Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle

Jedyne takie miejsce na mapie, w którym potrzeby klientów są najważniejsze. Nasz skup nieruchomości nie funkcjonuje jak klasyczne miejsce o takiej nazwie. Nasze metody oraz sposób zawierania umowy, różnią się od konkurencji, ponieważ na pierwszym miejscu stawiamy zawsze bezpieczeństwo transakcji, jej szybkość oraz obopólną korzyść. W naszym skupie rozwiązujemy najtrudniejsze sprawy, z jakimi mogą borykać się klienci, nikomu nie odmawiamy pomocy. Z tego względu jesteśmy najlepszym miejscem do podjęcia współpracy w przypadku mieszkań zadłużonych, domów z hipoteką, czy komornikiem. Pracownicy skupu nieruchomości Kędzierzyn-Koźle zajmują się takimi sprawami na co dzień i doskonale się w nich orientują.Z ich pomocą wyjdziecie nawet z najbardziej fatalnej sytuacji, jaka mogłaby się wam przytrafić. Wszystko odbywa się w bardzo przyjemnej atmosferze, a w dodatku większość formalności jesteśmy w stanie zrealizować w sposób zdalny. Dzięki temu oszczędzacie swój czas, pieniądze na dojazdy oraz redukujecie ilość stresu, związanego ze sprzedażą nieruchomości. Oferujemy wam nie tylko niezwykle korzystną ofertę, ale także profesjonalne porady oraz pełne wsparcie przez cały okres naszej współpracy, Głęboko wierzymy, że uda nam się dojść do porozumienia i że niedługo spotkamy się w skupie nieruchomości Kędzierzyn-Koźle. Zanim jednak do tego dojdzie, zapoznajcie się z krótkim opisem naszej działalności.

Skąd pomysł na skup mieszkań w tym miejscu?

Kędzierzyn-Koźle to ważne miejsce na mapie naszego kraju, które stale się rozwija i przyciąga licznych inwestorów. Jest to bowiem drugie co do wielkości miasto w województwie opolskim jeśli chodzi o ilość mieszkańców oraz obszar jaki zajmuje. Jego dobre położenie, sprawia, że rynek nieruchomości prężnie się tam rozwija, dlatego też nic dziwnego, że usługi oferowane przez skup nieruchomości, tak dobrze się tutaj przyjęły. Ten oddział to zaledwie wycinek naszej działalności, ponieważ jesteśmy dostępni w każdym zakątku naszego kraju. Mimo, że początkowo zaczynaliśmy jako małe biuro nieruchomości w Warszawie to z czasem nasze usługi zyskały taką popularność, że mogliśmy pomyśleć o rozbudowie. W ten sposób trafiliśmy do wszystkich większych miast w regionie i dotarliśmy do kolejnych osób, które potrzebowały pomocy ze sprzedażą swoich nieruchomości. Swój dynamiczny rozwój uważamy za ogromny sukces i chętnie się nim chwalimy. Uważamy, że to ogromny powód do dumy. Nie zapominamy przy tym o ludziach, dzięki którym stało się to możliwe.

Czy łatwo można sprzedać mieszkanie?

Niestety odpowiedź na to pytanie nie jest prosta i jednoznaczna. Sprzedaż nieruchomości, szczególnie takiej z problemami, wiąże się z licznymi przygotowaniami oraz poświęceniem ogromnej ilości czasu. Nic jednak nie daje gwarancji udanej, szybkiej transakcji, dlatego też dla wielu osób jest to ogromny problem. Często decyzja o sprzedaży nieruchomości przychodzi nagle, jako skutek ważnych wydarzeń życiowych, których nikt wcześniej się nie spodziewał. Trudno zaplanować śmierć członka rodziny, rozwód, czy kłopoty finansowe, dlatego też nic dziwnego, że klienci, którzy się do nas zwracają nie wiedzą w jaki sposób zabrać się za sprzedaż swojego lokalu. Osoby prywatne nie mają specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, dlatego też jest im niezwykle ciężko przygotować stosowne dokumenty, czy wycenić własną nieruchomość. Z pomocą może w takim wypadku przyjść skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle, jednak nie każdy chce skorzystać z takich usług. W społeczeństwie panuje ogólna niechęć do miejsc takich jak skupy mieszkań, która wynika prawdopodobnie z nieuczciwych działań konkurencji. Często rozmawiamy z ludźmi i badamy rynek, dlatego orientujemy się jakie odczucia towarzyszą ludziom, gdy ktoś wspomina o skupie. Zazwyczaj takie miejsce kojarzy się negatywnie, ze względu na bardzo niskie stawki jakie oferowane są za nieruchomości. Niektórzy w minusach dotyczących współpracy ze skupem nieruchomości, wymieniają także zawiłe umowy oraz dodatkowe opłaty. Jeśli to was ucieszy, możemy z góry zagwarantować wam, że u nas takie praktyki nie mają miejsca.

Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle jest miejscem, które przede wszystkim ceni sobie komfort i bezpieczeństwo klienta. Na pierwszym miejscu stawiamy na komunikację, czyli sprawną i jasna rozmowę klientów z naszymi pracownikami. Wiemy, że sprawy jakie często załatwiacie nie są dla was łatwe, dlatego nie mamy zamiaru dodatkowo wam ich utrudniać. Macie w nas pełne wsparcie, zrozumienie oraz profesjonalną pomoc dotyczącą sytuacji związanych z nieruchomościami. Zajmują się wami najlepsi eksperci na rynku, dlatego też możecie być pewni, że wyjdziecie ze skupu mieszkań Kędzierzyn-Koźle zadowoleni. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby ułatwić wam wszelkie formalności przed podpisaniem umowy. Już niedługo będziecie mogli cieszyć się gotówką ze sprzedaży swojego problematycznego lokalu.

Chcesz sprzedać mieszkanie z zadłużeniem? Sprawdź nasz skup mieszkań zadłużonych

Co ma wam do zaoferowania skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle?

Jeśli zastanawiacie się, co wyróżnia nas wśród innych skupów nieruchomości, chętnie przedstawimy wam najważniejsze korzyści jakie wynikają ze współpracy z naszą firmą. Przede wszystkim należy wyróżnić wszystkich pracowników, którzy tworzą nasz oddział w Kędzierzynie-Koźlu.Specjalnie dla was wybraliśmy najlepszych ekspertów, którzy znają rynek nieruchomości od lat i posiadają ogromną wiedzę, którą chętnie się dzielą. Aby nie spoczywać na laurach, stale aktualizują swoją wiedzę oraz umiejętności. Wszystko aby świadczyć jak najlepsze usługi w skupie nieruchomości Kędzierzyn -Koźle. Pod ich czujnym okiem napewno cała transakcja przebiegnie pomyślnie.

Dodatkowo dbamy o to, aby transakcje przeprowadzane w skupie mieszkań Kędzierzyn-Koźle przebiegały szybko i bez zbędnych komplikacji. W tym celu kontrolujemy procesy przygotowawcze, pomagamy wam skompletować niezbędne dokumenty oraz udzielamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące was pytania. Wierzymy, że pomoc ze strony profesjonalistów pozwoli wam mniej stresować się całym przebiegiem transakcji. Chcemy odciążyć was w każdej czynności, jaka tylko jest możliwa. Średnio transakcję kupna i sprzedaży w naszym skupie zajmują kilka dni roboczych. W porównaniu z próbą indywidualnej sprzedaży mieszkania na własną rękę, można odczuć diametralną różnicę. Finalizujemy transakcję od razu w chwili skompletowania dokumentów, a to oznacza, że jeśli jesteście już przygotowani, gdy do nas przychodzicie, to umowę możemy podpisać nawet na pierwszym spotkaniu.

Bardzo istotne jest dla nas także bezpieczeństwo dlatego wszystkie nasze działania konsultujemy z prawnikami, szczególnie podczas bardziej skomplikowanych transakcji. Umożliwiamy także naszym klientom rozmowę z ekspertami z dziedziny prawa, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektóre kwestię lepiej jest przedyskutować z osobą bardziej kompetentną, która lepiej wytłumaczy prawne niuanse.

Aby każdy klient czuł się u nas komfortowo, postanowiliśmy umożliwić wam wybór kancelarii notarialnej, w której podpiszemy umowę. To niecodzienna praktyka na rynku, jednak widzimy, że jesteście z niej niezwykle zadowoleni.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Pytania i odpowiedzi:

 • Jak funkcjonuje skup nieruchomości Kędzierzyn – Koźle?

Nasza działalność opiera się na bezpośrednim uczestnictwie w każdej transakcji i nie korzystaniu z pośredników. Z tego względu możemy zagwarantować wam lepszą jakość usług, szybszy czas realizacji umowy oraz lepsze stawki. Nie musicie martwić się tym, że nie znajdziecie chętnego kupca na wasze mieszkanie z problemami, ponieważ my sfinalizujemy każdą transakcję w zaledwie kilka dni. Dajcie nam się wykazać, a na pewno nie pożałujecie współpracy ze skupem mieszkań Kędzierzyn-Koźle.

 • Ile czeka się na pieniądze ze sprzedaży mieszkania?

Staramy się ekspresowo realizować wszystkie transakcję i robimy wszystko, co w naszej mocy, abyście szybko mogli cieszyć się ze swoich pieniędzy. Przekazujemy je wam w chwili podpisania umowy, na spotkanie przynosimy odliczoną gotówkę, albo wykonujemy przelew na wskazany przez was rachunek bankowy. W przypadku nieruchomości zadłużonych najpierw spłacamy wasz dług, a reszte pieniędzy przekazujemy wam na spotkaniu. Jeśli znajdujecie się w trudnej sytuacji finansowej, możemy zaproponować wam podpisanie umowy przedwstępnej oraz wypłatę sensownego zadatku.

 • Jaki jest zakres usług skupu nieruchomości Kędzierzyn-Koźle?

Zajmujemy się każdym rodzajem spraw, jaki tylko może się pojawić. Zgłaszają się do nas ludzie z różnymi przypadkami, ich lokale często są w naprawde nieciekawym stanie. Mimo to, my nigdy nie odmawiamy zakupu takiej nieruchomości, niezależnie od jej stanu technicznego i statusu prawnego. Prowadzimy nie tylko skup mieszkań i domów, ale także działek czy udziałów w nieruchomościach.Każdy przypadek rozpatrujemy w sposób indywidualny, dlatego nie musicie przesadnie martwić się swoją sprawą przed spotkaniem w naszym skupie nieruchomości Kędzierzyn-Koźle. Razem na pewno odkryjemy korzystne rozwiązanie waszych problemów.

 • Czy skup mieszkań Kędzierzyn-Koźle wyceni mój lokal?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wycena wartości nieruchomości jest bardzo skomplikowaną czynnością, która może przysporzyć trudności osobom niedoświadczonym. Dlatego też oferujemy całkowicie darmową i niezobowiązującą pomoc. Pracownik skupu nieruchomości Kędzierzyn-Koźle wykona dla was wycenę online lokalu w 24 godziny, a także dołączy do niej korzystną ofertę zakupu. Nie musicie niczym się martwić, ponieważ w większości przypadków realizujemy to w sposób zdalny. Wystarczy nam do tego opis waszego lokalu, a także kilka aktualnych zdjęć, które oddadzą jego stan.

 • Czy sprzedaż mieszkania do skupu nieruchomości wiąże się z jakimiś opłatami?

Skup nieruchomości Kędzierzyn-Koźle oferuje bezpłatne usługi wszystkim swoim klientom od początku swojej działalności. Nie mamy zamiaru tego zmieniać. Nie pobieramy prowizji, ani nie spotkacie się u nas z żadnymi ukrytymi opłatami. Co więcej oferujemy wam naprawdę korzystne stawki za wasze nieruchomości.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie