Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Łomża

Szybki i bezpieczny sposób na sprzedaż nieruchomości w Łomży wydaje się niemożliwy, a jednak jest to możliwe. Co można zrobić, gdy mieszkanie jest zadłużone, zaniedbane i znajduje się w nieatrakcyjnej lokalizacji? Często jedynym sensownym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z usług skupu nieruchomości, jednak wciąż wiele osób boi się takich firm. Znane są bowiem z różnych nieuczciwych praktyk, a także zaniżonych cen. Czy słusznie? 

Oczywiście, że niektóre skupy nieruchomości nie funkcjonują tak jak powinny, jednak istnieją na rynku firmy, które dbają o swoich klientów. Nasz oddział w Łomży to część firmy, którą budowaliśmy latami, dlatego też dbamy o to, aby stale się rozwijała. Najważniejsze są dla nas korzystne ceny, jasne umowy oraz szybka i efektywna współpraca. Aby zachęcić was do skorzystania z naszych usług, przygotowaliśmy krótki opis naszej działalności, a także odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Postaramy się przekonać was, że nasza firma posiada rozbudowany system wartości, które sprawiają, że klient jest dla nas najważniejszy. Z tego też powodu nasze usługi są transparentne i bardzo korzystne dla was. Skupiamy się głównie na trudnych przypadkach, pozornie nie do rozwiązania, które trapią naszych klientów. Niezwykle satysfakcjonujące jest dla nas rozwiązywanie takich spraw, ponieważ wasza wdzięczność po sfinalizowaniu transakcji, jest nie do opisania. Zapraszamy was do spotkania w naszym skupie nieruchomości Łomża i wyrobieniu własnej opinii na temat naszej działalności.

Skup nieruchomości Łomża – skąd pomysł?

Nasza firma powstała parę lat temu w Warszawie, gdzie zajmowaliśmy się jedynie urywkiem tego, co wykonujemy teraz. Zgromadziliśmy wokół siebie jednak tylu klientów, nie tylko z samej stolicy, ale też okolicznych miast, że postanowiliśmy podjąć decyzję o rozszerzeniu swojej działalności w ciągu najbliższego czasu. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług, pełnemu profesjonalizmowi oraz zaufaniu wielu osób, udało nam się otworzyć kolejne oddziały w największych miastach każdego z województw. Z czasem zaczęliśmy pozyskiwać coraz to więcej klientów i przyszła decyzja o tym, żeby rozważyć także mniejsze miejscowości, ponieważ czuliśmy, że tam również nasza działalność może być potrzebna. Dzięki temu też powstał oddział naszego skupu mieszkań w Łomży, która jest istotnym miastem na mapie Polski. Leży ona w województwie podlaskim i jest jednym z najludniejszych miast tego rejonu. Nic więc dziwnego, że bardzo intensywnie się rozwija, przyciągając coraz to nowe osoby. W takiej lokalizacji usługi nieruchomości są jak najbardziej potrzebne, dlatego też nic dziwnego, że tak dobrze przyjęła się nasza działalność. Szybko zyskaliśmy nowych klientów, którzy chcieli z naszą pomocą pozbyć się problematycznych nieruchomości oraz rozwiązać rozmaite problemy. Od dłuższego czasu prężnie działamy i poznajemy rynek nieruchomości w Łomży. Dzięki temu możemy teraz zaproponować wam naprawdę korzystne warunki współpracy.

Chcesz sprzedać działkę? Sprawdź nasz skup działek

Skup mieszkań Łomża – jakie korzyści możecie odnieść wybierając współpracę z nami?

Zastanawiasz się czy warto skorzystać z usług skupu nieruchomości? Pozwól, że przekonamy cię, że współpraca z nami to doskonały pomysł. Skup nieruchomości stawia przede wszystkim na doświadczenie, dlatego nasz zespół to wykwalifikowani agenci nieruchomości, którzy są gotowi do tego, aby pomóc wam z każdym problemem. Świadczą oni usługi na najwyższym poziomie, stale się doszkalając i pogłębiając wiedzę zawodową. Dbamy o to, żeby osoby, które reprezentują naszą firmę znały się nie tylko na kwestiach technicznych, ale też były dobrze przygotowane do samego kontaktu z ludźmi. Wiemy, że zwracają się do nas często klienci, którzy przeszli bardzo dużo. Sam proces sprzedaży domu, czy mieszkania jest przecież niezwykle stresujący i uciążliwy, dlatego aby nie dokładać wam problemów, większość formalności staramy się realizować w sposób zdalny. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie musimy spotkać się osobiście. Niestety podpisanie umowy musi odbyć się stacjonarnie, jednak cały proces kompletowania dokumentów, czy wyceny lokalu przeprowadzimy dla waszej wygody online. W trudnych momentach życia przydaje się wsparcie profesjonalisty, dlatego też możecie zwrócić się do nas z każdym problemem związanym z nieruchomościami. Nawet jeśli coś nie jest wyszczególnione w naszej ofercie, nie oznacza to, że nie jesteśmy w stanie tej sprawy rozwiązać.

 • Niecodzienne metody

Nasz skup nieruchomości Łomża nie działa tak jak wszystkie konkurencyjne firmy, ponieważ nie korzystamy z pośredników. Jesteśmy w stanie to osiągnąć dzięki odpowiednio dużemu kapitałowi, który nasza firma zgromadziła przez te lata. Uważamy to za ogromny sukces o którym mówimy głośno, ponieważ nie każdy jest świadomy, że skup nieruchomości może funkcjonować w taki sposób. A ma to ogromny wpływ na poprawę bezpieczeństwa oraz szybkości transakcji. Nasze usługi są całkowicie darmowe dla klientów, nie musicie więc obawiać się ukrytych opłat oraz prowizji. Skup nieruchomości Łomźa jest także odpowiedzialny za opłacenie wizyty u notariusza.

 • Konkurencyjne ceny

Nasza firma opiera się na korzystnych transakcjach dla obu stron. Jak wiadomo nikt nie chce być stratny podczas kupna i sprzedaży nieruchomości, dlatego też oferujemy wam od 90% wartości rynkowej za wasze lokale. Jest to w dużej mierze uzależnione od ich dokładnego stanu oraz statusu prawnego. Jeśli lokal nie jest zadłużony, to ilość kosztów jakie ponosimy nie jest duża, dlatego wtedy kwota sięga 100%. Jednak w przypadku bardziej skomplikowanych transakcji, często musimy przygotować się na więcej wydatków, co minimalnie obniża tę sumę. Uważamy jednak, że jest to bardzo uczciwa oferta, szczególnie biorąc pod uwagę ilość przygotowań jakie wykonujemy, wycenę oraz umawianie spotkań.

 • Szybkie usługi

Jak wiadomo czas to pieniądz, dlatego skup mieszkań Łomża działa ekspresowo i transakcję realizuje w kilka dni roboczych. Zdarza nam się, nawet stosunkowo często, że podpisujemy umowę kupna – sprzedaży na pierwszym spotkaniu ze zdecydowanym klientem. Jeśli wszystkie czynniki nam sprzyjają, a niezbędna dokumentacja jest już zebrana, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby także transakcję sfinalizować od razu. Nasz skup mieszkań zawsze jest gotowy do podpisania umowy i równie szybkiej wypłaty pieniędzy, nawet w gotówce. 

 • Bezpieczeństwo jest podstawą współpracy

Nie ma nic ważniejszego od tego, aby nasi klienci czuli się komfortowo, podczas finalizacji transakcji kupna i sprzedaży. Na każdym kroku staramy się upewnić, że rozumiecie nasze działania. Zawsze odpowiadamy na wszelkie wasze pytania i staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogłyby się pojawić. Pracownicy skupu mieszkań Łomża są bardzo otwarci i kontaktowi, dlatego też możecie bez skrępowania przedyskutować z nami dowolną kwestię, związaną z naszą działalnością. Dajemy wam także niecodzienna możliwość wskazania notariusza, u którego będziemy podpisywać umowę. Możecie wybrać dowolną osobę, a my umówimy tam nasze spotkanie i zapłacimy za nie. Jeśli nie macie takiej potrzeby, to skorzystamy z usług sprawdzonych przez nas osób. W przypadku spraw bardziej skomplikowanych prawnie, nierzadko konsultujemy się z prawnikami. Bezpieczeństwo całej transakcji, to dla nas kluczowa sprawa.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

 

Pytania i odpowiedzi:

 • Jak wygląda współpraca ze skup nieruchomości Łomża?

Współpraca z naszym skupem opiera się o kilka etapów. Pierwszym z nich jest kontakt z naszym biurem i przekazanie najważniejszych informacji dotyczących lokalu. Możecie wykonać to zdalnie, wypełniając specjalny formularz, który widnieje na naszej stronie, lub zadzwonić w godzinach pracy skupu. Zapraszamy was również do wizyty osobistej w naszym oddziale. Kolejno przekazana zostanie wam wycena wartości waszego lokalu, wraz z atrakcyjną ofertą jego zakupu. Jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszych usług, wspólnie przejdziemy do formalizacji transakcji, gromadzenia dokumentów oraz umówienia spotkania. Na koniec u notariusza podpiszemy umowę i wypłacimy wam pieniądze.

 • Czy muszę znać wartość swojego lokalu?

Skup nieruchomości Łomża oferuje bezpłatną i niezobowiązującą usługę wyceny wartości nieruchomości, którą w większości przypadków jesteśmy w stanie zrealizować w sposób zdalny. Dzięki temu nasi klienci nie muszą dodatkowo stresować się wyceną, wystarczy, że dostarczą nam niezbędne informację oraz aktualne zdjęcia mieszkania, a w 24 godziny otrzymają profesjonalną wycenę online. Nic również się nie stanie, jeśli na tym etapie klient zrezygnuje z dalszej współpracy.

 • Czy skup mieszkań Łomża pobiera prowizję?

Nasz skup nieruchomości działa inaczej niż konkurencyjne firmy, dlatego też nie pobieramy żadnej prowizji od swoich usług. Brak pośredników sprawia, że nie musicie obawiać się ukrytych kosztów, czy zawiłych i trudnych do zrozumienia umów. Nasza współpraca ma być dla was przyjemna, a więc zrozumiała. Wszystkie warunki umowy zostaną wam przedstawione na pierwszym spotkaniu, tak samo cena, jaką możemy zaoferować wam za mieszkanie, czy dom. Z naszej strony nic nie ulegnie zmianie z biegiem czasu.

 • Jak szybko działa skup mieszkań Łomża?

Staramy się przeprowadzać wszystkie transakcje w kilka dni roboczych. Czasem udaje nam się zrealizować je nawet w 2 dni, jednak są to wyjątkowe sytuacje, w których klienci są już dobrze przygotowani, jak chodzi o niezbędne do podpisania umowy dokumenty. Jeśli zależy wam na czasie, uważamy, że podołamy każdemu wyzwaniu i spiszemy umowę tak szybko, jak będzie to możliwe. Wycenę lokalu wykonujemy w niecałe 24 godziny, tak abyście jak najszybciej mogli zapoznać się z właściwą ofertą, jaką dla was przygotowaliśmy. Jeśli chodzi o spotkania, jesteśmy bardzo elastyczni, ponieważ zależy nam na waszym komforcie. Nie martwcie się swoją dostępnością, ponieważ na pewno dojdziemy do porozumienia. Sprawy dotyczące nieruchomości z większymi problemami, mogą poprzez formalności, zająć nam więcej czasu. Liczymy jednak, że mimo wszystko, razem pokonamy wszystkie trudności i sprawnie sfinalizujemy transakcję.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie