielcach – polityka obsługi klientów

Choć świadczymy usługi w województwie świętokrzyskim, to nasza stała siedziba mieści się w Warszawie. Godzimy ze sobą te dwie rzeczy, ponieważ przyjęliśmy podejście pro-klient. Na tej podstawie wypracowaliśmy zdalny model kontaktu, który pozwala nam na podejmowanie współpracy w skali ogólnokrajowej. Możesz mieszkać nad morzem i chcieć sprzedać nieruchomość w Sandomierzu, nie ma to dla nas znaczenia. Kontakt mailowy i telefoniczny pozwoli na sprawną komunikację, a w razie potrzeby nasi specjaliści dojadą w obydwa miejsca. Skup nieruchomości Kielce dba o komfort i poczucie bezpieczeństwa swoich klientów. Na stałe współpracują z nami wyspecjalizowani eksperci z rożnych dziedzin pomagający w rozwiązaniu trudniejszych przypadków i zapewniający w pełni profesjonalny charakter naszych usług. Dzięki temu nie tylko dokonasz sprawnej sprzedaży, ale zaoszczędzić swój czas i nerwy.

Rozwijająca się świadomość klientów sprawia, że nie da się ich zbyć byle ofertą. Skup mieszkań w Kielcach cieszy się z tego stanu rzeczy, ponieważ w takim środowisku możemy w pełni rozwinąć skrzydła i udowadniać jakość naszej działalności. Wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się na  czym polegają profesjonalne i kompleksowe  usługi w sprzedaży nieruchomości.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie