Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Białystok

Skup nieruchomości Białystok – jak możemy Ci pomóc? Sprzedaż nieruchomości to wyzwanie mogące przyprawić o zawrót głowy nawet najbardziej zdeterminowanych właścicieli. Mnogość przepisów, złożoność rynku, kaprysy nabywców, a w końcu przepisy i kruczki prawne nie ułatwiają zadania. Przeciętny Polak nie śledzi przecież dynamicznych zmian zachodzących w tej skomplikowanej branży. A to właśnie normalni obywatele najczęściej doświadczają tego typu okoliczności: czy to wskutek problemów finansowych, odziedziczonego spadku, czy chęci zmiany miejsca zamieszkania. Co robić, kiedy sytuacja życiowa wymaga szybkiego spieniężenia posiadanego domu, czy mieszkania? Najlepiej zwrócić się do specjalisty. Co ciekawe, biuro pośrednictwa nieruchomości nie koniecznie musi być najlepszym wyborem. Wobec powyższych problemów, jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku?

Czy usługa skupu nieruchomości w Białymstoku jest dla Ciebie?

Skup nieruchomości Białystok to usługi stosunkowo świeże na polskim rynku. Pomimo tego, zdają się doskonale zapełniać lukę w branży. Zajmujemy się szybkim i bezproblemowym odkupywaniem nieruchomości  od klientów, niezależnie od stanu technicznego i statusu prawnego lokum. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć nawet na wymagające oferty i doprowadzić do końca transakcje, które w innym przypadku miałyby niewielkie szanse na znalezienie nabywcy.

Czym różni się nasza firma od tradycyjnego biura nieruchomości? Niemal wszystkim. Pomimo pozornego podobieństwa więcej nas dzieli, niż łączy. Przede wszystkim, biura nieruchomości zajmują się pośrednictwem sprzedaży, czyli pomagają w znalezieniu kupca (bądź mieszkania). Nie są w stanie zagwarantować, że (a jeśli tak, to kiedy) uda się spieniężyć mieszkanie, ani przewidzieć dokładnej ceny. Za swoje usługi pobierają prowizję. My kupujemy nieruchomości bezpośrednio od naszych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować ci, że dojdzie do transakcji w przeciągu kilku dni roboczych. Podamy też konkretną cenę stanowiącą około 90% wartości rynkowej mieszkania bez dodatkowych kosztów prowizji.

Skupmieszkan.org  – dlaczego warto się zdecydować na współpracę z nami?

Decyzję o sprzedaży nieruchomości nie podejmuje się często. Niestety, nie jest to łatwe zadanie, a pytania i problemy mogą się piętrzyć na każdym kroku. Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Białymstoku? Na jakich portalach wystawić ogłoszenie? Jak wycenić mieszkanie? Czy wyremontować wcześniej mieszkanie, a jeśli tak to czy koszty remontu się zwrócą? Często pojawiają się dodatkowe trudności, choćby ze wpisami do księgi wieczystej. Jak wyprostować formalności? Ilość pytań przytłacza. A to przecież wierzchołek góry lodowej.  Trzeba umawiać się na spotkania z potencjalnymi kupcami, prowadzić negocjacje, załatwiać formalności… Nasz oddział w Białymstoku oszczędzi tych nieprzyjemności. 

Wystarczy wypełnić formularz, a odpowiedź zwrotną otrzymasz w ciągu kilkunastu godzin. Od tego momentu do sprzedaży mija zazwyczaj kilka dni. Sami wyceniamy mieszkanie zgodnie z czynnikami rynkowymi regionu. Bierzemy na siebie sprostowanie sytuacji prawnej, załatwianie formalności, czy ewentualny remont. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemności, zaoszczędzisz czas i nerwy. Nasza firma to 10 lat doświadczenia i rzesza zadowolonych klientów, którzy wystawiają nam pozytywne opinie i polecają znajomym.

Skup mieszkań za gotówkę w Białymstoku – kto może skorzystać?

Wiele nieruchomości ze względu na lokalizację, stan techniczny, czy skomplikowaną sytuację odstrasza potencjalnych kupców. Problem się nasila, jeśli właścicielowi zależy na pilnym spieniężeniu lokum. Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Białymstoku, jeśli zależy ci na sprawnej transakcji i uczciwej cenie? Najlepiej u nas. I to bez względu na poziom trudności oferty, ponieważ specjalizujemy się w ekstremalnych przypadkach.

Klienci z zagranicy

Wśród historii naszych klientów znaleźć można wiele opowiadających o tym, jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku mieszkając na stałe za granicą. Ograniczenie formalności do minimum sprawia, że sprzedaż mieszkania jest możliwa podczas jednej wizyty w kraju. Nie zachodzi konieczność wielokrotnego zjeżdżania do Polski celem pokazania mieszkania, następnie załatwienia spraw formalnych,  w końcu podpisania umowy.  Przekazanie pełnomocnictwa umożliwia nam dopełnienie wszystkich formalności w imieniu klienta. Dzięki temu jego udział ogranicza się do jednej wizyty: u notariusza podczas podpisywania umowy.

Kiedy pilnie potrzebna jest gotówka

Nasze dziesięcioletnie doświadczenie zna bardziej skomplikowane przypadki. Skup domów i mieszkań za gotówkę w Białymstoku to sposób na pokrycie pilnych wydatków, na przykład w celu zapłaty za nowe mieszkanie. Wówczas proponujemy umowę przedwstępną z zadatkiem na pokrycie zaliczki. Sprzedaż finalizujemy, kiedy klient otrzyma nowe lokum, do którego będzie mógł się wprowadzić. Dzięki temu unika tułania się po rodzinie, czy hotelach. 

Co z mieszkaniami zadłużonymi, na których ciąży ryzyko zajęcia komorniczego? Wiele osób w trudnej sytuacji finansowej zadaje sobie pytanie, gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Białymstoku, aby spłacić długi. Prowadzimy skup mieszkań i potrafimy pomóc również w tak delikatnych sytuacjach. Nie tylko nie boimy się zakupu zadłużonych nieruchomości, ale współpracujemy z prawnikami wyspecjalizowanymi w tej dziedzinie. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w wyprostowaniu sytuacji prawnej. Umożliwiamy skup mieszkań za gotówkę w Białymstoku, którą wypłacamy podczas wizyty u notariusza. To sprawia, że klienci nie tylko nie tracą czasu na znalezienie kupca, ale w kilka dni otrzymują pieniądze potrzebne na wyprostowanie sytuacji finansowej.

Skomplikowana sytuacja prawna

Wsparcie prawników przydatne jest w wielu innych okolicznościach. Pomaga podczas spadków, bądź innych okoliczności, w wyniku których nieruchomość ma nieaktualny wpis w księdze wieczystej, czy inne niepozałatwiane formalności. Mieliśmy do czynienia z mieszkaniami o wielu współwłaścicielach, czy obciążonymi hipoteką. Skup nieruchomości Białystok, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom, radzi sobie z każdym problemem. Zawsze staramy się ograniczyć do minimum nieprzyjemności, z jakimi rozwiązywanie tego typu sytuacji kojarzy się naszym klientom. Chętnie skupujemy mieszkania w złym stanie technicznym, a także piwniczki, miejsca parkingowe, czy komórki lokatorskie. Dlatego śmiało możemy powiedzieć, że każdy, kto ma nieruchomość na sprzedaż może skorzystać z naszych usług.

Skup nieruchomości Białystok – jak to działa?

Wysoka jakość usług jest wpisana w logikę naszej działalności. Dlatego sprzedaż nieruchomości naszej firmie to kilka prostych kroków. Pierwszym etapem jest wysłanie do nas formularza, bądź kontakt telefoniczny. Analizujemy otrzymane w ten sposób informacje i w ciągu kilkunastu godzin otrzymasz od nas odpowiedź z propozycją ceny. Jeżeli zaakceptujesz ofertę, przechodzimy do przygotowania zakupu. Wiąże się to ze zbadaniem statusu prawnego mieszkania i przygotowaniem potrzebnych dokumentów. W tym czasie opieramy się o kontakt telefoniczny i mailowy. W razie pytań, czy wątpliwości, jesteśmy stale do twojej dyspozycji. Chętnie pomożemy z każdym problemem, czy to radą, czy realnym wsparciem.

Następnym i jednocześnie ostatnim krokiem jest podpisanie umowy u notariusza. Przyjęło się, że to kupujący ma prawo wyboru urzędnika, ale skup nieruchomości Białystok zrzeka się go na twoją korzyść. Możesz wybrać zaufaną osobę, bądź biuro, do którego masz najbliżej. Dojedziemy we wskazane przez ciebie miejsce. Bezpośrednio po podpisaniu umowy przelewamy na twoje konto umówioną sumę. Notariusz wydaje akt, my dostajemy klucze. I to wszystko no najprostszy i najbezpieczniejszy sposób, jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku.

Obsługa klienta tajemnicą naszego sukcesu

Klienci cenią skup mieszkań w Białymstoku nie tylko za pomoc w wyjątkowo trudnych sprawach. Komfort psychiczny wynikający z braku konieczności zaangażowania w sprzedaż również jest nieoceniony. Dlatego niemal cały proces transakcji przebiega zdalnie, a nasi doradcy są cały czas dostępni pod telefonem, gotowi odpowiedzieć na dodatkowe pytania. Postawiliśmy sobie za cel wysoki standard obsługi klientów, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie i szukamy rozwiązania nawet z pozoru beznadziejnych sytuacji. Te wartości kierowały nami, gdy nawiązywaliśmy współpracę z prawnikami specjalizującymi się w rynku nieruchomości. Cenimy sobie szczerość, dlatego jesteśmy otwarci na dialog i negocjacje. Każdy przypadek jest inny, więc możesz liczyć na indywidualną i profesjonalną opiekę.

Skupujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Nasze oddziały można znaleźć między innymi:

Sprzedaż nieruchomości – wszystkie  koszty w jednym miejscu

Na wstępie zaznaczamy, że nie pobieramy prowizji, ani żadnych opłat za nasze usługi. Nie ukryliśmy żadnych dodatkowych kosztów, ani nie obciążymy cię rachunkami za formalności, które podjęliśmy podczas sprzedaży. Co sprawia, że nam się to opłaca? Możliwość inwestowania w nieruchomość, której ty nie potrzebujesz.

Nasze biuro nieruchomości w Białymstoku oferuje około 90% aktualnej ceny rynkowej nieruchomości. Czy to mało? Trzeba wziąć pod uwagę, że kupujemy mieszkanie w przeciągu kilku dni, w innym przypadku ten proces ciągnie się miesiącami, a nawet latami. W związku z tym właściciel nie ponosi kosztów związanych z utrzymaniem pustego lokum, którego nie może wynająć. Nie ryzykuje spadku cen podczas oczekiwania na chętnego kupca, nie musi remontować nieruchomości, a także nie płaci za wycenę, doradztwo, ani pomoc, które my oferujemy w ramach usług. Dlatego naszym zdaniem to uczciwa cena. 

Warszawa, Białystok i cała Polska

Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, ale działamy w całej Polsce. Skup mieszkania za gotówkę w Białymstoku w naszym przypadku jest możliwy, dzięki zdalnej korespondencji. Jeżeli jednak zajdzie potrzeba bezpośredniego kontaktu, dojedziemy w każde miejsce. To sprawia, że z sukcesami prowadzimy skup mieszkań, nie tylko w Białymstoku, ale i mniejszych miejscowościach.

Czekamy na kontakt

Nasza wiedza i doświadczenie pomogły niejednej rodzinie uzyskać szybką, bezproblemową i korzystną sprzedaż mieszkania. Świadczą o tym usatysfakcjonowani sprzedawcy i same pozytywne opinie o naszych usługach. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie i jak sprzedać mieszkanie w Białymstoku, to skontaktuj się z nami, wypełniając formularz kontaktowy. W ciągu kilku godzin otrzymasz wycenę online wraz z ofertą kupna.  Nie możemy się doczekać powiększenia grona zadowolonych klientów!

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie