Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup działek

Szybkie transakcje, pewna współpraca i dobre pieniądze. To wyróżnia nasz skup działek wśród konkurencji na rynku nieruchomości. Aby lepiej się o tym przekonać, poznajcie naszą firmę oraz jej wartości. Jeśli zależy ci na szybkim przypływie gotówki, koniecznie skontaktuj się z naszym skupem działek. Możemy zaoferować ci najlepsze warunki, profesjonalną opiekę oraz wsparcie na każdym etapie naszej współpracy. Jakie działki można u nas sprzedać? Praktycznie każdego rodzaju, ale najczęściej są to działki rolne, inwestycyjne, siedliskowe, budowlane, leśne oraz rekreacyjne. Zgłaszają się do nas klienci z różnymi problemami, dlatego stale poszerzamy zakres naszych usług. Jesteśmy firmą otwartą na potrzeby klienta, która dostosowuje się do każdej sprawy indywidualnie. Jak wiadomo oferta naszej firmy to nie tylko skup działek. Zajmujemy się wieloma transakcjami, także tymi bardziej skomplikowanymi prawnie jak skupem mieszkań zadłużonych.

Skup działek – dla kogo skierowana jest nasza oferta?

Warto wiedzieć, że rodzaj działki jest określony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, którego skrót to MPZP. Jednak niezależnie od jej typu, możecie sprzedać ja w naszym skupie. Zajmujemy się transakcjami na terenie całego kraju i większość formalności możemy dopełnić w sposób zdalny. Dzięki temu utrzymujemy sprawny kontakt ze swoimi klientami i szybko umawiamy spotkania, na których dochodzi do podpisania umowy oraz wypłaty pieniędzy. Tak jak każdy wie, że sprzedaż lokalu mieszkalnego nie jest skomplikowana, to czasem działka stanowi problem. Nie jest to jednak problem dla firmy takiej jak nasza. Skup działek dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz nabytej wiedzy, doskonale wie jak sprawnie przeprowadzić taką transakcję. Z naszą pomocą szybko zdobędziesz pieniądze. Warto wspomnieć, że nie działamy jak standardowy skup działek w okolicy. Nie korzystamy z pośredników i nie pobieramy prowizji. Jak to możliwe? Dzięki temu, że nasza firma zgromadziła odpowiedni kapitał finansowy, możemy stać się bezpośrednią stroną każdej transakcji. Dzięki temu kontrolujemy transakcję na każdym etapie, dbając przy tym przede wszystkim o wasze bezpieczeństwo.

 

Kiedy warto skorzystać z usług skupu działek?

Istnieje wiele czynników, które mają wpływ na to, czy działka sprzeda się szybko i w dobrej cenie. A jak wiadomo każdy chce zyskać na takiej transakcji. Wiele sytuacji oraz czynników ma wpływ na wartość danej działki, często zdarza się, że ma ona pewne problemy prawne, które muszą być rozwiązane przed sprzedażą. Jeśli klientom zależy na szybkiej sprzedaży danego gruntu, stanowczo odradzamy próby sprzedaży indywidualnej. Jest to zazwyczaj bardzo stresujące i obarczone ogromnym ryzykiem niepowodzenia. Szczególne jeśli w  grę wchodzi zadłużenie. Co zatem zrobić, aby szybko sprzedać działkę? Najlepiej udać się do sprawdzonego skupu działek, który sprawnie przeprowadzi cię przez wszystkie etapy sprzedaży. W miejscu takim jak nasze macie gwarancję zrealizowania transakcji w kilka dni, a także wypłaty pieniędzy w gotówce. Dzięki wiedzy i doświadczeniu pracowników skupu działek, nie musisz przejmować się nieatrakcyjną lokalizacją, czy brakiem ksiąg wieczystych. Często przyjmujemy w naszej firmie klientów, którzy na drodze spadkobrania stali się właścicielami całości lub części danego gruntu.

Sprawdź również nasz skup nieruchomości Warszawa

Skup działek – jak szybko działa?

Działamy na terenie całego kraju, dlatego kontakt z nami jest bardzo łatwy. Wystarczy, że zadzwonicie do nas, napiszecie maila, lub skorzystacie ze specjalnie do tego celu przygotowanego formularza na stronie internetowej. Nasi pracownicy w 24 godziny odpowiedzą na wasze zgłoszenie i przekażą wam przygotowaną dla was ofertę. Wytłumaczone zostaną wam także dokładne warunki współpracy. Po wstępnej wycenie działki  podpisaniu umowy przedwstępnej, wypłacona zostanie wam zaliczka. Kolejno razem skompletujemy dokumenty i spotkamy się u notariusza, w celu podpisania umowy. Na spotkaniu w kancelarii notarialnej zostanie wam wypłacona gotówka.

Więcej informacji znajdziesz na https://skupmieszkan.org/

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie