Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Pruszków

Jeśli jest ci potrzebna szybka gotówka, a twoja nieruchomość wydaje się nieatrakcyjna, nie wszystko stracone. Jesteś właścicielem lokalu zadłużonego, z hipoteką, lokatorami, czy bez ksiąg wieczystych? Sprzedaż takiej nieruchomości wydawać by się mogła, rzeczą niemożliwą, lub wybitnie skomplikowaną. Jednak rzeczywistość jest odrobinę przyjemniejsza. Faktycznie, osoby prywatne mogą mieć nie lada problemy z takimi transakcjami, głównie ze względu na brak specjalistycznej wiedzy oraz koniecznego doświadczenia. Jednak dla skupu nieruchomości Pruszków, nie ma spraw nie do rozwiązania. Specjalizujemy się w transakcjach trudnych, które przerastają standardowe biura nieruchomości oraz osoby indywidualne. Nasi pracownicy są doskonale wyszkoleni i mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej branży, które pozwala na świadczeniem wam najwyższej jakości usług. Czego chcieć więcej? Każda transakcja jest w naszym skupie nieruchomości rozpatrywana w sposób indywidualny, nie działamy schematycznie, ponieważ wiemy, że każdy klient wymaga profesjonalnej opieki, dopasowanej do warunków transakcji. 

Gwarantujemy wam również szybki i sprawny kontakt, ponieważ cenimy sobie czas naszych klientów. W skup nieruchomości Pruszków możecie liczyć na to, że odpowiedź na wszystkie pytania oraz zgłoszenia mailowe otrzymacie w 24h. Aby szybciej się z nami skontaktować, zapraszamy do skorzystania z numeru do naszego skupu, który widnieje na stronie. Zachęcamy także do wizyt stacjonarnych w naszym biurze, gdzie zawsze czekają na was gotowi do pracy agenci nieruchomości. Ich podejście oraz doświadczenie pomoże wam poczuć się komfortowo, dzięki czemu na pewno dojdziemy do porozumienia, które będzie korzystne dla obu stron. Cenimy sobie wasze zadowolenie i dążymy do tego, aby każdy klient wychodził od nas usatysfakcjonowany. Wierzymy, że poprzez ciągłe udoskonalanie naszych usług, otwieranie się na nowe możliwości, poznawanie rynku, stajemy się coraz lepsi dla was. Opinie dotyczące naszej działalności są jawne, możecie się z nimi zapoznać w każdym momencie, ponieważ dostępne są na naszej stronie internetowej. Każdy klient skupu nieruchomości Pruszków po skorzystaniu z naszych usług, jest proszony o to, aby wyraził swoje zdanie na temat naszej współpracy. W ten sposób gromadzimy prawdziwe historie od naszych klientów, które na pewno pomogą podjąć właściwą decyzję innym osobom. Ponieważ uważamy, że skup nieruchomości to najlepszy z dostępnych wyborów. Zapoznajcie się z krótkim opisem naszej działalności i zdecydujcie sami. 

 

Skup nieruchomości Pruszków 

Jeśli zastanawia was, skąd wziął się pomysł na skup mieszkań w tym miejscu, warto na początku zaznaczyć, że nasza firma jest już bardzo rozbudowana i posiada wiele oddziałów na terenie całej Polski. Zaczynaliśmy jako skup nieruchomości Warszawa, który działał wyłącznie na terenie stolicy, jednak szybko okazało się, że ilość chętnych osób, którym nasze usługi mogłyby pomóc, przerasta aktualne możliwości. Kontaktowali się z nami bowiem nie tylko mieszkańcy Warszawy, ale też miast wokół niej oraz inne osoby, mieszkające głównie za granicą. Z tego też powodu rozszerzyliśmy działalność o największe miasta na mapie Polski, a następnie zaczęliśmy otwierać kolejne oddziały, takie jak ten w Pruszkowie. Uznaliśmy, że to bardzo dobra lokalizacja, ponieważ bliskość do Warszawy i stopień zaludnienia, sprawia, że to bardzo atrakcyjna lokalizacja dla inwestorów na rynku nieruchomości. Pruszków jest idealnym miejscem, w którym można sprzedać oraz kupić mieszkanie, dlatego też nic dziwnego, że otworzyliśmy tutaj jeden ze swoich oddziałów. Nasz skup nieruchomości Pruszków rozwija się prężnie od samego początku, mamy już mnóstwo zadowolonych klientów, którzy polecają nasze usługi dalej. Mamy nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku, a także że spotkamy się niedługo w naszej siedzibie.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

 

Co może zaoferować wam skup mieszkań Pruszków?

Nasze usługi są bardzo rozbudowane, dlatego wierzymy, że każdy chętny klient znajdzie coś dla siebie. Cały czas pracujemy nad tym, aby móc wam zagwarantować więcej możliwości, aktualizujemy swoją wiedzę oraz rozwijamy się. Nasz skup wyróżnia przede wszystkim sposób działania, a mianowicie to, że nie jesteśmy klasycznym skupem nieruchomości. Nasi klienci nie muszą dzięki temu obawiać się prowizji, dodatkowych opłat, czy zawiłych umów. Generalnie dzięki zgromadzonemu kapitałowi finansowego, nasza firma może sobie pozwolić na odkupienie nieruchomości – domu, mieszkania, działki, lokalu użytkowego, bezpośrednio od was. Eliminując w tym wypadku konieczność znalezienia następnego kupca, nie stajemy się pośrednikiem, a jesteśmy bezpośrednią stroną transakcji. Dzięki temu możemy zapewnić wam o wiele bardziej atrakcyjne warunki współpracy, niż konkurencja. Dbamy także o to, aby transakcje były szybkie i bezpieczne.

 

Skup nieruchomości to przede wszystkim grono specjalistów, którzy latami szkolili się, aby wam pomagać. Dbamy o wizerunek swojej firmy jak nikt, dlatego wiemy, że nasza kadra pracownicza jest najlepsza. Proces samej rekrutacji jest dość skomplikowany, a późniejszy rozwój kariery również nie zwalnia tempa. Każda osoba odpowiedzialna za rozwój skupu nieruchomości Pruszków jest wykształcona, kompetentna, a przede wszystkim odpowiedzialna. Wiemy, że zwracają się do nas ludzie w różnych sytuacjach życiowych. Często decyzja o sprzedaży mieszkania jest powiązana z tragedią rodzinną, spadkiem, rozwodem, czy przeprowadzką. Aby jak najlepiej was zrozumieć, kładziemy ogromna uwagę na umiejętności miekkie naszych pracowników. Osoby odpowiedzialne za skup mieszkań Pruszków, mają odpowiednie podejście oraz ogromne pokłady empatii. Z ich wsparciem zarówno merytorycznym jak i życiowym, na pewno każdy problem zostanie rozwiązany.

 

Skorzystanie z usług skupu mieszkań Pruszków to gwarancja korzystnej współpracy, które zawiera też bardzo dobre ceny. W porównaniu z usługami jakie świadczone są u konkurencji, my wypadamy niezwykle dobrze. Nasz skup nieruchomości to miejsce, w którym transakcję przebiegają w sposób korzystny dla obu stron. Ceny jakie możemy wam zaoferować nie są zaniżone, ponieważ sięgają od 90 do 100 % wartości rynkowych. Są to oczywiście rzeczywiste wartości, które ustalają nasi pracownicy po zweryfikowaniu stanu lokalu. Nie zaniżamy żadnych wartości, ponieważ wiemy jak ważne jest budowanie pozytywnego wizerunku swojej marki. Zadowoleni klienci są dla nas nadzwyczajną reklamą oraz siłą napędową do dalszego działania. Nasze ceny są po prostu uczciwe. Chcielibyśmy, aby wszędzie tak było, jednak odpowiadamy tylko i wyłącznie za własny skup nieruchomości Pruszków.

Chcesz sprzedać działkę? Sprawdź nasz skup działek

 

Co ma wpływ na to ile pieniędzy możemy wam wypłacić?

Przed podjęciem decyzji o sprzedaży nieruchomości do skupu należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Z jednej strony ludzie chcą dostać jak najwięcej pieniędzy ze sprzedaży swojej nieruchomości, co często skłania ich do próby sprzedaży indywidualnej. Natomiast z drugiej oczekują szybkiej i pewnej transakcji, co znowu przemawia za skorzystaniem z usług skupu nieruchomości. Co możemy wam poradzić? Najlepszą opcja, pod względem zarówno czasu, bezpieczeństwa oraz finansów jest zdecydowanie się na usługi skupu mieszkań Pruszków. Jesteśmy bowiem miejscem, w którym wszystkie potrzeby klientów zostają należycie spełnione, a w dodatku oferujemy wam naprawdę dobre ceny. Dostajecie u nas pełną opiekę podczas całej naszej współpracy, a także darmową i niezobowiązującą usługę wyceny nieruchomości. Dzięki temu jesteście odpowiednio zaopiekowani i nie musicie dodatkowo martwić się sprzedażą, która na pewno sama w sobie jest stresująca. Z doświadczenia wiemy, że pomoc profesjonalistów jest bardzo często konieczna, do podjęcia właściwej decyzji. Dlatego też w przypadku trudniejszych spraw, konsultujemy się z zaufanymi prawnikami oraz notariuszami. Czuwają oni stale nad bezpieczeństwem transakcji, które przeprowadzamy.

 

Pytania i odpowiedzi:

Jak funkcjonuje skup nieruchomości Pruszków?

 • Nasz skup mieszkań działa jako bezpośrednia strona każdej transakcji, dzięki kupujemy lokale bezpośrednio od swoich klientów. Ta metoda pozwala nam na zwiększenie bezpieczeństwa podczas współpracy oraz ulepszenie jej warunków. Możemy wam wtedy zagwarantować szybką, bezpieczną, a przede wszystkim bardzo korzystną transakcję, która w pełni kontrolujemy. 

 

Jakie nieruchomości można sprzedać w skupie Pruszków?

 • Jeśli zastanawiacie się, czy posiadany lokal kwalifikuje się do sprzedaży w skupie, nasze odpowiedź zawsze brzmi tak. Możecie zgłosić się do nas z każdym mieszkaniem, domem, działkom w dowolnym stanie i o dowolnym statusie prawnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także współpracy z odpowiednimi osobami, potrafimy wspólnie znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Większośc spraw jakich sie podejmujemy dotyczy mieszkań zadłużonych, a także domów z nałożoną hipoteką.

 

Jak długo będę czekać na pieniądze?

 • Nasz skup nieruchomości Pruszków znany i ceniony jest ze swoich sprawnych usług. Dlatego też wpłacamy wam pieniądze bezpośrednio po podpisaniu umowy u notariusza. W zależności od indywidualnych preferencji klienta możemy na spotkanie przygotować gotówkę, albo wykonać ekspresowy przelew na wskazane konto bankowe. Jeśli chodzi o lokale zadłużone w pierwszej kolejności regulujemy długi, a pozostałą część kwoty, przekazujemy wam na spotkaniu.

 

Ile zajmuje sprzedaż mieszkania w skupie?

 • Działamy tak szybko jak to możliwe, średnio realizujemy transakcję w skupie nieruchomości Pruszków w kilka dni roboczych. Od chwili pierwszego kontaktu z naszą firmą, jesteśmy gotowi do podpisania z wami umowy, jednak często blokują nas dodatkowe formalności. Dlatego też jeśli chcecie, aby transakcja przebiegła szybko, przygotujcie na pierwsze spotkanie wszystkie posiadane dokumenty, a następnie my was pokierujemy.

 

Czy muszę znać wartość swojego lokalu?

 • Absolutnie nie. Wiemy, że wycena wartości nieruchomości przysparza pewnych trudności, dlatego też nie wymagamy tego od naszych klientów. Skup mieszkań Pruszków na początku każdej współpracy wnikliwie analizuje każdy przypadek i wykonuje profesjonalną wycenę online.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź również nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie