Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Stalowa Wola

Przekonajcie się sami, że skup nieruchomości, to najlepsze miejsce do zrealizowania transakcji kupna i sprzedaży mieszkania. Nikt tak jak nasi pracownicy nie zna się na aktualnej sytuacji na rynku nieruchomości i nie rozumie potrzeb klientów. Potrafimy doradzić wam w każdej możliwej sprawie, z jaką możecie się do nas zgłosić. Dzięki ogromnego doświadczeniu oraz chęci do pracy, świadczymy usługi najwyższej jakości, które pomagają wielu mieszkańcom Stalowej Woli oraz okolic. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele skupów nieruchomości nie cieszy się pozytywnymi opiniami, jednak zapewniamy, że nasza działalność jest zupełnie inna od konkurencji. Zasady na jakich się opieramy, pozwalają nam na swobodne wykonywanie transakcji, które są bezpieczne zarówno dla naszego skupu mieszkań jak i klientów. Wasz komfort podczas współpracy jest dla nas niezwykle ważny. Chcemy abyście czuli się odpowiednio zaopiekowani podczas każdego etapu naszej współpracy, dlatego czuwać nad wami będą doświadczeni agenci nieruchomości. Możecie pytać ich o wszystkie nurtujące was kwestie, na pewno otrzymacie odpowiedzi na swoje pytania. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni ze skorzystania z usług skupu nieruchomości Stalowa Wola. Dotychczas nie zdarzyło nam się, aby ktoś nie był zadowolony z tego jak przebiegała nasza współpraca. Możecie się o tym przekonać, ponieważ zawsze po sfinalizowaniu umowy, prosimy klientów o wyrażenie opinii na temat naszego skupu mieszkań. Przeczytacie je na naszej stronie internetowej. 

Jak możecie skontaktować się ze skupem nieruchomości Stalowa Wola?

Jeśli chcecie porozmawiać z pracownikiem naszego skupu mieszkań i ustalić szczegóły dotyczące naszej przyszłej współpracy, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz za pośrednictwem formularza, który widnieje na naszej stronie internetowej. Wypełnienie go zajmuje zaledwie 5 minut, a daje nam już konkretny pogląd na stan waszego lokalu i pozwala na wstępne rozeznanie się w sytuacji. Jeśli nie jesteście zwolennikami kontaktu w formie zdalnej, zapraszamy was do wizyty osobistej w biurze naszego oddziału. Codziennie czekają tam na was nasi pracownicy. Spotkania osobiste warto wcześniej umówić telefonicznie, aby mieć pewność, że nie będziecie musieli zbyt długo czekać na waszą kolej. Do zobaczenia w skupie nieruchomości Stalowa Wola!

Jaka jest historia skupu nieruchomości Stalowa Wola, czyli co musicie o nas wiedzieć.

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność kilka lat temu w stolicy naszego kraju. Skup nieruchomości w Warszawie nie był z początku dość duży, zajmował się również ograniczoną liczbą spraw. Szybko jednak okazało się, że ilość osób zainteresowanych oferowanymi przez nas usługami, przerasta nasze aktualne możliwości. Z tego też powodu podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności o dodatkowe miejscowości. Wybór padł na wszystkie miasta wojewódzkie oraz bardziej intensywnie rozwijające się miasteczka w naszym kraju. Kryteriami które braliśmy pod uwagę była między innymi gęstość zaludnienia oraz ilość planowanych inwestycji na danym terenie. Finalnie wybór padł także na Stalową Wolę, czyli miasto położone w województwie podkarpackim przez które przepływa rzeka San. Ma ono niezwykle ciekawą historię oraz jest położone w doskonałej lokalizacji. Nic więc dziwnego, że ilość transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości jaka jest tam realizowana, nas zainteresowała.

Czy sprzedaż mieszkania w Stalowej Woli jest prosta? Jakie trudności czekają osobę prywatną?

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania i zastanawiasz się nad tym, czy podołasz wyzwaniu jakim jest samodzielna sprzedaż mieszkania, dobrze trafiłeś. Postaramy się w kilku słowach przybliżyć wam ten proceder i wytłumaczyć, dlaczego wcale nie jest to łatwe zadanie, a bardzo skomplikowana procedura, która wymaga odpowiedniego przygotowania oraz poświęcenia dużej ilości czasu wolnego. Po pierwsze aby sprzedać dany lokal, należy odpowiednio o niego zadbać. Mieszkanie czy dom, należy wysprzątać, odświeżyć oraz doprowadzić do takiego stanu, aby było jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Nieruchomość musi nie tylko wyjść korzystnie na zdjęciach, ale także podczas wizyty osobistej. W tym celu poświęcić trzeba sporo czasu, a nierzadko także nakładów finansowych. Kolejno można zabrać się za robienie fotografii oraz konstruowanie ciekawego ogłoszenia dotyczącego sprzedaży, które zawierać będzie wszystkie niezbędne informacje. Selekcja tych informacji wcale nie jest prostą sprawą, co może okazać się niezwykłą trudnością dla niedoświadczonej osoby. 

Kolejnym problemem z jakim spotka się osoba indywidualna podczas sprzedaży swojego mieszkania jest oczywiście wycena wartości lokalu. Wbrew pozorom nie wystarczy określić metrażu oraz lokalizacji nieruchomości, ponieważ na tę sumę ma wpływ ogromna ilość czynników. Wiele osób błędnie próbuje oszacować wartość swojego mieszkania, w oparciu o kwoty jakie widzi na stronach internetowych z mieszkaniami z okolicy. Czy jest to dobra metoda? Absolutnie nie. Większość tych cen odbiera od rzeczywistej wartości mieszkań, co może powodować liczne problemy. Jeśli nie chcesz bezsensownie opóźniać procesu sprzedaży, nie podejmuj się wyceny samodzielnej. O wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług skupu nieruchomości Stalowa Wola. Profesjonalista na podstawie szczegółowego wywiadu oraz aktualnych zdjęć lokalu, wykona dla was taką wycenę online w 24 godziny, a ponadto dołączy do niej atrakcyjną ofertę zakupu. Zgłoś się do nas jak najszybciej, a poznasz prawidłową wartość swojej nieruchomości. Wycena nieruchomości w skupie mieszkań Stalowa Wola to doskonałą opcja dla nawet najbardziej zapracowanych klientów. W większości, czyli 99 % przypadków możemy dokonać jej w sposób zdalny, bez konieczności odwiedzania waszego lokalu.

Co zyskasz jeśli zdecydujesz się na współpracę ze skupem nieruchomości Stalowa Wola?

Korzyści wynikające ze skorzystania z naszych usług są niezliczone, od bezpiecznej transakcji do znakomitych cen. Najważniejsza jednak jest dla nas dobra komunikacja pomiędzy klientem a pracownikami skupu mieszkań. Wierzymy w to, że kluczem do udanej transakcji jest rozmowa w przyjemnej atmosferze, dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, abyście czuli się u nas komfortowo. Zespół odpowiedzialny za skup nieruchomości Stalowa Wola to dobrze wyselekcjonowani specjaliści od rynku nieruchomości, którzy mogą pochwalić się ogromną wiedzą, doświadczeniem, ale też kreatywnością i nieszablonowym myśleniem. Te cechy są bowiem potrzebne do pracy w naszej firmie. Rozwiązania jakie wam oferujemy są zawsze dobierane indywidualnie, po skrupulatnej analizie danego przypadku. Zawsze poświęcamy niezbędną ilość czasu, aby przedyskutować ze swoimi klientami możliwe opcje, ich wady oraz zalety.

Bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo transakcji, dlatego dbamy o to aby umowy, które zawieramy z klientami były proste i logiczne. Przed spotkaniem u notariusza, dostajecie je do wglądu, abyście mieli okazje odpowiednio wcześnie się z nimi zapoznać i ewentualnie skonsultować się z najbliższymi. Co więcej pozwalamy naszym klientom na wskazanie dowolnej kancelarii notarialnej, w której finalizujemy umowę. Wy wskazujecie wybrane miejsce, a my umawiamy spotkanie. Nie jest dla nas problemem także zaproponowanie wam umowy przedwstępnej oraz wypłata zadatku. Jesteśmy także bardzo elastyczni jak chodzi o spotkania z wami.

W skupie nieruchomości Stalowa Wola spotkacie się również z najkorzystniejszymi stawkami. Inne firmy z tej branży pewnie kojarzą wam się z nieatrakcyjnymi stawkami, które często są zaniżone i nieopłacalne. U nas zaczynamy od 90 % wartości rynkowej w przypadku lokali do generalnego remontu, lub z dużym zadłużeniem. Jednak im lepszy stan waszej nieruchomości tym więcej pieniędzy możemy za nią zaoferować. Niezależnie od przypadku, na pewno będziecie zadowoleni z uzyskanej oferty. Co więcej, poznacie ją od razu na początku naszej współpracy, dzięki temu będziecie mogli szybko podjąć decyzję, czy te warunki są dla was odpowiednie. Jesteśmy także skłonni do lekkich negocjacji.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Pytania i odpowiedzi:

 • Jak działa skup mieszkań Stalowa Wola?

Jesteśmy niecodzienną firmą, która staje się bezpośrednia stroną każdej realizowanej transakcji. Dzięki temu, że nie korzystamy z pośredników, możemy zapewnić wam większe bezpieczeństwo oraz lepsze warunki podczas współpracy.

 • Czy usługi skupu nieruchomości Stalowa Wola są płatne?

Nasze usługi zawsze były darmowe i wiemy, że tak pozostanie już zawsze. Wiemy, że zgłaszają się do nas ludzie z różnymi problemami, często w nieciekawej sytuacji finansowej. Aby nie dokładać im problemów, postanowiliśmy nie pobierać opłat za korzystanie z usług skupu nieruchomości. Nie ma u nas także prowizji.

 • Czy nieruchomość z problemami również można sprzedać?

Oczywiście. Skup nieruchomości Stalowa Wola podejmuje się wszelkich wyzwań, także tych bardziej skomplikowanych prawnie. Codziennie przeprowadzamy transakcję kupna lokali zadłużonych, czy nieruchomości z lokatorami, dlatego dla naszych pracowników nie stanowi to żadnego problemu. W razie potrzeby konsultujemy się z zaufanymi prawnikami, którzy czuwają nad takimi transakcjami.

 • Czy współpraca ze skupem mieszkań Stalowa Wola jest bezpieczna?

Ciężko znaleźć na rynku nieruchomości lepszą firmę o tak nieposzlakowanej opinii. Nasz skup nieruchomości funkcjonuje od wielu lat i po pozytywnych opiniach klientów, widać, że znamy się na tym co robimy. Jesteśmy najlepszymi specjalistami ze swojej branży i chętnie dzielimy się z wami wiedzą oraz doświadczeniem. Na każdym kroku upewniamy się, że klienci czują się komfortowo zaopiekowani. Nasze umowy nie zawierają żadnych ukrytych informacji. Wszystko jest w pełni transparentne.

 • Ile trwa współpraca ze skupem nieruchomości?

Zawsze staramy się zrealizować transakcję jak najszybciej, dlatego zazwyczaj zajmuje nam to tylko kilka dni roboczych. W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie podpisać umowę nawet na pierwszym spotkaniu.

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie