Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Będzin

Jeśli zależy wam na tym, aby transakcja sprzedaży nieruchomości przebiegła w prawidłowy, komfortowy i korzystny sposób, to nie znajdziecie lepszego miejsca do takiej transakcji. Wiemy, że działalność firm o takiej nazwie, często nie jest zachęcająca z początku, jednak gdy poznacie nas bliżej, szybko zauważycie, że warto nam zaufać. Nawet jeśli nie jesteście w pełni przekonani do skorzystania z naszych usług, z pewnością po zapoznaniu się z naszą ofertą oraz wartościami firmy, szybko się to zmieni. Celujemy bowiem w indywidualne rozwiązanie każdego przypadku, z jakim się do nas zwracacie oraz w usatysfakcjonowanie naszych klientów. Jesteśmy wam niezmiernie wdzięczni za zaufanie, jakim nas obdarzacie. Jesteście kluczem do sukcesu naszego skupu nieruchomości Będzin. Klient w naszej firmie zawsze jest na pierwszym miejscu. Szybko się o tym przekonacie. Skup mieszkań, który prowadzimy opiera się na jasnych zasadach i bezpieczeństwie podczas transakcji kupna i sprzedaży. Nie ma dla nas bardziej istotnego czynnika, o czym z łatwością się przekonacie.Możecie zwrócić się do nas z każdą sprawą, ponieważ jesteśmy bardzo otwarci i gotowi do podjęcia się wszelkich wyzwań. Zajmujemy się skupem mieszkań, domów, działek, lokali użytkowych, a także prowadzimy skup udziałów w nieruchomościach. Niezależnie od stanu nieruchomości oraz jej ewentualnych problemów prawnych, damy wam gwarancję znalezienia sensownego rozwiązania wszelkich trudności. 

Skup nieruchomości Będzin – kim jesteśmy?

Nasza działalność rozpoczęła się parę lat temu w Warszawie, gdzie powstał pierwszy oddział firmy – skup nieruchomości Warszawa, jaką teraz prężnie rozwijamy. Początkowo przyjmowaliśmy wyłącznie sprawy lokalne, jednak szybko okazało się, że zainteresowanie naszymi usługami, przerasta aktualne możliwości przerobowe skupu nieruchomości. Aby nie stracić na jakości, postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność. Nawet podczas intensywnych zmian w naszej firmie, dbaliśmy o to, aby kontakt z klientami zawsze był sprawny i na bardzo wysokim poziomie. Z czasem podjęliśmy decyzje o otworzeniu kolejnych oddziałów naszej firmy, wybór padł także na Będzin. Początkowe wątpliwości, szybko okazały się niezasadne. Ilość chętnych do skorzystania z usług skupu mieszkań Będzin osób nas zadziwiła, w bardzo pozytywny sposób. Zostaliśmy niezwykle miło przyjęci i od razu wiedzieliśmy, że transakcję przeprowadzane w tym mieście będą udane. Nie pomyliliśmy się. Zainteresowanie ofertą prowadzonego przez skupu nieruchomości nie zmniejszyło się z biegiem czasu. Prawie każdy zadowolony klient, polecił nasze usługi innym osobom, co przyczyniło się do prężnego rozwoju naszej działalności. Tak naprawdę osiągnęliśmy sukces dzięki wam i naszej ciężkiej pracy.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Sprzedaż indywidualna, czy skup nieruchomości?

Dynamiczny rozwój Będzina spowodował ogromne zainteresowanie na rynku nieruchomości, które wykorzystaliśmy. Otworzenie skupu nieruchomości w tym mieście, okazało się świetną decyzją, ponieważ podczas rozmów z mieszkańcami, potwierdziło naszą teorię. Mieszkańcy Będzina nie potrafili samodzielnie sprzedać problematycznych nieruchomości. Dopiero nasza działalność umożliwiła im przeprowadzanie takich transakcji w sposób bezpieczny oraz korzystny. Z doświadczenia wiemy, że klienci przed sprzedażą nieruchomości rozważają możliwe opcje, jedną z nich jest próba sprzedaży indywidualnej, a druga skorzystanie z pomocy profesjonalnego skupu nieruchomości. Warto jednak uświadomić sobie, że sprzedaż na własną rękę wymaga skrupulatnego przygotowania, często zainwestowania niemałej sumy pieniędzy oraz poświęcenia dużej ilości czasu wolnego. Przed wystawieniem lokalu należy go odświeżyć, wyremontować, albo chociaż generalnie posprzątać. Dopiero wtedy można wykonać dobre, atrakcyjne fotografie oraz zastanowić się nad opisem nieruchomości. Kolejnym istotnym czynnikiem, który może okazać się problematyczny dla osób spoza branży jest wycena wartości nieruchomości. Jak przeprowadzić ją w sposób prawidłowy, wiedząc że zaważy to na sukcesie całej transakcji?

Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że na wartość lokalu ma wpływ ogromna liczba czynników, nie tylko jego lokalizacja, czy metraż. Ciężko więc oszacować satysfakcjonującą cenę. Aby nie popełnić błędu w tak kluczowym aspekcie, lepszym pomysłem będzie skorzystanie z pomocy skupu nieruchomości Będzin.

Co zyskasz na współpracy z nami?

Jeśli zależy ci na współpracy z najlepszymi specjalistami z branży nieruchomości, którzy mogą poszczycić się nie tylko ogromną wiedzą, ale też doświadczeniem w rozwiązywaniu najtrudniejszych spraw, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Mimo sukcesów odnoszonych przez naszą firmę, cały czas dbamy o to, aby się rozwijać i aktualizować naszą wiedzę. Dzięki temu mamy pewność, że usługi jakie dla was przeprowadzamy są na wysokim poziomie. A jak wiadomo, wasze zadowolenie jest dla nas absolutnie najważniejsze. Chcemy zagwarantować wam także najlepsze ceny na rynku, z tego też powodu zaczynamy od 90 % wartości rynkowej, co zależne jest w głównej mierze od stanu technicznego lokalu oraz ewentualnych problemów prawnych. Jak pewnie wiecie, inne konkurencyjne skupy mieszkań Będzi nie mają tak korzystnych stawek, ponieważ często oferują do 50 %. Co więcej, jako nasi klienci nie musicie obawiać się także ukrytych opłat oraz pobierania prowizji. Wszystkie usługi jakie świadczymy są całkowicie bezpłatne i nic w tej kwestii się nie zmieni. Dodatkowo dostajecie od nas pełną opiekę podczas każdego etapu współpracy, co umożliwia nam lepszą kontrolę przy kompletowaniu dokumentów i finalizacji transakcji. Zaopiekujemy się wami w najlepszy możliwy sposób, nawet nie poczujecie, że proces sprzedaży mieszkania może być problematyczny i stresogenny. Zależy nam na tym, aby każdy klient był odpowiednio potraktowany, a każda sprawa została korzystnie rozwiązana.

Pytania i odpowiedzi:

 • Kto jest bezpośrednim nabywcą mojej nieruchomości?

Tak jak wiecie, nasz skup nieruchomości Będzin nie funkcjonuje identycznie jak konkurencyjne firmy. Nie korzystamy z pośredników, ponieważ jesteśmy bezpośrednią stroną każdej, realizowanej przez nas, transakcji. Z tego też powodu możemy zapewnić wam najlepsze warunki współpracy, szybkie transakcje, dobre ceny i profesjonalną opiekę. Nie musicie obawiać się także prowizji za nasze usługi, ponieważ nie pobieramy jej.

 • Jak będzie wyglądała moja współpraca ze skupem nieruchomości?

Kontakt ze skupem nieruchomości Będzin można podzielić na kilka etapów. Pierwszym z nich jest zgłoszenie sprawy do naszego biura, przekazanie najważniejszych informacji na temat stanu, lokalizacji, metrażu danej nieruchomości oraz aktualnych zdjęć lokalu. Na tej podstawie pracownik, wykona dla was profesjonalną wycenę jej wartości oraz przygotuje odpowiednią ofertę zakupu. Po zaakceptowaniu przez klienta warunków współpracy, przechodzimy do wspólnego przygotowania się do realizacji transakcji. W tym celu pomagamy wam zebrać niezbędne dokumenty, rozwiązać sprawy związane z prawnymi problemami. W razie potrzeby pomagają nam przy tym prawnicy. Gdy wszystkie formalności zostaną dopilnowane, możemy umówić się u notariusza, aby podpisać umowę. Na spotkanie w kancelarii notarialnej przygotujemy odpowiednią sumę w gotówce, albo wyślemy przelew na wskazany przez was numer rachunku.

 • Czy skup nieruchomości Będzin dba o bezpieczeństwo swoich klientów?

Oczywiście, że tak. Nie ma dla nas rzeczy ważniejszej niż bezpieczeństwo podczas przeprowadzania transakcji kupna i sprzedaży. Z całej swojej mocy staramy się ułatwiać wam wszystkie czynności podczas naszej współpracy, jednak nigdy nie pomijamy ważnych kroków, które są kluczowe, do zapewnienia bezpieczeństwa. Możecie być pewni, że umowa jaką dla was przygotujemy, będzie czytelna i łatwa w interpretacji. Nie musicie spodziewać się także żadnych ukrytych opłat, ponieważ usługi skupu nieruchomości Będzin są w 100 % darmowe i nic w tej kwestii się nie zmieni.

 • Czy problematyczne mieszkanie również można sprzedać w skupie nieruchomości Będzin?

Lata doświadczenia na rynku, pokazały nam, że mieszkania z problemami są bardzo trudne do sprzedaży indywidualnej. Aby przeprowadzić taką transakcję w sposób bezpieczny, należy odpowiednio się do tego przygotować w sposób merytoryczny, a także uzbroić się w ogromne pokłady cierpliwości. Klienci indywidualni, często zgłaszają się do nas po wielu nieudanych próbach zrealizowania takich transakcji. Na szczęście skup nieruchomości Będzin jest do nich doskonale przygotowany i na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie. Możecie być pewni,, że nie odmówimy nikomu współpracy. W naszym skupie można sprzedać mieszkanie w dowolnym stanie.

 • Ile trwa współpraca ze skup mieszkań Będzin?

Zazwyczaj realizujemy transakcje kupna i sprzedaży w kilka dni roboczych. Jest to optymalny czas, aby zebrać niezbędne do podpisania umowy dokumenty i przygotować się do finalizacji transakcji. Jeśli jednak mamy do czynienia z klientem zdecydowanym i przygotowanym wcześniej, to jesteśmy gotowi do podpisania umowy nawet na pierwszym spotkaniu! Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, dlatego też zapraszamy do kontaktu i przekonania się o tym na własnej skórze. W przypadku spraw, które mogłyby się znacznie przedłużyć, przez problemy prawne, które wymagają wcześniejszego rozwiązania, oferujemy podpisanie umowy przedwstępnej i wpłatę zadatku. Zawsze jest to odpowiednio duża suma pieniędzy, która może zabezpieczyć najbliższą przyszłość klienta, aż do pełnego sfinalizowania umowy.

 • Czy usługi skupu nieruchomości Będzin są płatne, jeśli tak to ile wynoszą opłaty?

Ze względu na niestandardowe zasady na jakich opiera się działalność naszej firmy, macie gwarancję bezpiecznych i bezpłatnych usług, które oferuje nasz skup nieruchomości Będzin. Nigdy nie chcieliśmy pobierać od was prowizji oraz opłat, nie mamy zamiaru zmieniać tej zasady. Naszych klientów traktujemy w jak najlepszy sposób, dzięki czemu możemy poszczycić się pełnym zadowoleniem oraz ogromnym zaufaniem. Wasze zadowolenie 

Chcesz sprzedać działkę? Sprawdź nasz skup działek

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie