Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Piaseczno

Przy sprzedaży mieszkania często jedynym dobrym i szybkim rozwiązaniem na sprzedaż jest nawiązanie kontaktu z firmą, która będzie mogła zaoferować skup. Oznacza to, że klientem i stroną kupującą będzie nikt inny, jak firma. To bardzo ułatwia cały proces i bardzo go przyspiesza. Takie możliwości może nam zaoferować Skup nieruchomości

Do kogo dedykowana jest oferta skupu?

Oferty firm, które skupują nieruchomości, dedykowane są przede wszystkim tym osobom, które mają trudności w sprzedaży mieszkania lub tym, którzy chcą szybko sprzedać nieruchomość. W zdecydowanej większości to właśnie szybkość sprzedaży jest bardzo wyraźną cechą w związku z nawiązaniem współpracy ze skupem nieruchomości. Można zwrócić na to uwagę już na samym początku trwania współpracy. W zasadzie już po otrzymaniu wyceny można zauważyć, jak błyskawicznie działa firma, która oferuje skup nieruchomości w Piasecznie

Nie tylko w miejscowości, jaką jest Piaseczno, dedykowane są usługi firmy skupującej. Działa ona na terenie całej Polski. To duża wygoda dla każdego, kto chce sprzedać swoje mieszkanie, a nie mieszka w okolicach Piaseczna. Większość formalności załatwia się online, co jeszcze bardziej zachęca klientów do podjęcia współpracy. 

Oferta w związku z szybkim skupem nieruchomości w Piasecznie i innych miejscowościach w Polsce, dedykowana jest także tym osobom, które chcą sprzedać nieruchomość odziedziczoną, znajdującą się często w innym mieście, niż miejsce zamieszkania takiej osoby. Kiedy jeszcze dodatkowo taka nieruchomość okazuje się zadłużona, wówczas jeszcze bardziej takim osobom zależy na tym, aby jak najszybciej pozbyć się, powiedzmy to szczerze, tego ‘zgniłego jajka’. Bardzo często pomoc w załatwieniu dokumentów staje się często kluczowa, w czym doskonale radzą sobie specjaliści z firmy. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, a ogromna wiedza i doświadczenie najlepiej to potwierdzają. Kiedy nowy właściciel traci już nadzieję, wówczas z pomocą przychodzi skup nieruchomości w Piasecznie, który prócz tego, że wyciągnie pomocną dłoń, to w dodatku nie rezygnuje z opcji kupna nieruchomości, kiedy okaże się, że dane mieszkanie jest zadłużone. Wielu kupujących, kiedy uzyskuje taką informację, rezygnuje z kupna, wynika to z obaw i niewiedzy. Skup nieruchomości w Piasecznie ma odpowiednie doświadczenie i wie, jak radzić sobie w tych nie do końca komfortowych sytuacjach. 

Oferta firmy skupującej może być dedykowana także tym, którzy mają do zaoferowania problematyczne mieszkanie. Mieszkania z problemami sprzedaje się stosunkowo najdłużej, a przy tym można spotkać się z wielką niechęcią potencjalnych kupujących. 

Problematyczne mieszkania

Kwestią problematycznych mieszkań uwzględnia się te nieruchomości, które sprawiają nie lada kłopot swoim właścicielom. Tak, jak zostało to wcześniej wspomniane, może chodzić o mieszkania otrzymane w spadku, które ku zdziwieniu spadkobiercy okazują się zadłużone. Takie mieszkania bardzo często stanowią trudność w sprzedaży, głównie ze względu na wysokość zadłużenia, ale jakie jeszcze inne mieszkania stanowią problem dla ich właścicieli?

Mieszkanie zaniedbane

Właściciele mieszkań, które są zaniedbane, często spotykają się z komentarzami, które nie są przychylne. Zaniedbane mieszkania, które wymagają remontu, mogą okazać się bardzo mało interesujące dla kupujących. Wyjątkiem od tej reguły jest niska, a tym samym atrakcyjna cena nieruchomości, jaką może zaoferować właściciel mieszkania. Nikomu nie opłaca się sprzedaż nieruchomości za bezcen, tylko dlatego, że kupującym nie odpowiada jego stan. Mieszkania do remontu mogą być nieco tańsze, co jest oczywiście naturalne, ale nie oznacza to, że taki właściciel ma sprzedawać je niemal za półdarmo. Skup nieruchomości w Piasecznie będzie mógł pomóc nawet w takiej sytuacji, ponieważ rozważa kupno mieszkań również w stanie, które pozostawia wiele do życzenia. Mieszkania do remontu można tak samo wycenić, jak każdą inną nieruchomość. Wystarczy tylko określić standard takiego mieszkania. Można także wziąć na cel przesłanie zdjęć takiego mieszkania, aby rzeczoznawcy mogli konkretniej podejść do wyceny takiej nieruchomości. Jest to znaczne ułatwienie, o czym dobrze jest pamiętać.

Mieszkanie z lokatorem

Mieszkania, które sprzedaje się ogromną trudnością, to także takie, które są już wynajmowane, a sprzedaż dotyczy także jego najemcy. Dla wielu, którzy zastanawiają się nad kupnem takiego mieszkania, mało etyczną kwestią jest sprzedaż nieruchomości wraz z lokatorem. Dla profesjonalnej firmy, jaką jest skup nieruchomości w Piasecznie, kwestia etyki odkładana jest na bok. Tutaj najważniejsza jest wycena nieruchomości online, gdzie bierze się pod uwagę to, że mieszka w niej już jakiś lokator, który podpisał umowę. Na temat powodów, jakie mają właściciele mieszkań decydujących się na taki krok, można wiele powiedzieć. Czasami wymagane jest to z uwagi na pewne zdarzenia losowe, innym razem wynika to z konieczności spłacenia swoich długów. Ludzie często uważają, że sprzedaż mieszkania z lokatorem dotyczy głównie problemu wynikającego z niezgodności z takim człowiekiem. Być może mowa tu o trudnej relacji. To, że człowiek wynajmujący mieszkanie nie chce współpracować, albo robi wszystko, by skutecznie wyprowadzić z równowagi takiego właściciela. Bywa i tak, choć w zdecydowanej większości osoby, które decydują się na sprzedaż nieruchomości z lokatorem, potrafią usprawiedliwić swój wybór zupełnie innymi wymówkami. 

Trudna relacja na drodze właściciela nieruchomości a najemcy nie zawsze musi być powodem, by szukać nowego nabywcy takiej nieruchomości. Czasami kluczowe w tej kwestii są finanse, być może wynajem jest mało opłacalny lub zwyczajnie plany się zmieniły i sytuacja wymaga zdecydowanej reakcji. Kupujący z rynku wolnego nie zawsze przekonują się do takich nieruchomości, dlatego często jedynym skutecznym rozwiązaniem bywa w tej kwestii skup nieruchomości w Piasecznie. Można tu liczyć na sprawnie przygotowaną wycenę, szybką reakcję i konkretne rozmowy.

Prowadzimy też skup nieruchomości z lokatorami

Zadłużone mieszkania

Zadłużenia związane z nieruchomościami, które nie wynikają np. z odziedziczonej w spadku zadłużonego mieszkania, także brane są pod uwagę, jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości specjalnie firmie. Skup nieruchomości w Piasecznie jest w stanie wystosować odpowiednią ofertę również takim nieruchomościom (a konkretniej ich właścicielom, którzy zwrócili się do firmy z prośbą o wycenę), które są zadłużone. Mogą one wynikać z kwestii rosnącego zadłużenia kredytu hipotecznego, które nie jest na czas spłacane. Nawet jeśli zaniechaliśmy spłacania zadłużenia, a każdego dnia dług rośnie, można zwrócić się do firmy, by sprawdzić, co będzie można nam zaoferować. Rozwiązania, które określą specjaliści, z pewnością będą dobre dla właścicieli, którym na pewno zależy już tylko na pozbyciu się swojego długu. Dlaczego nie sprzedają oni nieruchomości w tradycyjny sposób? Wynikać może to z problemów w związku z odszukaniem właściwego kupującego. Nie wszyscy chcą pakować się w kupno nieruchomości, która jest dla nich niczym tykająca bomba. Wynika to przeważnie z tego, że kupujący nie mają wielkiego doświadczenia w kwestii kupna nieruchomości zadłużonych i bez pomocy specjalistów nie chcą się podejmować kupna takiej nieruchomości. Skup nieruchomości w Piasecznie oczywiście nie będzie miał z tym żadnego problemu, przede wszystkim dlatego, że ma doświadczenie w takich transakcjach i wie, w jaki sposób je wycenić, a także, w jaki sposób przeprowadzić takie transakcje bezpiecznie dla każdej ze stron.

Zadłużone mieszkania na nieduże kwoty są oczywiście zdecydowanie korzystniej wyceniane, niż te, w których wartość zadłużenia przewyższyła wartość nieruchomości. Wszystko jednak można odpowiednio dogadać, a firma, która zaproponuje takiemu właścicielowi skup nieruchomości w Piasecznie z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie do takiej sytuacji. Zadłużone mieszkania można korzystnie sprzedać, wszystko jest tak naprawdę kwestią sytuacji i dogadania się z firmą.

Sprawdź nasz skup mieszkań zadłużonych

Szybka transakcja

Osoby, które oczekują, że ich mieszkanie sprzeda się szybko i bez zbędnych spotkań, z pewnością powinny wziąć pod uwagę firmy, które oferują skup nieruchomości w Piasecznie lub w innych miastach. Tylko one są w stanie szybko podejść do sprawy, poprzez zaoferowanie wyceny, omówienie warunków i szybką rezerwację miejsca w kancelarii notarialnej, gdzie będzie można dopełnić formalności. Szybka transakcja dotyczy na przykład osób, które niebawem wyjeżdżają i nie mają czasu na tradycyjną formę sprzedaży. Takie szybkie działanie wcale nie musi działać na niekorzyść sprzedającego. Można się o tym przekonać, jeśli zwróci się z prośbą o przygotowanie wyceny do skupu nieruchomości w Piasecznie. Szybki czas realizacji nie ma żadnego wpływu na zaoferowaną cenę, a nikt tutaj nie będzie naliczał dodatkowych kosztów.

Każda transakcja brana jest na cel pod kątem szybkiej reakcji. Można się o tym przekonać już przy wysyłaniu wyceny mailem, który dociera najczęściej kilkanaście godzin po przesłaniu swojego zgłoszenia. To tempo niemalże ekspresowe. 

Transakcja bez prowizji

Kolejnym powodem, dla którego coraz więcej osób przekonuje się, że skup nieruchomości w Piasecznie to rewelacyjna opcja, jest fakt braku prowizji w związku z przeprowadzeniem transakcji. Kto by się spodziewał, że firma, która zaoferuje taki skup, nie będzie brała pod uwagę naliczania prowizji w związku z szybkim i często bezproblemowym przeprowadzeniem transakcji. Bardzo często przy problematycznych nieruchomościach oferowana jest pomoc w skompletowaniu dokumentacji, dlatego tym bardziej fakt nienaliczenia prowizji jest bardzo miłym zaskoczeniem dla każdego, kto chce sprzedać swoją nieruchomość firmie skupującej. Transakcja bez prowizji to wciąż nie wszystko. Jeśli chcemy sprzedać nieruchomość tej firmie, możemy liczyć także na pełne pokrycie kosztów notarialnych przez stronę kupującą, co na swoje barki bierze właśnie skup nieruchomości w Piasecznie. To kolejny znak, że warto spróbować takiej formy sprzedaży, by przekonać się, że to dobra decyzja. 

Masz mieszkanie do remontu? Zobacz skup mieszkań do remontu

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie