Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Częstochowa

Skup nieruchomości Częstochowa powstał w odpowiedzi na problemy, z jakimi zmagają się sprzedawcy mieszkań. Rynek nieruchomości jest zmienny jak marcowa pogoda. Wpływają na niego czynniki ogólnokrajowe oraz wnikające z lokalnych specyfikacji. Dla prywatnych właścicieli chcących spieniężyć swoje cztery kąty, wejście do tego świata przypomina podróż przez dżunglę. Dlatego sprzedaż mieszkania jest trudniejszym przedsięwzięciem, niż początkowo można przypuszczać. Osoba niezaznajomiona z branżą może narazić się na szereg nieprzyjemności, począwszy od braku chętnych kupców, a skończywszy na problemach natury prawnej. Można zwrócić się o pomoc do agencji nieruchomości, jednak ich działalność jest niedoskonała i dość mocno ograniczona. Jak sprzedać mieszkanie w Częstochowie bez konieczności zagłębiania się w rynek? My znamy odpowiedź.

Skup mieszkań za gotówkę w Częstochowie. Co to takiego?

Nasza działalność w uproszczeniu polega na zajęciu luki, jaka widnieje na rynku nieruchomości. Skupmieszkan.org kupuje mieszkania bezpośrednio od właścicieli, w krótkim czasie i niezależnie od stanu lokum. Czy to nic odkrywczego? Nie do końca. 

Tradycyjny rynek nieruchomości opiera się o spotkanie oferty sprzedającego z oczekiwaniami kupca. Ta relacja zależna jest dodatkowo od zmian gospodarczych, przepisów prawnych, lokalnych uwarunkowań i kilku innych zmiennych. Kupującemu zależy na nabyciu najatrakcyjniejszego mieszkania za możliwie niską cenę. Z tego względu, zanim się zdecyduje, ogląda wiele nieruchomości i prowadzi negocjacje. Sprzedawca robi co w jego mocy, aby podnieść atrakcyjność swojego mieszkania. Nie zawsze jest to możliwe. Jak sprzedać mieszkanie w Częstochowie, jeżeli ciążą na nim długi, nieścisłości prawne, lub jego stan techniczny odstrasza kupców? Nasza firma zajmuje się tego typu przypadkami. Oferujemy około 90% ceny rynkowej, a do transakcji dochodzi w przeciągu kilku dni roboczych.

Oszczędź czas i nerwy 

Tradycyjna sprzedaż nieruchomości może trwać kilka miesięcy, a nawet ciągnąć się latami. Przez ten czas właściciel zobowiązany jest opłacać wszystkie koszty związane z utrzymaniem lokum oraz być dyspozycyjny do pokazywania go zainteresowanym. Wyklucza to możliwość zamieszkiwania lokalu, lub wynajęcia go lokatorom. Dobrze widziany jest remont przed wystawieniem ogłoszenia, aby zwiększyć szanse przebicia wśród konkurencji, lub chociaż podnieść atrakcyjność mieszkania. Taka inwestycja niekoniecznie się zwraca. Jeżeli dodatkowo zależy ci na czasie, zapewne zastanawiasz się, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Częstochowie i czy tradycyjne biura nieruchomości mogą ci pomóc. Co prawda odciążą cię z części formalności, ale niestety, nie dają one gwarancji, że znalezienie nabywcy przyspieszy. Nie wyeliminuje to stresu i wszystkich kłopotliwych sytuacji, które niesie ze sobą tego typu sprzedaż. Dlatego skup nieruchomości Częstochowa przychodzi z możliwością dokonania transakcji od ręki, bez konieczności wystawiania ogłoszeń i czekania na chętnych. To rozwiązanie odpowiednie dla wszystkich, którzy wysoko cenią sobie swój czas i komfort psychiczny.

Skup nieruchomości Częstochowa odpowiedzą na trudne pytania

Pewnych sytuacji nie da się przewidzieć. Inne, pomimo usilnych starań, nie dają się rozwiązać. Nasze dziesięcioletnie doświadczenie pokazuje, że obydwa przypadki zdarzają się również w sprzedaży nieruchomości. Dlatego wypracowaliśmy rozwiązania dostosowane zarówno do ekstremalnych, jaki delikatnych sytuacji.

Remontować? A może od razu sprzedać?

Nie ma co ukrywać, że nieruchomości w złym stanie technicznym mają na starcie mniejsze szanse na znalezienie nabywcy. Jeżeli kupiec zobaczy, że mieszkanie zostało zalane przez sąsiadów z góry, nabierze obaw, że sytuacja będzie się powtarzać w przyszłości. W przypadku lokum do generalnego remontu, zacznie w głowie przeliczać, ile jeszcze trzeba będzie w nie zainwestować. Przykłady można mnożyć. Na szczęście nasza firma daje możliwość sprzedaży kłopotliwej nieruchomości od ręki. Nie boimy się nabytków wymagających nakładów finansowych. Chętnie nawiążemy z tobą współpracę, bez względu na stan mieszkania.

Ile razy trzeba wraca za granicy, żeby sprzedać mieszkanie?

Jeżeli mieszkasz na stałe za granicą, z pewnością nie masz ochoty czasu spędzanego w Polsce poświęcać na załatwianie spraw związanych ze sprzedażą mieszkania. Zwłaszcza, jeśli nie masz pewności, że uda ci się znaleźć kupca podczas pobytu. Możesz oczywiście w trakcie jednego zjazdu załatwić formalności z tradycyjnym biurem nieruchomości i przyjechać ponownie, kiedy uda im się znaleźć nabywcę. Tylko po co? Skup mieszkań w Częstochowie oferuje gwarancję zakupu i niemal całkowicie zdalne załatwienie formalności. Cały proces sprzedaży opieramy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Jeżeli zdecydujesz się dać nam upoważnienie, załatwimy za ciebie kwestie formalne. Twoja obecność będzie potrzebna tylko podczas podpisywania umowy u notariusza. Dzięki temu zaoszczędzisz swój czas – zarówno ten spędzony w Polsce, jak i na dojazdach.

Czy da się sprzedać mieszkanie z długami?

Da się, choć jest to nieco bardziej skomplikowany proces. Mamy doświadczenie w tego typu sprawach. Często zwracają się do nas osoby zastanawiające się, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Częstochowie. Czas transakcji jest na wagę złota, jeżeli grozi zajęcie komornicze, a my finalizujemy ją w przeciągu kilku dni roboczych. Sprzedaż nieruchomości objętej egzekucją wymaga dodatkowych formalności, niemniej udało nam się doprowadzić do skutku niejedną tego typu transakcję. Część sumy za mieszkanie jest przekazywana wierzycielom, a pozostałe pieniądze trafiają do właściciela. Wszelkie, napotkane po drodze problemy rozwiązujemy we współpracy z prawnikami, którzy są wyspecjalizowani we właściwych dziedzinach.

Skup mieszkań w Częstochowie – jak wygląda współpraca?

Podczas współpracy z klientami zależy nam, żeby na każdym etapie mieli poczucie zorientowania w sytuacji i pełną klarowność informacji. Dlatego skup nieruchomości Częstochowa maksymalnie uprościł proces transakcji. Pierwszy krok zawsze jest po twojej stronie i polega na wypełnieniu formularza kontaktowego lub telefonie. Umożliwi nam to dokonanie wyceny online. Kilkanaście następnych godzin analizujemy przekazane przez ciebie informacje, a następnie wracamy z odpowiedzią, w której zawarta jest propozycja ceny. Od ciebie zależy, czy ją odrzucisz, zaakceptujesz, czy podejmiesz się negocjacji. W dwóch ostatnich przypadkach dajesz nam sygnał do działania. Przystępujemy do przygotowania transakcji. Przekażemy ci informacje o tym, jakie dokumenty należy skompletować, a w razie trudności chętnie w tym pomożemy. Ten etap trwa kilka dni i w tym czasie, w razie pytań i wątpliwości, cały czas jesteśmy do twojej dyspozycji.

Kiedy wszystko jest gotowe następuje podpisanie umowy. Dajemy ci wolną rękę w wyborze notariusza. Kryteria, którymi będziesz się kierować, nie mają dla nas znaczenia. Dojedziemy tam, gdzie nam wskażesz. Podpisanie umowy kupna-sprzedaży to w wielu przypadkach jedyna czynność, której nie wykonujemy zdalnie. Co ważne, gotówkę przekazujemy przelewem ekspresowym tuż po dokonaniu formalności, więc znajdzie się na twoim koncie w przeciągu kilku minut. My dostajemy akt własności i na tym się kończy cały proces. Teraz już wiesz, jak sprzedać mieszkanie w Częstochowie. Nic trudnego, prawda?

Co zyskasz decydując się na skup mieszkań w Częstochowie?

Skup mieszkań za gotówkę w Częstochowie to szybki i pewny sposób na zbycie mieszkania. Na tym nie koniec naszych ambicji: wzięliśmy sobie za cel wyniesienie na jak najwyższy poziom obsługę naszych klientów. To dlatego skracamy czas transakcji do minimum, a nasi pracownicy gotowi są pomóc w każdej sytuacji. Zdalny model kontaktu pozwala zapewnić jak najwyższy poziom wygody. Aby zminimalizować problemy związane ze sprzedażą współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami, takimi jak prawnicy czy rzeczoznawcy. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w załatwianiu formalności nawet przy skomplikowanych sytuacjach, takich jak kilku właścicieli lub nieaktualne zapisy w księdze wieczystej.  Skup nieruchomości Częstochowa to firma otwarta na dialog dlatego weźmiemy pod uwagę twoją sytuację czy chęć negocjacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z otwartą głową.

Sprzedaż mieszkania do skupu – wszystkie koszty w jednym miejscu

Powodem sprzedaży mieszkania najczęściej są pieniądze. Nie boimy się tego tematu, lubimy mówić o nim wprost. W związku z tym na wstępie zaznaczamy, że skup mieszkań w Częstochowie oferuje około 90% rzeczywistej ceny rynkowej. To dużo czy mało? Aby odpowiedzieć na to pytanie należy wziąć pod uwagę podstawowe fakty. Przede wszystkim, nie będziemy się targować, ani odliczać od finalnej ceny niespodziewanych kosztów. Ponad to stawiamy na szybką finalizację transakcji, co odciąża właściciela lokum z dodatkowych kosztów. Pojawiają się one, kiedy ogłoszenie o sprzedaży widnieje na portalach przez kilka, czy kilkanaście miesięcy. W tym czasie mieszkanie powinno pozostawać niezamieszkane. Nie można wynająć go lokatorom, ani samodzielnie użytkować. Przez ten czas trzeba pokrywać koszty jego utrzymania oraz dbać o jego stan wizualny.

Z drugiej strony, wszelkie koszty podjętych przez nas działań opłacamy z własnej kieszeni. Nie ma obaw, że wystawimy niespodziewany rachunek za dodatkowe czynności. Usługi, które świadczymy dodatkowo, również nie są pokrywane przez naszych klientów. Prowizje lub ukryte koszty pozostają poza obszarem naszego zainteresowania. W kwestii finansów gramy w otwarte karty.

Pomoc wprost ze stolicy

Skup mieszkań za gotówkę w Częstochowie to firma, której stała siedziba mieści się w Warszawie. Nie przeszkadza nam to działać ogólnokrajowo. Umożliwia to współczesna technologia – zdalny kontakt z klientami jest w takich sytuacjach nieoceniony. Oczywiście, gdy zachodzi potrzeba, bez problemu dojedziemy i podejmiemy działania na miejscu. Nie ma dla nas znaczenia, czy mieszkasz w samej Częstochowie, czy mniejszej miejscowości. 

Rynek nieruchomości zmienia się dynamicznie, ale skup nieruchomości Częstochowa nadąża za tymi zmianami. Jeżeli posiadasz mieszkanie na sprzedaż, nie czekaj. Wypełnij formularz kontaktowy i przekonaj się, że można zbyć nieruchomość szybko i bez niepotrzebnych nerwów. Z przyjemnością poszerzymy grono zadowolonych klientów.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie