Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości komercyjnych

Bezpieczny sposób na szybką sprzedaż lokalu usługowego i nie tylko. Nasza firma przez lata zdobywała swoją pozycję na rynku oraz stopniowo rozszerzała swoją działalność. Na ogromny rozwój wpłynęło przede wszystkim zaufanie, jakim nas obdarzyliście. Dzięki temu, możemy teraz pomagać wam w każdej kwestii związanej z nieruchomościami użytkowymi. Właściciele każdej nieruchomości, która jest wykorzystywana do celów gospodarczych, są u nas mile widziani. Działamy na zasadach odmiennych od innych skupów nieruchomości, nie korzystamy z pośredników. Z pomocą kapitału finansowego, który latami zbieraliśmy odkupujemy lokale użytkowe bezpośrednio od was. Stanowi to dla was gwarancję szybkiej i korzystnej transakcji. Dzięki temu lepiej kontrolujemy współpracę i możemy zapewnić wam najlepsze warunki umowy. Wystarczy, że zgłosicie się do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, a następnie jeden z naszych pracowników przedstawi wam wstępną wycenę oraz warunki naszej przyszłej współpracy.

 

Skup nieruchomości komercyjnych – dlaczego powstał?

Jak wiadomo rynek nieruchomości rozwija się coraz prężniej, dzięki czemu skupy nieruchomości komercyjnych mają ręce pełne roboty. Każdego dnia nawiązujemy nowe współprace i realizujemy kolejne transakcje kupna oraz sprzedaży. Zapotrzebowanie na takie usługi wcale nie jest małe, jednak wielu przedsiębiorców nie wie, jak dokładnie sprzedać swój lokal użytkowy, przez co dopiero do dłuższym czasie, trafiają do nas. Nasza firma zajmuje się takimi usługami od lat, dzięki czemu sprawnie przeprowadzimy was przez proces sprzedaży. Wiemy, że o wiele łatwiej jest sprzedać prywatne mieszkanie, lub działkę niż nieruchomość komercyjną, dlatego też oferujemy swoją profesjonalną pomoc. Zajmujemy się różnymi sprawami, nie tylko lokalami użytkowymi. Mogą zgłosić się do nas także osoby, które posiadają magazyny, czy warsztaty wykorzystywane wcześniej w ramach działalności gospodarczej. Każde zgłoszenie będzie przez skup nieruchomości komercyjnych rozpatrzone w sposób indywidualny. Staramy się działać błyskawicznie, abyście od razu wiedzieli ile możemy wam zaoferować pieniędzy. Zazwyczaj współpraca z nami trwa zaledwie kilka dni.

Sprawdź również nasz skup nieruchomości z lokatorami

Czy sprzedaż lokalu użytkowego jest prosta?

To zależy w dużej mierze od tego, w jaki sposób do niej podejdziemy. Nie jest to tak łatwa transakcja, jak w przypadku nieruchomości prywatnej, która można wystawić na dowolnym portalu internetowym i czekać na chętnych kupców. W przypadku nieruchomości komercyjnych, czas oczekiwania na chętnego nabywcę znacznie się wydłuża. Może trwać to miesiącami, a nawet latami. Często jest to związane z aktualną sytuacją w kraju, metrażem lokalu oraz jego lokalizacją. Nigdy nie ma się pewności, że transakcja odbędzie się szybko i na korzystnych dla nas warunkach. Liczne utrudnienia powodują, że ludzie coraz częściej szukają pomocy w skupie nieruchomości komercyjnych. Bardzo nas to cieszy, ponieważ możemy zagwarantować wam bardzo dobre warunki współpracy, doskonałe ceny, a przede wszystkim szybkie działanie. Nasza firma bowiem jest znana z szybkich usług i dobrego kontaktu z klientami. Cenimy sobie sprawną współpracę i gwarantujemy ekspresową wypłatę pieniędzy. To dobra wiadomość, szczególnie dla osób zadłużonych, ponieważ płacimy w gotówce nawet na drugim spotkaniu.

 

Skup nieruchomości komercyjnych – dla kogo?

Usługi naszej firmy są skierowane do właścicieli lokali wykorzystywanych do działalności gospodarczej. Ze względu na duży rozwój rynku i ogromny popyt na takie usługi, wprowadziliśmy to do naszej regularnej oferty. Możecie w dowolnej chwili skontaktować się ze skupem nieruchomości komercyjnych, a nasi pracownicy przedstawią wam, co dokładnie możemy wam zaoferować. Transakcje jakie przeprowadzamy nadzorowane są przez zaufanych prawników oraz notariuszy, dlatego nie musicie przejmować się ich bezpieczeństwem. Trudno znaleźć na rynku lepszą ofertę od tej, która przedstawi wam nasz skup nieruchomości komercyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz sprawdzenia skupu nieruchomości opinie.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie