Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Toruń

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na skup nieruchomości Toruń. Do zastanowienia się nad naszą ofertą skłania trudność wyzwania, jakim jest sprzedaż mieszkania. Sytuacje życiowe popychające do tego kroku są bardzo różne. Niezależnie od nich, przydatna jest znajomość rynku nieruchomości, aby sprawnie i bezproblemowo sprzedać dom czy inny lokal. Zazwyczaj ktoś niezwiązany na stałe z branżą nie zagłębia się w jej tajniki podczas porannej kawy. Ilość wiedzy do przyswojenia na raz jest przytłaczająca, a ślizganie się po linii najmniejszego oporu skutkuje nieprzyjemnymi konsekwencjami. Dlatego na scenę wkraczają specjaliści tacy jak my, którzy wiedzą jak sprzedać mieszkanie w Toruniu, nie angażując w to niepotrzebnie twoich nerwów.

Skup nieruchomości Toruń to odpowiedź na twoje problemy

Zapewne zastanawiasz się, czy mamy do zaoferowania coś, czego nie ma konkurencja. Rozważmy  najpierw, z czym zmierzysz się, jeśli postanowisz samodzielnie spieniężyć swoją nieruchomość. Czeka cię przyspieszony, ale bardzo intensywny, kurs wiedzy o rynku, jego zwyczajach i przepisach prawnych. Dodatkowo przydałaby się wiedza z zakresu technik negocjacyjnych i marketingowych. Śledzenie ogólnokrajowych (a nawet globalnych) zmian gospodarczych jest konieczne, aby przewidzieć wzrost lub spadek cen. Do tego dochodzi orientowanie się w lokalnych specyfikacjach, takich jak atrakcyjność konkretnej dzielnicy, czy nasycenie rynku typem nieruchomości, którą chcesz spieniężyć. Przydaliby się przychylni tobie fachowcy z różnych dziedzin powiązanych ze sprzedażą: urzędnicy, prawnicy, rzeczoznawcy… i to nadal nie gwarantuje, że uda ci się szybko dokonać transakcji. Trzeba liczyć się ze zdarzeniami losowymi czy kaprysami nabywców (uzasadnionymi, w końcu wydają dużo gotówki). 

Skorzystanie z usług biur pośrednictwa nieruchomości odciąża z konieczności posiadania dogłębnej wiedzy. Jednak nie są w stanie ci zagwarantować, że w najbliższym czasie nie dojdzie do zmian, które obniżą wartość twojego mieszkania. Czas znalezienia kupca to też wielka niewiadoma. Skup mieszkań w Toruniu poszedł o krok dalej. Skupujemy nieruchomości bezpośrednio u właścicieli za 90% ceny rynkowej. W przeciwieństwie do pośredników nie pobieramy prowizji, ani dodatkowych opłat. Gwarantujemy, że do zakupu dojdzie w przeciągu kilku dni od otrzymania zgłoszenia. 

Skup mieszkań za gotówkę w Toruniu – skorzystaj z naszych usług i śpij spokojnie

Możliwe, że nie domyślasz się konieczności opuszczenia lokalu, który wystawiasz na sprzedaż. Powinien być niezamieszkały przez cały czas aktualności ogłoszenia. Najlepiej, żeby zniknęły z niego sprzęty codziennego użytku, a nawet meble. To sprawia, że nie jesteś w stanie wynająć go lokatorom, jednak nadal ciąży na tobie obowiązek regularnego pokrywania kosztów utrzymania. Kontakt z kupcami bywa uciążliwy i wymaga dyspozycyjności o różnych porach doby. Do tego dochodzą liczne formalności mogące przyprawić o zawrót głowy. Krótko mówiąc: sprzedaż mieszkania na każdym etapie wiąże się ze stresem. My wiemy, jak sprzedać mieszkanie w Toruniu i go uniknąć. Dajemy gwarancję, że dojdzie do transakcji bez względu na stan techniczny czy prawny twoich czterech kątów. Przeprowadzimy cię przez kwestie formalne, a część z nich weźmiemy na siebie. Sam fakt, że cały proces skraca się do kilku dni, z pewnością pozwoli twojej głowie odpocząć.

Trudne wyzwania to nasza specjalność

Chociaż każda sprzedaż nieruchomości nie jest prostym zadaniem, istnieją przypadki, które zasługują na miano ekstremalnych. Dotyczą sytuacji, kiedy mieszkanie, ze względu na status prawny, fizyczny lub majątkowy, jest szczególnie trudne do spieniężenia. Skup mieszkań w Toruniu mierzył się z nimi niejednokrotnie, dlatego możemy cię zapewnić, że znamy się na rzeczy. Podczas dziesięcioletniej działalności na rynku wypracowaliśmy sprawdzone sposoby na najcięższe sytuacje. Sugerujemy się nimi podczas rozwiązywania nowych problemów, ale do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie.

Skupujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Nasze oddziały można znaleźć między innymi:

Problem narastających długów

Sytuacja finansowa nie zawsze musi być stabilna. Często to właśnie problemy tej materii dyktują konieczność sprawdzenia, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Toruniu celem spłaty zadłużeń. Sytuacja jest nieco łatwiejsza, jeśli długi nie są powiązane bezpośrednio z nieruchomością. Wtedy formalności związane ze sprzedażą przebiegają w standardowy sposób i jesteśmy w stanie zakończyć transakcję nawet w 72 godziny. Skupujemy miejsca parkingowe, komórki lokatorskie, garaże i wszelkie inne nieruchomości. Jeżeli zdecydujesz się na spieniężenie mieszkania, które aktualnie zajmujesz, proponujemy podpisanie umowy przedwstępnej. Wypłacony przy jej okazji zadatek pokryje długi, a ty zyskasz czas na znalezienie nowego lokum. Wtedy dokończymy transakcję, wypłacając pozostałą kwotę. Może ci ona posłużyć do uregulowania kosztów nowego mieszkania.

Co zrobić, jeżeli długi dotyczą bezpośrednio nieruchomości? Skup mieszkań w Toruniu radził sobie z takimi przypadkami. Formalności są dużo bardziej zawiłe, jednak z każdej sytuacji jest wyjście. W jego znalezieniu pomagają nam wykwalifikowani w tym kierunku prawnicy. Udawało nam się kupić mieszkania, na których ciążyło zajęcie komornicze. W takich przypadkach odpowiednia część sumy od razu trafia na poczet spłaty zadłużeń, a cała reszta do kieszeni naszego klienta. Zaległe opłaty w spółdzielni, windykacja  czy niespłacona hipoteka, również nie są nam straszne.

Sprzedaż mieszkania będąc za granicą

Ułożone życie w innym kraju może zostać zakłócone przez niepozałatwiane sprawy w Polsce. Pozostawione tu mieszkanie generuje niepotrzebne koszty. Wynajęcie go lokatorom jest rozsądnym rozwiązaniem, ale potrzebna jest zaufana osoba na miejscu gotowa pilnować twoich spraw. Jeżeli zdecydujesz się na spieniężenie wspomnianych czterech kątów, warto się zastanowić, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Toruniu. Zapewne wolisz uniknąć wielokrotnego zjeżdżania do kraju celem wypełnienia dodatkowych dokumentów, czy prezentacji wnętrza potencjalnym kupcom. My nie tylko nie będziemy wybrzydzać w kwestii wystroju, ale zrobimy co w naszej mocy, by ta transakcja była dla ciebie jak najmniej kłopotliwa.  Możesz wystawić nam upoważnienie, a załatwimy za ciebie wszystkie niezbędne formalności. Standardowo opieramy się o zdalny model korespondencji, co w przypadku takim jak ten ma dodatkowe plusy. Spotkamy się tylko raz, u notariusza podczas podpisywania finalnej umowy. To będzie jedyna, konieczna w tej sprawie wizyta w Polsce. 

Jak sprzedać mieszkanie w Toruniu i nie ponieść niepotrzebnych wydatków?

Najlepiej u nas. W kwestii finansów, jak każdej innej, preferujemy klarowne rozwiązania. Dlatego podliczyliśmy wszystkie dodatkowe koszty i możemy otwarcie powiedzieć, że wynoszą zero złotych. Mówiąc dokładniej: nie pobieramy prowizji, nie naliczamy opłat za obsługę, konsultacje, dojazdy, czy pomoc specjalistów. Wszystkie usługi otrzymasz od nas w zamian za możliwość kupienia od ciebie nieruchomości.

Jeżeli chodzi o kupno, to jaką kwotę ci zaoferujemy? Dokładną wyceną zajmują się nasi rzeczoznawcy, ale zazwyczaj wynosi ona około 90% rzeczywistej ceny rynkowej. Biorąc pod uwagę gwarancję kupna i szybkość transakcji, uważamy ją za uczciwą. Jak już wspominaliśmy, odciąża cię to z konieczności utrzymywania przez wiele miesięcy pustego mieszkania oraz odliczania prowizji dla pośredników. Tego, ile wart jest twój spokój, komfort psychiczny i zaoszczędzone nerwy, nawet nie próbujemy policzyć.

Co trzeba zrobić, żeby sprzedać mieszkanie w skupie?

Wystarczy kilka prostych czynności. Na początku należy wypełnić formularz, który znajduje się na naszej stronie, lub skontaktować się z nami telefonicznie. Umożliwi nam to wykonanie wyceny online. Ten proces trwa mniej niż dobę. Po tym czasie skontaktujemy się z tobą i przedstawimy propozycję ceny. Następnie nadchodzi moment na twoją decyzję. Jeżeli zaakceptujesz nasze warunki, niezwłocznie przystąpimy do przygotowania sprzedaży. Poinstruujemy cię, jakie czynności i dokumenty przygotować z twojej strony. W razie problemów czy niejasności – służymy pomocą. Po kilku dniach intensywnych przygotowań następuje finał, czyli podpisanie umowy u wybranego przez ciebie notariusza. Przekazanie gotówki odbywa się za pomocą przelewu ekspresowego, w związku z czym dostaniesz pieniądze, zanim opuścisz gabinet. I na tym kończy się proces, który rekordowo udaje nam się załatwić w 72 godziny. Dlatego stanowimy najlepszą odpowiedź na pytanie, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Toruniu.

Skup nieruchomości Toruń – czego jeszcze możesz się po nas spodziewać?

Chociaż od dziesięciu lat odnosimy sukcesy na rynku nieruchomości, nie osiadamy na laurach. Cały czas rozwijamy jakość naszych usług, skupiając się głównie na obsłudze klienta.  Skup mieszkań za gotówkę w Toruniu dokłada starań, aby odciążyć cię od niepotrzebnych czynności. Z drugiej strony dbamy o to, aby informować cię o wszystkich istotnych faktach. Dlatego zdecydowaliśmy się na zdalny model kontaktu. Dzięki niemu możemy o każdej porze odpowiedzieć na twoje pytania i nie będziemy cię męczyć ciągłymi wizytami, czy wezwaniami do biura. Wierzymy, że zapewni ci to wysoki komfort psychiczny. Każdy klient to osobna historia, dlatego indywidualne podejście jest kluczem do skutecznego działania. To właśnie nami kierowało, kiedy nawiązaliśmy kontakt ze specjalistami z powiązanych dziedzin. Są wśród nich odpowiednio wyspecjalizowani prawnicy oraz rzeczoznawcy. Pozwala nam to na optymalną, kompleksową pomoc.

Odległość nie ma dla nas znaczenia

Skup nieruchomości Toruń nie ogranicza się tylko do tego miasta – zwłaszcza że nasza siedziba mieści się w Warszawie. Dojeżdżamy do wszystkich miejscowości, bez względu na ich wielkość czy położenie. Nasze zadanie ułatwia kontakt mailowy i telefoniczny. Dzięki temu możemy kupić od ciebie mieszkanie bez względu na to, w której części Polski czy świata się aktualnie znajdujesz.

Dziesięć lat na rynku to kawał czasu. Skup mieszkań w Toruniu spożytkował go na tworzenie rozwiązań, które zapełniają lukę w branży nieruchomości. Jeśli zależy ci na sprawnej sprzedaży mieszkania, wypełnij nasz formularz kontaktowy. Nasi specjaliści nie mogą się doczekać kolejnych wyzwań.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie