Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Mielec

Czy wysoka jakość usług może iść w parze z korzystną ceną? W skupie nieruchomości Mielec jest to codzienność. Jeśli zależy wam nie tylko na szybkiej sprzedaży mieszkania po dobrej cenie, ale też na miłej atmosferze oraz profesjonalizmie, zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta. Naszym priorytetem zawsze jest zadowolenie klienta, ponieważ jesteście dla nas najważniejsi i nic tego nie zmieni. Dlatego też przykładamy ogromna uwagę do tego, aby każda osoba odwiedzająca skup nieruchomości Mielec czuła się tutaj komfortowo zaopiekowana. Skup nieruchomości Mielec to miejsce, które powstało z myślą o was i w ten sposób też się rozwija. Stale poszerzamy zakres swoich usług, dokształcamy się oraz aktualizujemy wiedze dotycząca runku nieruchomości, który zmienia się niezwykle dynamicznie w ostatnich latach. Nasi pracownicy skupu mieszkań są gotowi do rozwiązania każdego problemu, z jakim możecie się do nas zwrócić. Zajmujemy się nie tylko skupem zwykłych mieszkań i domów, ale także tych z zadłużeniem oraz problemami. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach, które często są odrzucane przez konkurencyjne firmy. Nawet jeśli inne biuro nieruchomości odmówiło wam pomocy, to możemy zapewnić, że u nas nic takiego nie będzie miało miejsca. Możecie być pewni, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby znaleźć korzystne rozwiązanie każdego problemu, który was trapi. Skup nieruchomości radzi sobie z wszelkimi wyzwaniami, jakie stają na naszej drodzę.

Sprawdźcie sami, co możemy wam zaoferować i wybierzcie najbardziej komfortową drogę do skontaktowania się z nami. Do usłyszenia.

Jak powstał skup mieszkań Mielec?

Nasza historia rozpoczęła się parę lat temu w Warszawie. To właśnie tam powstał pierwszy oddział firmy, która aktualnie rozrosła się na całą Polskę. Początkowo nie byliśmy pewni, czy usługi które chcemy wprowadzić będą odpowiednie do aktualnego stanu na rynku nieruchomości, który wtedy średnio się rozwijał.  Na szczęście okazało się,że wiele osób w różnych sytuacjach życiowych, szuka wsparcia w skupach nieruchomości takich jak nasz. Dzięki temu, a także naszej konsekwencji, ciężkiej pracy i jasnym zasadom, udało nam się osiągnąć wstępny sukces,  co pozwoliło nam myśleć o dalszym rozwoju naszej działalności.  z początku obsługi obsługiwaliśmy tylko mieszkańców stolicy,  jednak Szybko okazało się że nie jest to wystarczające.  Zgłaszały się do nas osoby mieszkające nie tylko w Warszawie,  ale także w okolicznych miastach,  a nawet poza granicami kraju.  Szybko przekonaliśmy się że jeden oddział nam nie wystarczy. Cały czas dbaliśmy o to, aby podczas zdobywania coraz to nowszych klientów, nie straciła na tym jakość naszych usług. Uważamy, że udało nam się osiągnąć cel i gdy zgromadziliśmy odpowiednią ilość pieniędzy, mogliśmy pozwolić sobie na zaplanowanie kolejny oddziałów. Ze względu na atrakcyjność oraz ilość inwestycji, wybór padł na największe miasto każdego z pozostałych województw. Jak pewnie się domyślacie, potem było już tylko łatwiej, ponieważ nasze usługi bardzo dobrze zostały przyjęte przez ludzi. Każdy zadowolony klient to potencjalna okazja do reklamy naszej działalności. Dzięki temu każda zrealizowana transakcja, otwierała nam drzwi do 5 kolejnych, których się podejmowaliśmy. W ten sposób zbudowaliśmy swoją markę i mogliśmy myśleć o kolejnych oddziałach. Chcieliśmy dotrzeć do wszystkich mieszkańców Polski, dlatego też nic dziwnego, że jeden z nowych oddziałów powstał w Mielcu. Przecież jest to drugie, co do wielkości miasto w województwie podkarpackim, bardzo atrakcyjne jak chodzi o inwestycje. Mamy nadzieję, że szybko przekonacie się, że warto nas odwiedzić.

Co wyróżnia skup nieruchomości Mielec wśród konkurencji?

Jeśli zastanawiacie się nad skorzystaniem z naszych usług, warto zapoznać się z tym, co wyróżnia nas wśród innych skupów nieruchomości. Ta wiedza na pewno pozwoli wam podjąć właściwą decyzję. Przede wszystkim warto wspomnieć, że nie działamy jak standardowy skup mieszkań, dlatego nie musicie obawiać się niejasnej umowy oraz dodatkowych opłat, czy prowizji. Nasze usługi są w 100 % darmowe, a pracownicy skupu wiele razy upewnia się, czy wszystko podczas transakcji jest dla was jasne i logiczne. Dzięki temu, że nie korzystamy z pośredników, ale stajemy się bezpośrednią stroną każdej transakcji, możemy lepiej dbać o wasze bezpieczeństwo i zapewnić wam lepszej jakości usługi. Nasz skup nieruchomości Mielec to naprawdę wyjątkowe miejsce.

Dobre ceny, ważny punkt współpracy ze skupem nieruchomości Mielec.

To bardzo ważny podpunkt, który zaciekawi każdego potencjalnego klienta. Zgłaszają się do nas różni ludzie, często w celu zapoznania się z naszą ofertą. Nie wymagamy od was podjęcia decyzji o współpracy z nami w kilka minut, dlatego zawsze chętnie przedstawimy wam nasze możliwości oraz rozwiązania jakie możemy wam zaproponować. W zależności od stanu lokalu, jego problemów prawnych oraz innych czynników, ceny, które wam proponujemy będą bardzo korzystne, ponieważ zaczynają się od 90 % wartości rynkowej. Z doświadczenia jednak wiemy, że zazwyczaj są jeszcze wyższe. W przypadku nieruchomości bez zadłużenia, zaoferujemy wam pełne 100 % ich wartości.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Skup nieruchomości Mielec to ekspresowe usługi.

Przykładamy ogromną uwagę do tego, by kontakt między skupem nieruchomości Mielec, a klientami był sprawny. Dzięki temu, że odpisujemy na wasze zgłoszenia szybko, wy macie pewność, że trafiliście we właściwe miejsce i czujecie się dobrze zaopiekowani. Wiemy, że zależy wam na szybkiej sprzedaży nieruchomości i pozyskaniu gotówki, którą będziecie mogli przeznaczyć na dowolne cele, dlatego też staramy się sprawnie umawiać spotkania i pomagać wam z formalnościami.

Indywidualne podejście w skupie mieszkań Mielec.

Każdą sprawę rozpatrujemy w sposób indywidualny, tak aby każdy klient czuł się dobrze podczas wizyty w skupie nieruchomości Mielec. Nasza oferta jest niezwykle rozbudowana, dlatego wierzymy, że każdy właściciel problematycznego mieszkania, znajdzie u nas rozwiązanie swoich problemów nie tylko finansowych. Oferujemy wam pełne wsparcie podczas załatwiania formalności w urzędach i nie tylko.

Chcesz sprzedać dom? Sprawdź także nasz skup domów

Kto stoi za sukcesem skupu nieruchomości Mielec?

Z jednej strony nasi cudowni pracownicy, którzy stale doskonalą się w swojej branży, aby móc świadczyć wam wysoką jakość usług. Dobieramy taką kadrę pracowniczą do naszego skupu mieszkań, aby mieć pewność, że kontakt z klientami nie będzie zaburzony. Zależy nam nie tylko na ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu, ale również odpowiedzialności, komunikatywności oraz empatii. Nasi pracownicy muszą zdawać sobie sprawę z tego, że ich praca polega też na rozmowie z ludźmi, dlatego zależy nam na tym, aby dobrze sobie z tym radzili. Z drugiej storny na nasz ogromny sukces wpłynęli klienci. Bez was nie dalibyśmy rady rozwinąć się w taki sposób, a dzięki temu jesteśmy w tym właśnie miejscu. Mamy nadzieję, że będzie tylko lepiej i niedługo spotkamy się w skupie nieruchomości Mielec.

Pytania i odpowiedzi:

 • Na jakich zasadach działa skup nieruchomości Mielec?

Nie jesteśmy standardowa agencją nieruchomości, nie potrzebujemy pośredników i nie pobieramy opłat za swoje usługi. Z tego względu funkcjonujemy na innych zasadach, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Dzięki zgromadzeniu odpowiednio dużego kapitału finansowego, możemy pozwolić sobie na zakup nieruchomości, nawet tych z problemami, bezpośrednio od swoich klientów. Mamy wtedy realny wpływ na czas trwania transakcji i możemy dopilnować, aby był jak najkrótszy. Dodatkowo kontrolujemy stawkę, co pozwala nam wypłacić wam od 90 % wartości rynkowej za wasz lokal.

 • Jak będzie wyglądała moja współpraca ze skupem mieszkań Mielec?

Na początku wystarczy, że wyrazisz chęć współpracy z naszym skupem, a następnie poczekasz na to, aż nasz pracownik skupu nieruchomości odezwie się do ciebie z ofertą. Po przeprowadzeniu wstępnego wywiadu oraz wyceny wartości nieruchomości, będziemy mogli zaproponować ci dokładne warunki umowy. Jeśli je zaakceptujesz, a na pewno będą bardzo korzystne, to przejdziemy do realizacji współpracy. Wspólnie zgromadzimy niezbędne dokumenty, a kolejno spotkamy się u notariusza, aby podpisać umowę. Na to spotkanie przyniesiemy gotówkę, albo wykonamy przy was przelew na podane konto bankowe.

 • Czy skup nieruchomości pobiera opłaty za swoje usługi?

Od początku naszej działalności nie pobieramy żadnych opłat za swoje usługi. To samo tyczy się prowizji. Nasz skup mieszkań Mielec nie działa jak standardowa firma o takiej nazwie, co pozwala nam na lepsze zadbanie o komfort klientów. Dzięki temu, że nie korzystamy z pośredników, to doskonale wiemy jakie warunki możemy wam zaproponować i nie zmieniamy ich z biegiem czasu. Decydując się na współpracę z nami, nie musicie martwić się o żadne ukryte opłaty oraz nierzetelne umowy.

 • Czy mieszkanie z problemami również można sprzedać w skupie nieruchomości Mielec?

Zazwyczaj mieszkania i domy zadłużone, z komornikiem, czy bez ksiąg wieczystych bardzo trudno jest sprzedać szybko i po dobrej cenie. Dlatego też wiemy, jak bardzo przydaje się nasza firma w rozwiązywaniu takich problemów. W skupie nieruchomości Mielec możecie sprzedać dowolną nieruchomość, niezależnie od jej stanu technicznego oraz statusu prawnego. Dajemy wam gwarancję przeprowadzenia każdej trudnej transakcji. Nawet jeśli nie czujecie się pewnie, to wierzymy, że po pierwszej rozmowie z pracownikami skupu, okaże się, że rozwiejemy wszelkie wasze wątpliwości.

 • Wycena wartości lokalu – czy trzeba zrobić ją przed podjęciem współpracy ze skupem?

Jako profesjonaliści, którzy długo już działają w branży, doskonale wiemy jak trudna czynnością jest wycena wartości nieruchomości, dlatego też nie wymagamy takiej wiedzy od swoich klientów. Jeśli osoby zgłaszające się do nas posiadają już wycenę, to oczywiście weryfikujemy jej rzetelności, jednak jej brak niczego nam nie utrudnia. Zatrudniani przez nas pracownicy, to eksperci w branży, którzy doskonale odnajdują się w wykonywaniu usługi wycena nieruchomości online.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie