Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Olsztyn

Jeżeli zastanawiasz się nad sprzedażą mieszkania, sprawdź, czy skup nieruchomości Olsztyn nie oferuje usług, których szukasz. Sprawne spieniężenie czterech kątów to trudne zadanie. Zwłaszcza dla osób niemających na co dzień wiele wspólnego z tą branżą lub chociaż podstawowymi technikami marketingowymi. Prawda jest taka, że niewiele osób posługuje się nimi w życiu zawodowym, a to zwykli ludzie posiadają nieruchomości, które chcą sprzedać z dowolnych przyczyn. Zastanawiając się nad tym, jak sprzedać mieszkanie w Olsztynie, można dojść do słusznych wniosków, że warto udać się z tym problemem do profesjonalistów. Dlatego powstała nasza firma Oferuje rozwiązania, które nie są jeszcze szeroko rozpowszechnione na polskim rynku, ale za to odpowiadająca na potrzeby klientów, którzy szybko chcą sprzedać mieszanie.

Skup mieszkań za gotówkę w Olsztynie – co przez to rozumieć?

Nasza firma Skupmieszkan.org znacznie różni się od tego, co cechuje tradycyjny model zbytu. Na dobrą sprawę, oszczędzamy naszym klientom konieczności zagłębiania się w rynek. Kupujemy nieruchomości bezpośrednio od właścicieli, oferując im gotówkę w wysokości około 90% wartości obiektu. Nie pobieramy prowizji za usługi, za to gwarantujemy zakup w rekordowo krótkim czasie – przy dobrych wiatrach udaje nam się sfinalizować transakcję w 72 godziny. Skup mieszkań w Olsztynie to wygodne rozwiązanie, zwłaszcza dla klientów, którym zależy na czasie. Nie tylko oszczędzamy konieczności obcowania z potencjalnymi klientami, ale dajemy gwarancję szybkiej, bezproblemowej i przewidywalnej transakcji, bez względu na stan techniczny nieruchomości.

Jak sprzedać mieszkanie w Olsztynie bez stresu i ryzyka?

Działalność na rynku nieruchomości jest zadaniem trudnym, absorbującym, wymagającym dużego zasobu wiedzy i opanowania szeregu umiejętności. W grę wchodzi dorobek życia i duże pieniądze. Aby nie działać po omacku, należy przyswoić interdyscyplinarny zasób wiedzy, zawierający w sobie zagadnienia z zakresu prawa, administracji, uwarunkowań gospodarczych: zarówno krajowych, jak i globalnych czy regionalnych. A także negocjacji i innych technik sprzedażowych oraz marketingu. Nie jest to zakres informacji, którymi dysponuje statystyczny człowiek. Są one punktem wyjścia do pojęcia szeregu tylko z pozoru prostych działań, składających się na proces samodzielnej sprzedaży. Przygotowanie nieruchomości do wystawienia, analiza prognoz gospodarczych w celu ustalenia ceny, stworzenie, opublikowanie i wypromowanie ogłoszenia, spotkania z potencjalnymi kupcami, czyli odpowiedzi na dociekliwe pytania, zbijanie obiekcji i negocjacje, w końcu samodzielne załatwianie formalności. Każdy z tych kroków wymaga oddzielnych umiejętności. Jak sprzedać mieszkanie w Olsztynie, jeśli nie chcesz przyswajać wiedzy, której być może nigdy więcej nie będziesz potrzebować?

Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że nawet przerobienie wspomnianego materiału i nabycie wszystkich umiejętności nie gwarantuje szybkiej i bezproblemowej sprzedaży. Jeżeli twoja nieruchomość jest w złym stanie technicznym, znajduje się w niepopularnej dzielnicy, ma skomplikowany status prawny, lub ogólne warunki polityczno-gospodarcze są niesprzyjające, nawet biura pośrednictwa nieruchomości pomogą tylko w niewielkim stopniu. Warto zaznaczyć, że do oczekiwania na kupca należy jeszcze doliczyć czas potrzebny na uzyskanie przez niego kredytu. Znikomy wpływ na czas sprzedaży jest zjawiskiem szczególnie niekorzystnym dla osób, którym ze względu na różne czynniki zależy na możliwie krótkim czasie spieniężenia nieruchomości. W takim razie gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Olsztynie?

Jak to wygląda u nas?

Z dumą możemy powiedzieć, że skup nieruchomości Olsztyn jest odpowiedzią na obydwa pytania. Współpraca z nami zwalnia cię z konieczności posiadania wiedzy o rynku i technikach sprzedaży, ponieważ nie wiąże się z poszukiwaniem kupca. Transakcja następuje w przeciągu kilku dni, więc nie trzeba przewidywać zmian cenowych, ani obawiać się o przedłużenia, które są normą na tradycyjnym rynku. Mamy zabezpieczoną gotówkę na poczet skupu, w związku z tym odpada oczekiwanie na kredyt. 

Skup mieszkań za gotówkę w Olsztynie ma na swoim koncie wiele udanych transakcji, również tych skomplikowanych i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem z klientami. Przeprowadzimy cię przez wszystkie formalności, zwłaszcza jeśli ich status nie należy do łatwych.

Skup mieszkań w Olsztynie – prosty proces sprzedaży

Rozpoczynając działalność w branży, postawiliśmy sobie za cel zredukować zaangażowanie naszych klientów w skomplikowane i nieprzyjemne aspekty transakcji. Jednoczesne kierujemy się zaufaniem i transparentnością, więc będziesz informowany o podejmowanych przez nas działaniach. Z twojej perspektywy, proces sprzedaży zamyka się w czterech krokach i są to kolejno:

 1. nawiązanie współpracy poprzez kontakt telefoniczny lub formularz zgłoszeniowy. Przekazując w zgłoszeniu wszystkie istotne informacje oraz zdjęcia nieruchomości przyspieszysz proces analizy danych do kilku lub kilkunastu godzin;
 2. wycena online twojej nieruchomości. Posiłkujemy się przekazanymi danymi oraz współpracą z rzeczoznawcą. Jako firma otwarta na dialog jesteśmy skłonni do negocjacji;
 3. przygotowania do transakcji. Polegają na skompletowaniu dokumentów. W podstawowych przypadkach są to: zaświadczenie ze spółdzielni, zaświadczenie o braku osób zameldowanych i podstawa nabycia (najczęściej akt notarialny). Zdobądź je wcześniej, a być może uda nam się pobić rekord szybkości;
 4. podpisanie umowy u wybranego przez ciebie notariusza. Bezpośrednio po złożeniu podpisów wykonamy przelew ekspresowy opiewający na umówioną sumę. Odbierzemy od ciebie klucze i na tym koniec.

Jak widać, skup mieszkań w Olsztynie znalazł rozwiązanie na największe bolączki sprzedawców. Skutkuje to coraz większą popularnością naszych usług, zwłaszcza wśród klientów, którzy mają narzucony reżim czasowy lub szeroko pojęte „trudne nieruchomości”. Skomplikowane przypadki są nam szczególnie bliskie, ponieważ niejednokrotnie jesteśmy dla nich jedynym optymalnym rozwiązaniem.

Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Olsztynie, kiedy nie wszystko układa się po twojej myśli?

Pomimo usilnych starań, coś poszło nie tak. Nie udało się spłacać na bieżąco zobowiązań, dojść do porozumienia z bliskimi, czy znaleźć przedstawiciela w rodzinnym mieście. Skutek jest taki, że stoisz przed koniecznością sprzedaży mieszkania, ale twoja sytuacja ci tego nie ułatwia. Jak z tego wybrnąć?  Skup nieruchomości Olsztyn rozwiązał wiele takich przypadków. Do każdego podchodzimy indywidualnie, jednak niżej przedstawiamy kilka wypracowanych schematów.

Długi obciążające mieszkanie

Twoja nieruchomość może być zadłużona w banku, spółdzielni czy innych formach. Niezależnie od tożsamości wierzyciela, należy działać szybko, aby zdążyć przed komornikiem. Proponujemy pomoc prawną w wyprostowaniu sytuacji formalnej, która umożliwi sprzedaż mieszkania. Jeżeli nie masz zabezpieczonego miejsca do przeprowadzki, możliwe jest podpisanie umowy przedwstępnej i wypłacenie zadatku na poczet spłaty długów. Zakończymy transakcję w późniejszym terminie, co da ci czas na poszukanie nowego lokum. Co jeśli komornik figuruje już w księdze wieczystej? Mamy doświadczenie w tego typu sytuacjach i podejmiemy odpowiednie kroki. Najprawdopodobniej część kwoty za mieszkanie w wysokości zadłużenia przekażemy bezpośrednio na konto wierzyciela, tobie przypadnie cała pozostała suma.

Nieruchomość przedmiotem sporów 

Niezależnie, czy konflikt powstał przy okazji podziału majątku po rozwodzie, czy niesprecyzowanej sytuacji spadkowej, spór o dom czy mieszkanie jest częstą kością niezgody pomiędzy członkami rodziny. Aby uniknąć ciągnących się latami procesów sądowych i wysokich wynagrodzeń dla adwokatów, rozsądnym rozwiązaniem jest spieniężenie nieruchomości i podział uzyskanej kwoty. Skup mieszkań za gotówkę w Olsztynie niejednokrotnie miał do czynienia z transakcjami, w których figurowało kilku właścicieli. Pomimo dużego ładunku emocjonalnego, są one możliwe do przeprowadzenia w szybki i bezproblemowy sposób.

Właściciel jest nieosiągalny

Jak sprzedać mieszkanie w Olszynie, jeśli na stałe mieszkasz w innej części Polski lub za granicą? Najlepiej zdalnie. Wybrana przez nas forma kontaktu pozwala na obsługiwanie klientów z każdego miejsca na Ziemi, nawet jeśli są oddaleni od swojej nieruchomości. Aby ograniczyć konieczność zjazdów, proponujemy wystawienie nam upoważnienia do załatwienia formalności w twoim imieniu. Przy odrobinie szczęścia, nie będzie potrzeby zjazdu do kraju, a jeśli zajdzie taka konieczność, wszystko załatwimy w ciągu jednej wizyty.

Skup nieruchomość Olsztyn – z jakimi kosztami należy się liczyć?

Gdzie szybko sprzedać mieszkanie w Olsztynie bez narażania się na dodatkowe koszty? Biura pośrednictwa nieruchomości pobierają prowizje za swoje usługi. Jak to wygląda u nas? Stawiamy sprawę jasno: nie pobieramy prowizji, nie naliczamy dodatkowych kosztów ani opłat manipulacyjnych. Wszystkie usługi, wliczając w to doradztwo i pomoc specjalistów, otrzymujesz od nas w ramach nawiązania współpracy. Nie przepadamy za kruczkami prawnymi i niejasnymi warunkami zawartymi w umowach. Dlatego otwarcie przedstawiamy warunki współpracy. Ukryte koszty i prowizje zupełnie nas nie interesują. Chcemy tylko mieć możliwość inwestowania w twoją nieruchomość.

Skupujemy nieruchomości na terenie całej Polski. Nasze oddziały można znaleźć między innymi:

Co jeszcze zyskasz dzięki współpracy ze skupem nieruchomości Olsztyn?

Oprócz legalnej, uczciwej i błyskawicznej sprzedaży z gwarancją zakupu – komfort psychiczny i oszczędność nerwów. Jako firma mieszcząca się na stałe w Warszawie, dokładamy starań, aby zapewnić równie wygodną obsługę klientom ze wszystkich regionów Polski. Stąd zdalna forma kontaktu, a także bezpłatne dojazdy naszych specjalistów w dowolny zakątek kraju. Staramy się ściągnąć z ciebie jak najwięcej obciążeń związanych z transakcją, dlatego nie spodziewaj się po naszych usługach znacznego wzrostu poziomu stresu. Współpraca z gronem specjalistów również jest podyktowana chęcią zapewnienia wysokiej jakości obsługi.

Dziesięć lat na rynku nieruchomości to wystarczająco dużo czasu, by dobrze poznać to środowisko. Skup mieszkań w Olsztynie z przyjemnością obserwował, jak z roku na rok rośnie świadomość klientów, czego skutkiem są pozytywne zmiany w branży. Jeśli należysz do grona poszukujących nowoczesnych i uczciwych rozwiązań, wypełnij nasz formularz kontaktowy i pozwól nam przeprowadzić się przez sprzedaż zgodnie z najwyższymi standardami obsługi.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie