Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Świdnica

Jeśli zależy ci na miejscu, w którym w bezpieczny, komfortowy sposób zrealizujesz transakcję w korzystnej cenie, to nie mogłeś trafić lepiej. Skup nieruchomości Świdnica jest idealnym miejscem do takich transakcji, dlaczego? Zaraz się o tym przekonasz. Nie ma nic bardziej sprawdzonego niż skup nieruchomości, któremu zaufało tak wielu klientów. Nasza działalność na rynku nieruchomości, rozwija się prężnie od wielu lat. Świadczą o tym pozytywne rekomendacje, z którymi możecie się zapoznać na naszej stronie internetowej. Zakładka z opiniami jest jedną z najważniejszych jej części. Jeśli zastanawiacie się, co wyróżnia naszą działalność wśród innych konkurencyjnych firm, koniecznie zapoznajcie się z poniższym opisem. Zależy nam głównie na tym, aby zdobyć wasze pełne zaufanie, a potem nigdy go nie utracić. Wiemy, że wybranie usług naszej firmy przez klientów, jest ogromnym wyróżnieniem, za co jesteśmy niezwykle wdzięczni. Nie zawiedziemy was i doprowadzimy każdą transakcję do końca. Sami przekonacie się o tym, że skup nieruchomości Świdnica, to najlepsze miejsce do przeprowadzenia takich transakcji. Możecie sprzedać u nas każdą nieruchomość, niezależnie od jej stanu technicznego, lokalizacji, metrażu, wyposażenia, a także problemów prawnych. Prowadzimy dziesiątki spraw w tygodniu i cały czas napływają do nas kolejne zgłoszenia. Niektóre z nich są bardziej skomplikowane od pozostałych, jednak z każdą dajemy sobie radę. Klienci chwalą sobie u nas profesjonalną opiekę , którą ich otaczamy. Zgłaszając się do skupu nieruchomości Świdnica, macie gwarancję uzyskania pomocy i znalezienia rozwiązań swoich problemów. Każdy przypadek związany z zadłużeniem, czy komornikiem, nie stanowi dla nas przeszkody. Przekonajcie się o tym sami, do zobaczenia w skupie mieszkań.

Chcesz sprzedać mieszkanie z zadłużeniem? Sprawdź nasz skup mieszkań zadłużonych

Skup nieruchomości Świdnica – jak się tu znaleźliśmy?

Mimo, że w Świdnicy działamy od kilku lat, to nasza firma liczy znacznie więcej. Swoją działalność rozpoczynaliśmy od lokalnych spraw, związanych z naszym pierwszym oddziałem w Warszawie.Pierwsze tygodnie były dla nas dość kluczowe, ponieważ nie byliśmy pewni, czy usługi jakie możemy wam zaproponować, będą odpowiednie do aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości. Przed założeniem skupu nieruchomości w Warszawie, oczywiście zrobiliśmy wstępne rozeznanie, jednak to mogło okazać się niewystarczające. Na szczęście nasze obawy były tylko chwilowe i szybko zniknęły. Okazało się, że mieszkańcy stolicy z wielką przyjemnością korzystali z naszych usług i wychodzili z naszego biura bardzo zadowoleni. Mimo ogromnej konkurencji na rynku, wybierali właśnie naszą firmę, co niezwykle nas ucieszyło. Z biegiem czasu, nasze moce przerobowe okazały się niewystarczające, do potrzeb mieszkańców Warszawy. Dodatkowo wiele spraw jakie do nas napływało, pochodziło od osób mieszkających poza granicami stolicy, a nawet kraju. Wtedy też postanowiliśmy bardziej skupić się na rozwoju działalności online i rozpoczęliśmy wyceny nieruchomości online. Co więcej, zgromadzony kapitał finansowy, pozwolił nam na otworzenie kolejnych oddziałów na terenie kraju. Wybór padł na największe i najbardziej zaludnione miasta, a kolejno rozpoczęliśmy rozszerzanie działalności na te mniejsze miejscowości. Nie mamy marzeń, tylko cele, dlatego za cel obraliśmy sobie, dotarcie do każdego zakątka naszego kraju. Uważamy, że wszędzie znajdują się osoby, które potencjalnie potrzebują pomocy ze sprzedażą swojej, często problematycznej nieruchomości. Chcemy działać dalej, rozwijać się i odpowiednio zadbać o te osoby.

Co musicie wiedzieć o skup nieruchomości Świdnica?

Przede wszystkim przed podjęciem współpracy ze skupem mieszkań Świdnica, warto zapoznać się ze sposobem funkcjonowania naszej firmy. Nie jest to oczywiste, ponieważ postanowiliśmy, że chcemy wyróżnić się wśród konkurencji i obraliśmy inne zasady. Aby zapewnić wam bezpieczną, korzystną transakcję, postanowiliśmy nie korzystać z pośredników, których rola w transakcji jest dość kluczowa. Uważamy, że każda kolejna osoba, czy firma, obniża bezpieczeństwo i pewność transakcji kupna i sprzedaży. Dlatego też, zamiast tego stajemy się bezpośrednią stroną każdej transakcji. Jak to zrozumieć? Podczas współpracy z wami, odkupujemy wasze nieruchomości bezpośrednio od was. Pozwala nam na to, zgromadzony przez lata kapitał finansowy, który umożliwia sprawne transakcję. Pieniądze przekazujemy wam już w chwili podpisania umowy, możemy oczywiście przekazać wam je w gotówce. Co więcej, jesteśmy w stanie zaproponować wam podpisanie umowy przedwstępnej, a także wpłatę zadatku. Jeśli chodzi o wasz komfort, nie ma dla nas żadnego problemu, aby pójść na pewne odstępstwa. Skup nieruchomości Świdnica jest miejscem, w którym klient zawsze będzie najważniejszy. Sami się o tym przekonacie.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Dlaczego skup nieruchomości Świdnica?

Zastanawia was, co może wyróżniać naszą firmę wśród ogromnej konkurencji? Wiadomo, że ilość skupów nieruchomości w tym mieście jest ogromna, dlatego też jak zdecydować się na ten najlepszy, który oferuje dobre warunki? Co należy wziąć pod uwagę, aby współpraca z takim miejscem była bezpieczna i korzystna? Odpowiedź na te pytania, znajduje się w opisie naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że gdy poznacie sposób działania naszej firmy, a także jej najważniejsze wartości, to podejmiecie dobrą decyzję. Nie ma bowiem firmy, która bardziej niż my, dba o swoich klientów i przejmuje się w takim stopniu prawidłowym przebiegiem całej transakcji. Nasi klienci chwalą nas za to, dlatego też uważamy, że warto wspominać o tym, co ich usatysfakcjonowało.

Jako nasi klienci, macie pewność, że zostaniecie obsłużeni w sposób profesjonalny, ponieważ zatrudniamy w skupie nieruchomości najlepszych specjalistów z ogromną wiedzą, na temat rynku nieruchomości. Każdy z nich wyróżnia się nie tylko wiedzą, ale też latami doświadczenia oraz kreatywnością. Jest to cecha niezbędna do pracy w firmie takiej jak nasza. Nie działamy bowiem schematycznie. O wiele lepsze wyniki osiągamy, gdy każdą sprawę traktujemy indywidualnie, dopasowując się do potrzeb oraz oczekiwań każdego klienta. Nasz zespół jest nie tylko świetnie przygotowany merytorycznie, ale także chcę przekazywać swoją wiedzę dalej. Dzięki temu możecie swobodnie z nami rozmawiać na dowolne tematy, pytać o wszystko, co powiązane jest z rynkiem nieruchomości i macie gwarancję uzyskania odpowiedzi oraz rozwiązań. Wszyscy ludzie tworzący skup nieruchomości Świdnica, mają ogromne pokłady empatii oraz zrozumienia. Wiemy, że zgłaszający się do nas klienci, często borykają się z różnymi problemami.

Jeśli zależy wam nie tylko na bezpieczeństwie, ale również na korzystnych cenach, koniecznie zapoznajcie się z ofertą naszej firm. Uważamy, że aby w pełni zadowolić klienta, należy zaoferować mu jak najwyższą cenę za jego nieruchomość, która będzie adekwatna do rzeczywistego stanu lokalu. Rozpoczynamy od 90 % wartości nieruchomości. W tym celu należy wykonać skrupulatną wycenę, a następnie przygotować dopasować ofertę. Nie jesteśmy firmą, która sztucznie zaniża wartości nieruchomości swoich klientów i próbuje ich naciągnąć. Zależy nam na tym, aby wypłacić wam odpowiednią sumę pieniędzy, ponieważ dla nas taka transakcja również jest korzystna. Jak to możliwe? Czy nie potrzebujemy pieniędzy, aby rozwijać swoją działalność? Jesteśmy firmą, o nieposzlakowanej opinii i chcemy, aby tak pozostało. Z tego względu zawsze dobieramy takie stawki, które są korzystne zarówno dla skupu mieszkań, jak i dla klientów. Co nam to daje? Każdy zadowolony klient jest najlepszą reklamą naszej działalności. Wielu z was przyczyniło się do rozwoju skupu nieruchomości, polecają nas dalej. Rzetelne historię osób, które skorzystały z naszych usług oraz ich pozytywne opinie, powodują zwiększenie zainteresowania naszymi usługami. Na takiej współpracy każda strona korzysta.

Do pełni szczęścia brakuje tylko szybkich transakcji, co również możemy wam zagwarantować. Każda osoba tworząca skup nieruchomości, dba o to, aby współprace realizowane w naszym biurze, były szybkie i przyjemne. Każdego dnia napływają do nas nowe zgłoszenia, dlatego rozpatrujemy je od razu i kontaktujemy się z wami w ciągu 24 godzin. Wierzymy, że zależy wam na czasie i szybkiej realizacji transakcji, co powiązane jest oczywiście z równie sprawną wypłatą pieniędzy za waszą nieruchomość. Dlatego też z naszej strony, możecie spodziewać się błyskawicznego działania, sprawnego kontaktu i profesjonalnej opieki. Nasi agenci nieruchomości ekspresowo umawiają spotkania i są dostępni w wielu terminach, dlatego nie musicie obawiać się wizyty w naszym skupie mieszkań Świdnica. Aby mieć pewność, że cała transakcja przebiegnie w sposób prawidłowy, to oferujemy wam wsparcie, związane z gromadzeniem dokumentów i realizacją formalności urzędowych. W ten sposób wam odchodzi obowiązków, a my możemy się wykazać. W skupie nieruchomości, każdy otrzyma odpowiednią pomoc.

Pytania i odpowiedzi:

 • W jaki sposób funkcjonuje skup nieruchomości Świdnica?

Nasza działalność znacząco różni się od innych skupów nieruchomości w tym regionie. Nie korzystamy z pośredników, nie pobieramy prowizji za swoje usługi. W zamian za to, jesteśmy bezpośrednią stroną każdej realizowanej przez nas transakcji, co pozwala nam na zapewnienie wam bezpieczeństwa podczas transakcji. Dzięki temu, że minimalizujemy ilość osób zaangażowanych w zakup waszego lokalu, to możemy zapewnić wam szybkie i korzystne transakcje. 

 • Jak wygląda współpraca ze skupem mieszkań Świdnica?

Wszystko rozpoczyna się od podjęcia współpracy z naszym skupem. Wystarczy, że odwiedzicie nas stacjonarnie, albo wyślecie maila, czy wypełnicie formularz kontaktowy. Kolejno w ciągu 24 godzin odezwie się do was nasz pracownik i przedstawi wszystkie warunki umowy oraz zasady współpracy. Możecie zadawać mu dowolną ilość pytań, poświęcimy wam tyle czasu, ile będzie potrzebne. Jeśli nasza ofertą zostanie przez was zaakceptowana, to przejdziemy do przygotowania dokumentów niezbędnych do podpisania umowy. Zrobimy to wspólnie z wami, dlatego nie musicie obawiać się tego etapu. Kiedy wszystkie formalności zostaną dopełnione, to spotkamy się w wybranej kancelarii notarialnej, aby sfinalizować umowę. Na spotkaniu przekazujemy wam pieniądze.

 • Ile trwa współpraca ze skupem nieruchomości Świdnica?

Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby transakcje realizowane w naszym skupie były sprawne i przyjemne dla klientów. Zazwyczaj czas potrzebny nam od pierwszego kontaktu, do finalizacji umowy, zamyka się w kilku dniach roboczych. Dzięki temu my zyskujemy zadowolonego klienta, a wy szybko możecie cieszyć się wypłatą gotówki za waszą nieruchomość. W przypadku klientów zdecydowanych, z przygotowanymi dokumentami, możemy podpisać umowę nawet na pierwszym spotkaniu. Skup nieruchomości Świdnica jest zawsze przygotowany do realizacji takiej transakcji.

Chcesz sprzedać działkę? Sprawdź nasz skup działek

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie