Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości z lokatorami

Co zrobić, aby pozbyć się problematycznego lokalu, w którym ktoś mieszka? Jakie są możliwości dla ciebie, jako właściciela i czy możesz szybko sfinalizować taką transakcję sprzedaży? Mimo ogromnego rozwoju rynku nieruchomości, sprzedaż mieszkania wcale nie jest prostą sprawą. Należy się do niej odpowiednio przygotować i spełnić szereg warunków, aby otrzymać korzystną cenę. Duży problem pojawia się gdy lokal, który chcemy wystawić jest aktualnie zamieszkiwany przez lokatora lub najemcę. Żaden potencjalnie zainteresowany klient, nie chce przejmować się osobom, która aktualnie zamieszkuje taką nieruchomość. A jak wiadomo, czasem bardzo trudno jest pozbyć się takiego lokatora. Należy wziąć to pod uwagę, podczas przygotowań do sprzedaży. Czy sprzedaż takiego mieszkania jest w ogóle możliwa? Jaka jest rola skupu nieruchomości z lokatorami? Jak wygląda wycena nieruchomości online?

 

Dlaczego skup mieszkań z lokatorem jest potrzebny?

Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości w dowolnym stanie, o dowolnym statusie prawnym, która jest aktualnie zamieszkała i spodziewasz się problemów, rozważ współpracę z nami. Z doświadczenia wiemy, że każdy nasz klient, który próbował sprzedać mieszkanie z lokatorem, spotkał się ze sporymi problemami na swojej drodze. Żaden inwestor ani osoba prywatna, nie chciała ryzykować w takim przypadku. Warto bowiem zdać sobie sprawę z tego, że taka transakcja obarczona jest sporym ryzykiem. Lokatorzy zamieszkujący takie mieszkanie najczęściej są problematyczni i ciężko jest się z nimi porozumieć. Gdy takie mieszkanie trafia na strony internetowe, potencjalnie zainteresowane nim osoby od razu wiedzą, że może to stanowić nie lada problem. Wygodniej jest im znaleźć lokal mniej problematyczny, który nie będzie źródłem dodatkowego stresu. To niestety nie rozwiązuje problemu osoby, która mieszkanie z lokatorem wystawiła, w oczekiwaniu na szybką sprzedaż. W takim przypadku warto zainteresować się działalnością skupu nieruchomości. Liczne firmy kupujące mieszkania z lokatorami stanowią odpowiedź na wasze problemy.

 

Skup nieruchomości z lokatorami został stworzony dla osób, które spodziewających się problemów ze sprzedażą, ale chcą w bezpieczny sposób zrealizować taką transakcję.

Historie naszych klientów są naprawdę różne. Często są to osoby, którzy planują przeprowadzkę, mieszkają za granicą, czy otrzymali nieruchomość w spadku. Znaczna część formalności jest przez nas załatwiana w sposób zdalny, dlatego nie musicie martwić się swoją dostępnością. Pomożemy wam w sprawnej sprzedaży mieszkania z lokatorami.

 

Czy warto skorzystać z usług skup mieszkań z lokatorem?

Niektóre firmy kupujące mieszkania z lokatorami nie są godne zaufania. Przed podjęciem decyzji o współpracy z taką firmą, warto dobrze poznać jej ofertę oraz opinie klientów. My mamy nieposzlakowaną opinię, dlatego też zapraszamy was do współpracy. Jak szybko działamy? Współpraca ze skupem nieruchomości z lokatorami to zazwyczaj tylko kilka dni. Wszystko zależy od tego jak bardzo skomplikowana prawnie jest wasza sprawa. Podczas analizy waszego formularza zgłoszeniowego, przekażemy wam jakie dokumenty będą nam niezbędne do podpisania umowy i pokierujemy was, aby zdobyć je w jak najkrótszym czasie. Dbamy o to, abyście cały czas czuli się komfortowo i wyszli od nas w pełni zadowoleni

 

Skup mieszkań z lokatorem – dlaczego warto nas wybrać?

Zakres działań naszej firmy jest bardzo szeroki. Zajmujemy się nie tylko skupem mieszkań z problemami. Codziennie rozwiązujemy setki różnych spraw z jakimi zgłaszają się do nas klienci. Działamy szybko i niezawodnie, mając na uwadzę komfort osób, którym pomagamy. Nasi pracownicy odpowiadają na wasze zgłoszenia w ciągu 24 godzin, sprawnie przygotowują niezbędne dokumenty i umawiają spotkania. Jako klienci naszej firmy, dostajecie gwarancję profesjonalnych, szybkich usług oraz niezwykle korzystnej ceny za wasz lokal. Zajmować się wami będzie zespół wykwalifikowanych pracowników skup nieruchomości z lokatorami, wraz z naszymi zaufanymi prawnikami.

Sprawdź również skup nieruchomości opinie

 

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie