Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Chełm

Czy istnieje szybka oraz bezpieczna metoda na sprzedaż nieruchomości w Chełmie? Oczywiście, że tak, mimo, że w niektórych przypadkach nieruchomości z problemami, klienci myślą inaczej. Zgłasza się do nas wiele osób, które nie jest pewne, co należy zrobić, gdy ich mieszkanie, lub dom jest zadłużone, zaniedbane albo ma dodatkowe problemy wynikające z różnych czynników. Czy jest możliwość sprzedaży takiego lokalu? Tak, jednak warto skrupulatnie się do tego przygotować, aby uniknąć nieprzyjemności oraz problemów z formalnościami. Często sprzedaż na własną rękę zajmuje za dużo czasu, więc warto rozważyć skorzystanie z usług skupu nieruchomości, profesjonalnie zajmującego się takimi usługami w Chełmie. Aby mieć pewność, że transakcja przebiegnie w sposób korzystny, szybki oraz wygodny, należy zapoznać się z ofertą rynkową i wytypować najlepsze miejsce. Współpraca ze sprawdzonym skupem mieszkań, to sama przyjemność i nie należy się jej obawiać. Wiele osób błędnie ocenia wszystkie skupy w okolicy i boi się korzystać z ich usług. Przy wyborze odpowiedniego, sprawdzonego i polecanego miejsca, wszelkie wątpliwości odejdą w niepamięć. Skup nieruchomości w Chełmie, który prowadzimy działa transparentnie oraz uczciwie. Nasi klienci są dla nas najważniejsi, dlatego na każdym etapie współpracy dbamy o ich pełny komfort oraz bezpieczeństwo. Pracownicy dokładają wszelkich możliwych starań, aby wytłumaczyć wam wszystkie niezbędne kwestie, pomoc z formalnościami oraz sprawnie sfinalizować każdą transakcję. Zachęcamy was do zapoznania się z naszą ofertą i wyrobienia sobie opinii na temat naszego skupu mieszkań Chełm. Zachęcamy również do podzielenia się nią w zakładce, na naszej stronie internetowej.

Jak osiągnęliśmy sukces? 

Przede wszystkim dopasowując sposób funkcjonowania firmy, do oczekiwań klientów. Dobrze wiemy, że nie wszystkie skupy nieruchomości cieszą się wśród was zaufaniem. Dlatego też ostrożnie planowaliśmy otworzenie własnego biznesu, po dokładnej analizie rynku nieruchomości w tym mieście oraz zapoznaniu się z ofertą konkurencji. Okazało się, że żadne biuro nie ma takich zasad jak nasze, co daje nam niezwykłą przewagę. Nasi klienci nie muszą martwić się o prowizje, ukryte opłaty, czy pośredników. Skup mieszkań jest za każdym razem bezpośrednią stroną każdej transakcji kupna i sprzedaży, dlatego macie gwarancję stałej ceny oraz szybkiej realizacji usługi. Uważamy, że to najlepszy sposób, aby mieć pełną kontrolę nad współpracą z wami. Dodatkowe osoby, pośrednicy, tylko by to utrudniali i skomplikowali. Zgromadzony przez nas kapitał finansowy, pozwala na o wiele bardziej komfortowe działania, które mają także wpływ na sumy pieniędzy, jakie możemy wam zaoferować za wasze nieruchomości.  Rozmawiając z klientami, często dowiadujemy się, że obawiają się oni niskich stawek za swoje mieszkania. Współpraca ze skupem nieruchomości, kojarzy się często z zaniżoną wartością lokalu i bardzo słabymi pieniędzmi z jego sprzedaży. U nas nic takiego nie ma miejsca. 

Skup nieruchomości Chełm dba o to, aby transakcję były korzystne dla obu stron. Nie wykorzystujemy swojej wiedzy, aby oszukać was jeśli chodzi o wycenę nieruchomości. Ze względu na stan techniczny oraz status prawny danego lokalu, proponujemy wam co najmniej 90 % jego rzeczywistej wartości rynkowej.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Skup nieruchomości Chełm – jak powstaliśmy?

Jak niedługo zobaczycie, nasza firma posiada rozbudowany system wartości, których od lat się trzymamy. Zależy nam na tym, aby wszystkie usługi były nakierowane na zadowolenie klienta, ponieważ wiemy, że jesteście naszą najlepszą reklamą. To dzięki dobrze sfinalizowanym transakcjom, udało nam się rozwinąć firmę w taki sposób, w zaledwie kilka lat. Nasza firma rozpoczęła swoją działalność w Warszawie, gdzie znajdował się przez długi czas nasz pierwszy i jedyny oddział. Początkowo obsługiwaliśmy wyłącznie klientów lokalnych oraz z najbliższych okolic, jednak szybko okazało się, że nasze moce przerobowe nie są wystarczające. Ilość zgłaszających się do naszego biura osób, zaczęła przerastać nasze możliwości czasowe, mimo zatrudnienia dodatkowych osób. Wtedy też postanowiliśmy, że musimy rozwinąć swoją działalność o dodatkowe kilka miejsc. W ten sposób mogliśmy dalej świadczyć dobrej jakości usługi, które są przede wszystkim szybkie. W przeciwnym razie, nie nadążylibyśmy za waszymi zgłoszeniami. 

Początkowo otworzyliśmy swoje skupy nieruchomości w największych miastach każdego z województw, jednak szybko okazało się to niewystarczające. Napływali do nas bowiem klienci z całej Polski oraz ci mieszkajacy za granica. Wtedy też podjęliśmy decyzję o rozbudowie firmy o kolejne biura. Tak właśnie doszliśmy do skupu nieruchomości Chełm. Jednak ze względu na ogromną ilość klientów zagranicznych, którzy potrzebowali naszej pomocy, bardzo sprawnie rozwinęliśmy także usługi zdalne. Większość formalności możemy sfinalizować online, z wyceną wartości lokalu włącznie. Uważamy, że w dzisiejszych czasach, gdzie każdy jest zabiegany, to doskonała opcja.

Co może zaoferować wam skup nieruchomości Chełm?

Jak pewnie się zastanawiacie, nasz skup mieszkań nie powinien być nawet porównywany z konkurencją. Nasze zasady i wartości są zupełnie inne, dlatego też świadczymy o wiele lepsze usługi, które dopasowywane są do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Skup mieszkań Chełm to odpowiedź na wszelkie problemy. Ze względu na to, że specjalizujemy się w trudnych, skomplikowanych transakcjach, nigdy nie zdarzyło nam się odmówić klientowi. Niezależnie od transakcji, jaką przyszło nam przeprowadzić, zawsze znajdujemy korzystne rozwiązanie. W sprawach trudniejszych pomagają nam zaufani prawnicy, którzy czuwają nad waszym i naszym bezpieczeństwem. Nawet bardzo skomplikowane sprawy, jesteśmy w stanie rozwiązać szybko, tak aby wasze problemy finansowe oraz prywatne odeszły w niepamięć. Wszyscy pracownicy skupu działają ekspresowo, stale odpisując na wasze maile, analizując wasze sprawy. Możecie być pewni, że robimy wszystko w sposób ekspresowy, ponieważ nam także zależy na waszym czasie. Wiemy, że sprzedaż w sposób indywidualny, obarczona jest ryzykiem długiego czasu oczekiwania na potencjalnego klienta. Jednak dzięki temu, że jesteśmy niecodziennym skupem nieruchomości, to możemy zagwarantować wam finalizację transakcji w niecałe 2 dni! To naprawdę możliwe. Jeśli odpowiednio szybko zgromadzimy niezbędne dokumenty, możemy podpisać umowę już na pierwszym spotkaniu. W przypadku bardziej skomplikowanych spraw, również znajdujemy dobre rozwiązanie. Możemy zaoferować wam umowę przedwstępną oraz wypłacenie odpowiednio wysokiego zadatku, który zabezpieczy was finansowo, do czasu pełnej finalizacji umowy. Sprawdźcie sami, czy warto nam zaufać, albo zapoznajcie się z opiniami naszych klientów.

Chcesz sprzedać działkę? Sprawdź nasz skup działek

Pytania i odpowiedzi:

 • Jak będzie wyglądała moja współpraca ze skup mieszkań Chełm?

Całą współpracę z naszą firmą można spokojnie podzielić na kilka mniejszych etapów. Swoją przygodę zaczniecie od kontaktu z naszym biurem i przekazania nam najważniejszych informacji dotyczących waszego lokalu. Możecie zrobić to osobiście, albo wykorzystać formularz kontaktowy, który widnieje na naszej stronie internetowej. W ciągu kilku godzin wasze zgłoszenie zostanie przez nas przeanalizowane. Pracownik skupu nieruchomości wykona dla was wycenę jej wartości i przygotuję stosowną ofertę. Dzięki temu już na początku naszej współpracy, będziecie wiedzieć na czym stoicie. Kolejno wspólnie zabierzemy się do przygotowania niezbędnej dokumentacji, a następnie umówimy się w kancelarii notarialnej, w celu podpisania umowy. Na spotkaniu dostaniecie od nas gotówkę, albo wykonamy ekspresowy przelew na podany przez was numer konta.

 • Jak szybko dostanę pieniądze?

Wszystkie transakcję kupna i sprzedaży w skupie mieszkań Chełm staramy się przeprowadzać w jak najkrótszym czasie, czyli w kilka dni roboczych. W zależności od stopnia skomplikowania sprawy, ilości niezbędnych dokumentów oraz ewentualnych zawiłych prawnie sytuacji, zajmuje nam to od 2 do 10 dni. Zazwyczaj gdy klienci posiadają już skompletowaną dokumentację oraz są zdecydowani na podpisanie umowy, możemy zaaranżować spotkanie u notariusza, nawet w ten sam dzień. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego też wystarczy, że skontaktujecie się ze skupem nieruchomości Chełm i pozwolicie nam działać. Szybko przekonacie się o tym, że robi wszystko, co w naszej mocy, aby współpraca była nasza szybka i przyjemna.

 • Czy możliwa jest wycena nieruchomości w skupie?

Nasz skup nieruchomości Chełm oferuje bezpłatną i niezobowiązującą usługę wyceny waszych nieruchomości. Wierzymy, że pomoże wam ona w podjęciu stosownej decyzji o sprzedaży lokalu. Taką wycenę w naszym oddziale wykonujemy zazwyczaj w sposób zdalny, tzn. potrzebujemy do niej jedynie informację o danym lokalu oraz jego aktualne zdjęcia. Kolejno w ciągu najbliższych 24 godzin przekazujemy wam profesjonalną wycenę online i pomagamy w podjęciu decyzji. Nie musicie po skorzystaniu z takiej usługi, decydować się na dalszą współpracę z nami.

 • Czy usługi skupu nieruchomości Chełm są płatne?

Nasz skup mieszkań działa na innych zasadach niż standardowe firmy o tej nazwie. Ze względu na brak pośredników oraz prowizji, nie pobieramy też żadnych opłat dodatkowych. Dlatego też możecie być pewni, że nasze usługi są całkowicie darmowe

 • Czy współpraca ze skupem nieruchomości jest bezpieczna?

Trudno wybrać lepsze miejsce do przeprowadzenia transakcji kupna i sprzedaży mieszkania. Pracownicy skupu nieruchomości Chełm robią wszystko, co w ich mocy, aby ułatwić życie swoich klientów i odpowiednio im pomóc. Zawsze chętnie odpowiadamy na wasze pytania, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Możecie zwrócić się do nas z każdą sprawą, a my na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie. Co ciekawe, pozwalamy naszym klientom wybrać kancelarię notarialną, w  której podpiszemy umowę. Nie jest to często spotykana praktyka, jednak my nie jesteśmy przecież standardowym skupem nieruchomości.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie