Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Przemyśl

Dlaczego warto odwiedzić nasz skup nieruchomości w Przemyślu, aby pozbyć się problematyczne lokalu? Nigdzie indziej nie zaoferują wam lepszych warunków, dobrych stawek oraz tak przyjemnej atmosfery. Wasza firmę wyróżnia wiele czynników, jednym z nich jest także kładzenie ogromnego nacisku na bezpieczeństwo transakcji. To czy klient czuje się komfortowo jest dla nas bardzo istotne. Dlatego też robimy wszystko co w naszej mocy, aby ułatwić wam proces sprzedaży mieszkania. Z doświadczenia wiemy, że dla wielu osób jest to trudna decyzja, która wymaga wnikliwej analizy oraz przygotowania psychicznego. Oferujemy wam pełne wsparcie i zawsz służymy rada. Odwiedzają nas mieszkańcy przemyśla, którzy borykają się z różnymi problemami. Wielu z nich od dłuższego czasu miało trudność ze sprzedażą danej nieruchomości. Często są to lokale zadłużone, z lokatorami, albo w nieatrakcyjnym stanie technicznymi który odstrasza każdego potencjalnego klienta. Niektórzy trafiają do nas po tym, jak inne skupy nieruchomości odmówiły udzielenia im pomocy. Bardzo często zdarza się, że jesteśmy ich ostatnia deska ratunku. Na szczęście polityka naszej firmy nie pozwala nam przejść obojętnie obok takich osób. Zawsze mobilizujemy się całym zespołem, aby znaleźć rozwiązanie każdego problemu, z jakim przychodzi do nas klient. Zapraszamy do zapoznania się z opisem naszej działalności. Do zobaczenia w skupie nieruchomości Przemyśl. 

Skup mieszkań Przemyśl – nasza historia 

Pomysł dotyczący skupu nieruchomości, który działa odmiennie od obecnych na rynku firm pojawił się w naszej głowie wiele lat temu. Postanowiliśmy bardzo dokładnie zbadać rynek i podczas wielu rozmów z mieszkańcami największych polskich miast, wyszło, że brakuje im miejsca, które w uczciwy sposób przeprowadza transakcje kupna i sprzedaży. Polacy niechętnie przekonywali się do myśli, że skup nieruchomości, może faktycznie im pomóc. Większość z nich niechętnie podejmowała rozmowę na ten temat, ze względu na różne uprzedzenia o jakich słyszeliśmy. Jesteśmy świadomi tego, że wiele takich miejsc stosuje nieuczciwe praktyki i z premedytacja zaniża wartość nieruchomości, które odkupują. Wiemy również, że zdarzają się problemy z umowami oraz dodatkowymi opłatami, dlatego nie dziwi nas wasza początkowa niechęć. Dzięki tej wiedzy, byliśmy w stanie stworzyć dla was miejsce zupełnie inne. Skup nieruchomości Przemyśl, który opiera się na bezpiecznych, szybkich oraz korzystnych transakcjach, które pokochali nasi klienci. W ten sposób rozpoczęliśmy działalność od Warszawy, a następnie stopniowo zaczęliśmy poszerzać swoją działalność o kolejne miasta na mapie polski. Najpierw oddziały naszej firmy powstawały oczywiście w tych, które są najbardziej zaludnione, dlatego też wybór padł na Przemysł. To miasto daje ogromne możliwości rozwoju jak chodzi o branżę nieruchomości. My te możliwości wykorzystaliśmy, dlatego firmę, która tworzymy, cały czas prężnie się rozwija. Poznajcie nasze możliwości.

Co zyskacie podczas współpracy z skup nieruchomości Przemyśl?

Aby przekonać was do tego, że skorzystanie z naszych usług to doskonały pomysł, przygotowaliśmy krótki opis naszej działalności, który przybliży wam zasady panujące w naszej firmie. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo transakcji, dlatego też wykorzystujemy proste w interpretacji umowy, które dajemy wam do wglądu odpowiednio wcześniej. Możecie zapoznać się z nimi wraz z najbliższymi, a także skonsultować ich treść z zaufanym prawnikiem. Dodatkowo pozwalamy naszym klientom wskazać kancelarie notarialna, w której podpiszemy umowę. Nie jest to często spotykana praktyka w tej branży, jednak uważamy, że znacznie zwiększa poczucie bezpieczeństwa, a na tym najbardziej nam zależy. Klienci mogą wyznaczyć dowolne miejsce, a skup nieruchomości Przemyśl przemyśl zaplanuje spotkanie i zapłaci za nie. 

Nasza ogromna zaleta jest także jakość usług. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, nie działamy zbyt pochopnie. Każdy przypadek z jakim do nas się zgłaszacie, jest wnikliwie analizowany, tak aby móc zapewnić wam najlepsze warunki podczas transakcji. Nasi pracownicy skupu mieszkań Przemyśl wyróżniaj się przy tym nie tylko ogromna wiedza, ale też profesjonalizmem. Zawsze możecie liczyć na ich rady oraz wskazówki. Zależy nam nie tylko na odciążeniu was w kwestii finansowej, czyli na odkupieniu waszego lokalu po dobrej stawce. Oferujemy wam pełne wsparcie na każdym etapie współpracy, także podczas gromadzenia dokumentów, czy podczas wizyt w urzędach. W zależności od stopnia skomplikowania sprawy, różne kwestie muszą zostać wyjaśnione, dlatego też chętnie pomożemy wam się do tego przygotować. 

Skup nieruchomości Przemyśl wyróżniają także błyskawiczne transakcje. Cenimy sobie, tak jak wszyscy, czas, dlatego staramy się realizować każda współpracę, tak szybko jak tylko jest to możliwe. Przykładamy się do tego od samego początku, ponieważ na wasze zgłoszenia odpowiadamy w 24 godziny. Różnie sprawnie umawiamy spotkania stacjonarne i u notariusza. Dzięki temu możemy szybciej wypłacić wam pieniądze. 

Wiemy, że najbardziej interesują was kwestie finansów, dlatego zapewniamy również bardzo korzystne ceny. W porównaniu z konkurencja wypadamy znakomicie, ponieważ zaczynamy od 90% wartości rynkowej w przypadku bardzo problematycznych mieszkań. Im lepszy jest stan techniczny tym więcej pieniędzy wam zaproponujemy. Bardzo często transakcje które realizujemy sięgają 100% wartości rynkowych, co jest niespotykane w innych skupach nieruchomości w Przemyślu.

Chcesz sprzedać działkę? Sprawdź nasz skup działek

Czy łatwo jest sprzedać mieszkanie w Przemyślu? 

Na podstawie naszej specjalistycznej wiedzy oraz sporego doświadczenia zawodowego musimy stwierdzić, że nie. Rynek nieruchomości rozwija się w niesamowitym tempie, dlatego też cały czas na stronach internetowych pojawiają się coraz to nowsze oferty. Osoby indywidualne, które próbują wystawić w taki sposób swoją nieruchomość, mogą się zdziwić. Jak wiadomo na pewno zależy im na szybkiej i korzystaniu transakcji, a ta może być uniemożliwiona. Wielu ludziom wydaje się, że sprzedaż mieszkania jest tak prosta jak pozostałe zakupy robione w internecie. Wystarczy dobry opis, zdjecie i zaraz znajda się potencjalni zainteresowani. Rzeczywistość jest jednak dużo bardziej brutalna, każdy pracownik  skupu nieruchomości Przemyśl jest tego świadomy. Ogłoszenie dotyczące sprzedaży nieruchomości musi być dobrze skonstruowane, aby zainteresowało kupca. Tak samo istotna, a nawet ważniejsza jest cena. Ponieważ jest ona pierwszym kryterium, które rozważają potencjalni kupujący. Zbyt wygórowane ceny powodują, że zainteresowanie lokalem stanie się niskie, lub nawet zerowe. A samo wycenienie nieruchomości to długi i skomplikowany proces, który zależy od wielu czynników. Nie wystarczy porównać podobnych lokali z okolicy, sprawne oko eksperta od nieruchomości od razu wyłapie mnóstwo błędów podczas takiej wyceny. Na wartość lokalu ma bowiem wpływ nie tylko jego metraż, lokalizacja czy stan techniczny. Podczas profesjonalnej wyceny, która wykonujemy w naszym skupie mieszkań Przemyśl bierzemy pod uwagę ogromna ilość czynników, o których osoba z zewnątrz nawet nie ma pojęcia. 

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Pytania i odpowiedzi: 

 • Jak mogę skontaktować się ze skupem mieszkań Przemyśl?

Oferujemy wiele dróg wygodnego kontaktu z nasza firma. Możecie do nas napisać maila, wysłać smsa, albo zadzwonić w godzinach pracy naszego biura. Przygotowaliśmy także bardzo wygodny formularz kontaktowy, który widnieje na naszej stronie internetowej. Zawiera on podstawowe pytania, które umożliwia nam wstępne poznanie waszej sprawy. Na odpowiedź poczekacie nie więcej niż 24 godziny. Jeśli jednak wolicie spotkanie stacjonarne, zapraszamy do naszej placówki w Przemyślu. 

 • Na jakich zasadach funkcjonuje skup nieruchomości Przemyśl?

Nasza działalność różni się znacząco od standardowych skupów nieruchomości w tym mieście. Stajemy się bezpośrednia strona każdej transakcji, co umożliwia nam lepsza kontrole jej bezpieczeństwa oraz skrócenie czasu niezbędnego do podpisania umowy i wpłacenia wam pieniędzy. Na początku wystarczy, że skontaktujecie się nami za pośrednictwem specjalnego formularza, a w ciągu 24 godzin pracownik skupu mieszkań przekaże wam wycenę nieruchomości oraz atrakcyjna ofertę zakupu. Jeśli warunki umowy będą dla was odpowiednie, przejdziemy do kompletowania niezbędnych dokumentów oraz finalizowania umowy. Spotkamy się w kancelarii notarialnej, a na spotkanie przygotujemy odliczona sumę gotówki. Jeśli wolicie możemy także po podpisaniu umowy wykonać ekspresowy przelew na wasze konto. Współpraca z nami jest naprawdę prosta. 

 • Czy usługi skupu mieszkań Przemyśl są darmowe? 

Oczywiście, że tak. Niczego nie musicie się obawiać z naszej strony. Nasza działalność zawsze była i będzie darmowa dla klientów. Nie pobieramy żadnych opłat za swoje usługi, nie musicie martwić się również prowizją, ponieważ jej nie pobieramy. Ze względu na sposób w jaki funkcjonuje skup nieruchomości Przemyśl, możemy świadczyć wam wysokiej jakości usługi całkowicie za darmo.

 • Czy można sprzedać w skupie lokal zadłużony?

Nasz skup nieruchomości Przemyśl, podejmuje się każdej, nawet pozornie trudnej i skomplikowanej transakcji. Pracownicy skupu nieruchomości niejednokrotnie wykazali się już w naprawdę zróżnicowanych transakcjach kupna i sprzedaży. Można powiedzieć, że specjalizują się w sprawach dotyczących lokali zadłużonych oraz z lokatorami. Dodatkowo nad bezpieczeństwem obu stron czuwają nas zaufani prawnicy. 

 • Czy współpraca ze skupem nieruchomości Przemyśl jest bezpieczna? 

Dbamy o to, aby każdy z naszych klientów czuł się komfortowo podczas współpracy z nami. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania i rozwiązujemy wasze problemy. W razie potrzeby wspomagają nas prawnicy oraz koledzy z branży. Nigdy nie zostawimy klienta w potrzebie i zrobimy wszystko, aby sfinalizować transakcje w sposób bezpieczny, szybki i korzystny. Skup mieszkań Przemyśl to najlepsze rozwiązanie.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź także nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie