Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Biała Podlaska

Jeśli zależy ci na wysokiej jakości usług, które w połączeniu z profesjonalnym, przyjemnym kontaktem pomogą ci rozwiązać wszystkie problemy dotyczące twojej nieruchomości, koniecznie zapoznaj się z nasza oferta. Nasz skup wyróżniają niecodzienne metody działania, które opierają się na bezpośredniej współpracy między pracownikami skupu nieruchomości oraz jego klientami. Nie działamy jak standardowy skup, ponieważ nie korzystamy z pośredników i nie pobieramy prowizji. Nasze usługi zawsze były i będą darmowe. Jak to możliwe? Podczas realizacji transakcji kupna i sprzedaży, stajemy się ich bezpośrednia strona. Pozwala nam na to zgromadzony kapitał finansowy. Nasza firma znana jest z tego, że nieszablonowe metody współpracy, pomogły nam osiągnąć sukces na rynku. Mimo, że nie działamy zbyt długo w białej podlaskiej, to wiemy, że zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. 

Skup mieszkań Biała Podlaska – jak się tu znaleźliśmy? 

Początkowo firma, która prowadziliśmy nie była duża, jednak z biegiem czasu udało nam się osiągać coraz to większe sukcesy. Całą działalność rozpoczęliśmy parę lat temu w Warszawie, gdzie znajdował się pierwszy skup nieruchomości należący do naszej firmy. Każda kolejna zrealizowana transakcja, przybliżała nas do miejsca, w których się znajdujemy teraz. Początkowo jedno biuro stacjonarne w zupełności wystarczało nam na odpowiedzenie na potrzeby klientów, jednak szybko okazało się, ze nasze moce przerobowe nie są wystarczające. Kontaktowali się z nami ludzie mieszkający również poza granicami stolicy. Ilość osób zgłaszających się do skupu nieruchomości była ogromna, a nam zależało na szybkiej realizacji współpracy. Aby nie obniżać jakości swoich usług, postanowiliśmy rozszerzyć swoją działalność zarówno online jak i stacjonarna. W tym celu otworzyliśmy kolejne kilka oddziałów w największych miastach w Polsce. Kolejno zajęliśmy się mniejszymi miejscowościami, ponieważ po wnikliwym wywiadzie okazało się, że również jesteśmy tam potrzebni. Wybór padł również na Białą Podlaska. Od jakiegoś czasu prężnie działamy w tym regionie i po analizie ilości spraw, które do nas spływają, widzimy, że była to dobra decyzja. Skup nieruchomości w tym regionie to strzał w dziesiątkę. 

W jaki sposób można sprzedać nieruchomość w białej podlaskiej?

W dzisiejszych czasach możliwości sprzedaży lokalu są nieograniczone. Możecie skorzystać zarówno z pomocy profesjonalistów ze skupu mieszkań Biała Podlaska jak i również zająć się tym samodzielnie. Przed podjęciem decyzji warto jednak zapoznać się z wadami i zaletami każdej metody, ponieważ jest to niezwykle ważne jeśli zależy wam na czasie oczekiwania na potencjalnego kupca oraz pieniądze ze sprzedaży. Skup nieruchomości może zagwarantować wam błyskawiczna realizacja transakcji, dobrą cenę oraz pewność, że dojdzie do sfinalizowania umowy. Sprzedaż indywidualna znowu daje możliwość uzyskania odrobinę większych kwot ze sprzedaży, jednak nie daje pewności co do czasu realizacji współpracy. Wbrew pozorom osobom prywatnym bardzo ciężko jest przygotować się do sprzedaży mieszkania. Jest to naprawdę skomplikowany proces, który wymaga odpowiednich nakładów czasowych oraz często finansowych. Przed wystawieniem ogłoszenia, lokal należy odświeżyć, pomalować oraz często wyremontować. Jest to wstępna inwestycja, na którą nie każdy może sobie pozwolić. Kolejno samo skonstruowanie ogłoszenia oraz wykonanie atrakcyjnych dla potencjalnych klientów zdjęć, może być wyzwaniem. Osobie niedoświadczonej może to zająć bardzo dużo czasu. Największym problemem jednak często okazuje się wycena wartości nieruchomości, która opiera się na wielu czynnikach. Mimo, że doświadczony pracownik skupu nieruchomości Biała Podlaska wykonuje taką wycenę online w zaledwie 24 godziny, to osoba bez specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, może mieć z tym nie lada problem. A warto pamiętać, że to bardzo ważny czynnik, który ma bezpośredni wpływ na późniejszy sukces sprzedażowy. Jak wiadomo cena to pierwsze kryterium, które pozwala klientom wyselekcjonować nieruchomości, które im się podobają, które może będą chcieli odwiedzić osobiście. Źle wykonana wycena ma niewątpliwie ogromny wpływ na to, że dane mieszkanie, lub dom sprzeda się później. A mówimy tu nawet o tygodniach, czy miesiącach opóźnienia transakcji. 

Domyślamy się, że jednak większości naszych klientów zależy na szybkiej i bezpiecznej transakcji, dlatego też zachęcamy was do skorzystania z naszej usługi bezpłatnej wyceny online. Wykonujemy ja w 99 % w sposób zdalny, dzięki czemu nie musicie tracić czasu, ani umawiać się z agentami nieruchomości w swoim lokalu. Aby wykonać taką wycenę potrzebujemy od was aktualnych zdjęć nieruchomości oraz odpowiedzi na kilka prostych pytań. Pełna wycenę odeślemy na podany przez was adres mailowy w ciągu 24 godzin, a wraz z nią przekażemy wam atrakcyjna ofertę zakupu.

Czy współpraca ze skupem nieruchomości Biała Podlaska to dobry pomysł?

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania, pewnie zastanawiasz się, czy lepsza nie byłaby próba sprzedaży indywidualnej od współpracy ze skupem nieruchomości. Zdajemy sobie sprawę z tego, że firmy o takiej nazwie zazwyczaj nie wzbudzają w was zaufania, trochę nas to nie dziwi. Przez te wiele lat działania na rynku nieruchomości sami przekonaliśmy się, że wiele konkurencyjnych skupów stosuje nieuczciwe praktyki i bardzo zaniża wartości nieruchomości. Klienci takich firm są często stratni, a co za tym idzie bardzo niezadowoleni. Z rozmów z klientami wiemy, że często oferty jakie zostały im przedstawione nie przekraczały nawet 40% wartości rynkowej. Jest to dla nas nie do pomyślenia. Takie firmy psują rynek i jesteśmy tego świadomi, jednak staramy się robić swoje, ponieważ mamy zupełnie inne zasady w firmie. 

Skup nieruchomości Biała Podlaska skupia się na tym, aby obie strony każdej transakcji kupna i sprzedaży były usatysfakcjonowane. Zależy nam na waszym komforcie, poczuci bezpieczeństwa i zadowoleniu z zaproponowanych cen. Wiemy, że każda osoba, która wyjdzie od nas po udanej transakcji, jest doskonała reklama naszej działalności. Cieszymy się z każdej pozytywnej opinii, jaka zostawiacie nam po zakończeniu współpracy. Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani do naszej firmy, zawsze możecie zapoznać się z tymi opiniami, ponieważ są one dostępne na naszej stronie internetowej. Bardzo cieszymy się, że nasi klienci postanowili podzielić się swoimi odczuciami, ponieważ mamy ogromną nadzieję, że pomogą one zyskać zaufanie kolejnych osób. 

Chcesz sprzedać dom? Sprawdź nasz skup domów

Jakie korzyści wynikają ze współpracy ze skupem mieszkań Biała Podlaska

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi wartościami naszej firmy, które mają wpływ na udana transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości. 

W naszym skupie nieruchomości Biała Podlaska skupiamy się głównie na bezpieczeństwie transakcji, dlatego też każdy klient, który do nas przychodzi ma pewność, że zostanie odpowiednio zaopiekowany. Umowy które przygotowujemy są jasne i logiczne, zawsze tez z przyjemnością wyjaśniamy wam wszelkie wątpliwości i odpowiadamy na wasze pytania. Odpowiednio wcześniej dostajecie taką umowę do przeczytania, abyście mogli zapoznać się nią w domowym zaciszu, albo nawet skonsultować ja z prawnikiem, czy rodzina. Co więcej pozwalamy naszym klientom, aby wskazali zaufana kancelarie notarialna, w której podpiszemy umowę. Nie jest to często spotykana praktyka, dlatego uważamy, że warto o tym wspomnieć. 

Skup nieruchomości charakteryzuje też bardzo dobry kontakt z klientami oraz szybka współpraca. Za naszymi sukcesami stoją przede wszystkim doskonali pracownicy, którzy stale się szkolą i aktualizują swoją wiedzę. Pomimo tego, że już podczas rekrutacji wybraliśmy najlepszych z najlepszych, to po zrealizowaniu każdej kolejnej sprawny, uświadamiamy sobie, że był to dobry pomysł. Zespół skupu nieruchomości Biała Podlaska charakteryzuje nie tylko ogromna wiedza i profesjonalizm, ale też kreatywność. Każda sprawa jaka rozwiązujemy w naszej firmie jest analizowania i  rozpatrywana indywidualnie, tak aby dopasować metody działania do faktycznych potrzeb klientów. Z tego też powodu klienci nas uwielbiają. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, aby świadczyć usługi szybko, dlatego też większość transakcji finalizujemy w kilka dni roboczych. Zazwyczaj zajmuje nam to od 2 do 5 dni, jednak zdarzają się przypadki w których jesteśmy w stanie podpisać umowę nawet na pierwszym spotkaniu. Jeśli klienci są zdecydowani i posiadają już wszelka niezbędna dokumentację. W przeciwnym razie nie musicie niczego się obawiać, ponieważ pracownicy skupu mieszkań Biała Podlaska pomogą wam z formalnościami. 

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Pytania i odpowiedzi:

 • Jak działa skup nieruchomości Biała Podlaska?

Nasza działalność można podzielić na kilka etapów. Pierwszy z nich to oczywiście kontakt ze skupem mieszkań Biała Podlaska, a następnie zapoznanie się z zaproponowana przez nas oferta oraz warunkami współpracy. Kolejno wspólnie gromadzimy niezbędne dokumenty, a także realizujemy wszelkie formalności, które pozwolą nam na podpisanie umowy. Gdy wszystko jest już przygotowane, to spotykamy się w kancelarii notarialnej, gdzie finalizujemy transakcję i przekazujemy wam pieniądze. 

 • Czy usługi skupu nieruchomości Biała Podlaska są płatne?

Nasza firma nie świadczy żadnych płatnych usług, wszystko jest w pełni darmowe i zawsze tak pozostanie. Możecie skorzystać zarówno z usług wyceny nieruchomości jak i innych dostępnych w naszej ofercie. Dzięki temu, że nie działamy jak standardowy skup nieruchomości, to nie pobieramy też prowizji. 

 • Ile trwa współpraca ze skupem nieruchomości Biała Podlaska?

Średni czas, który pozwala nam na realizację transakcji wynosi kilka dni roboczych, jednak staramy się maksymalnie go skrócić. Dzięki temu możecie szybciej cieszyć się swoją gotówka ze sprzedaży problematycznych nieruchomości.

 • Czy współpraca ze skupem mieszkań jest bezpieczna? 

Jeśli wybierzecie sprawdzona firmę, taka jak nasz skup nieruchomości Biała Podlaska to oczyścić. Zagwarantujemy wam szybka, bezpieczna i bardzo korzystna transakcje. Nie musicie niczym się martwić.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie