Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Tarnowskie Góry

Jeśli zależy ci na szybkiej i bezpiecznej transakcji, nie ma lepszego miejsca w Tarnowskich Górach, w którym mógłbyś sprzedać swoją nieruchomość. Wiadomo, że agencję nieruchomości wzbudzają pewne kontrowersje, jednak nasza firma nie działa w standardowy sposób, co warto zaznaczyć na samym początku. Firma, którą prowadzimy opiera się na jasnych zasadach, dzięki którym zyskujemy zaufanie kolejnych klientów i mamy możliwość dynamicznego rozwoju. Nie sposób znaleźć u konkurencji warunki lepsze od tych, które możemy wam zaoferować. Bezpieczne, szybkie oraz korzystne transakcje to znak rozpoznawczy naszego skupu nieruchomości Tarnowskie Góry. Jeśli takie wartości również są dla was ważne, podczas finalizacji transakcji związanych z posiadanymi mieszkaniami, domami, działkami, czy udziałami w nieruchomościach, to z pewnością nasza współpraca będzie niezwykle owocna. Możemy zagwarantować wam doskonałe warunki, które obejmują sprawny kontakt z naszym skupem mieszkań. Średni czas jaki zajmuje nam na odpowiedź na zgłoszenia od klientów wynosi kilka godzin. Maksymalnie będziecie czekać na odpowiedź zwrotną z naszej strony do 24 godzin. Cenimy sobie wasz czas wolny i różną dyspozycyjność, dlatego też jeśli nie macie możliwości odwiedzenia nas osobiście, zapraszamy do kontaktu w sposób zdalny. Codziennie czekamy na wasze maile, smsy, telefony. Na naszej stronie internetowej jest dostępny także specjalnie w tym celu przygotowany formularz kontaktowy, którego wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut, a daje nam całkiem dobry wstępny pogląd na waszą sprawę. Zachęcamy do skorzystanie z najbardziej wygodnej metody kontaktu, jednak zapraszamy również do wizyty stacjonarnej w naszym oddziale w Tarnowskich Górach.

 

Kilka słów o skupie nieruchomości Tarnowskie Góry

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność kilka lat temu w Warszawie, gdzie znajdowało się pierwsze biuro, które prowadziliśmy. Dość niepewnie podeszliśmy wtedy do rozwijania tego biznesu, jednak szybko okazał się strzałem w dziesiątkę. Mieszkańcy stolicy bardzo potrzebowali miejsca, które nie tylko pomoże im sprzedać problematyczne nieruchomości, ale też w sposób profesjonalny i empatyczny pokieruje ich w tym trudnym momencie życia. Jesteśmy bowiem świadomi, że podjęcie decyzji o sprzedaży swojej nieruchomości, często związane jest z niecodzienną sytuacją życiową, rozwodem, spadkiem, czy zadłużeniem. Osoby w takim przypadku, zazwyczaj nie mają siły, ani chęci, aby rozmyślać nad potrzebnymi dokumentami oraz załatwianiem formalności urzędowych. Niektórych rzeczy nie da się jednak przeskoczyć. Warto jednak zwrócić się o pomoc do osób bardziej doświadczonych, które chętnie podzielą się swoją specjalistyczną wiedzą i doradzą w tych trudniejszych momentach. To właśnie miała do zaoferowania nasza firma i prawdopodobnie dlatego osiągnęła taki sukces na rynku nieruchomości. Z początku rozwijaliśmy się dość powoli, jednak z biegiem czasu klientów zaczęło przybywać, a my zaczęliśmy rozważać poszerzenie działalności o kolejne oddziały. W ten sposób otworzyliśmy skupy mieszkań w Katowicach, Krakowie, Gdańsku, czy Poznaniu. Szybko jednak okazało się, że to również nie wystarcza na pokrycie potrzeb mieszkańców wyżej wymienionych miast oraz okolicznych miejscowości. Dlatego niedługo po tym zdecydowaliśmy się na kolejny ważny krok i otworzenie skupu nieruchomości Tarnowskie Góry. Jest to doskonałe miejsce na rozwój, ze względu na ogromne zainteresowanie. 

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

 

Skup nieruchomości Tarnowskie Góry – dlaczego warto?

Jeśli zależy ci na szybkich, bezpiecznych i korzystnych usługach, zapoznaj się z naszą oferta. Nasz skup mieszkań tworzą wyłącznie profesjonaliści, którzy doskonale orientują się w sytuacji na rynku i potrafią znaleźć najlepsze rozwiązania, które usatysfakcjonują każdego klienta. Za naszymi dobrej jakości usługami, kryją się także dobre ceny. W porównaniu z konkurencją, nasze stawki są bardzo wysokie, ponieważ oferujemy od 90 % wartości rynkowej, za wasze nieruchomości. Uważamy to za naprawdę wysoki wynik, chociaż w większości przypadku możemy zaproponować wam jeszcze więcej. Co ma wpływ na tę kwotę? Oczywiście stan techniczny lokalu, jego status prawny oraz ewentualne problemy, np. z lokatorami, czy komornikiem. Im więcej wysiłku oraz kosztów finansowych nasza firma musi ponieść, tym minimalnie obniża się kwotą jaką wam proponujemy. Generalnie jednak nasze usługi są darmowe i całkowicie transparentne. Dzięki naszej działalności możecie szybko cieszyć się swoimi pieniędzmi, ponieważ wpłacamy je praktycznie od razu. Na wyznaczone wcześniej spotkanie u notariusza, przychodzimy z odliczoną sumą w gotówcę, albo wykonujemy przelew na wskazany przez was rachunek bankowy w chwili podpisania umowy. Niezależnie od formy jaką wybierzecie i tak dostaniecie pieniądze ekspresowo. Co więcej, nasz skup nieruchomości Tarnowskie Góry opłaca spotkanie w kancelarii. Współpraca z nami to najlepszy wybór z możliwych. Najbardziej cenimy sobie bezpieczeństwo i zadowolenie klienta, dlatego u nas na pewno poczujecie się dobrze. Bardzo dbamy o to, aby wszyscy czuli się u nas komfortowo i pewnie, ponieważ rozumiemy jak bardzo istotne są to dla was momenty w życiu. Pracownicy skupu mieszkań Tarnowskie Góry są ciepli i życzliwi, dlatego możecie zwrócić się do nas z każdym problemem związanym z branżą nieruchomości. Na pewno uzyskacie od nas odpowiedź na swoje pytania, a także propozycję rozwiązania każdego kłopotu. W razie potrzeby, skonsultujemy się z doświadczonymi prawnikami.

 

Pytania i odpowiedzi:

 • Jak mogę skontaktować się ze skup nieruchomości Tarnowskie Góry?

Zapraszamy do odwiedzin w naszym biurze, ale również do kontaktu w sposób zdalny. Możecie do nas zadzwonić, napisać maila, albo użyć specjalnego formularza kontaktowego, który widnieje na naszej stronie i pozwala w zaledwie kilka minut przekazać nam najważniejsze informację na temat stanu waszej nieruchomości. Dzięki kilku prostym pytaniom, pracownicy skupu nieruchomości Tarnowskie Góry będą mogli w 24 godziny wycenić wasz lokal i zaproponować wam bardzo korzystną ofertę jego zakupu. Potrzebujemy w tym celu jedynie podstawowych informacji, które na pewno posiadacie. Czekamy na wasze zgłoszenia

 

 • Czy zadłużone mieszkanie z problemami można sprzedać w skupie nieruchomości?

Każdą sprawę rozpatrujemy w sposób indywidualny, dlatego nawet jeśli coś nie widnieje w naszej stałej ofercie, nie oznacza to, że nie podejmiemy się nowego wyzwania. Nasz skup nieruchomości Tarnowskie Góry zajmuje się głównie przypadkami trudnymi i skomplikowanymi prawnie, czyli również prowadzimy skup mieszkań zadłużonych. Wielu naszych klientów, przychodzi do nas z tym problemem, dlatego dokładnie wiemy jak się wami zająć, w takim przypadku. Pracownicy skupu mieszkań są gotowi na pomoc wam w każdej sprawie. Wszystko odbywa się w miłej atmosferze, szybko i bezpiecznie. Za wasze mieszkania z problemami oferujemy także gotówkę.

 

 • W jaki sposób funkcjonuje skup nieruchomości Tarnowskie Góry?

Skup nieruchomości działa na bardzo prostych zasadach, które są stworzone, aby ułatwić kontakt między nami, a klientami naszego skupu. Na wasze zgłoszenia odpowiadamy w 24 godziny i przygotowujemy stosowną ofertę, dopasowaną do stanu waszej nieruchomości. Pracownicy skupu nieruchomości Tarnowskie Góry pomagają klientom także z kompletowaniem dokumentacji oraz formalnościami urzędowymi, które często występują w przypadku lokali zadłużonych. Wierzymy, że dobry kontakt i sprawna współpraca, są kluczem do przeprowadzenia korzystnych transakcji. Po kilku dniach zazwyczaj możemy sfinalizować umowę u notariusza. W tym celu spotykamy się stacjonarnie, dopełniamy formalności i wpłacamy wam pieniądze. W przypadku bardziej skomplikowanych spraw, oferujemy również podpisanie umowy przedwstępnej oraz wypłacenie sensownego zadatku. Pozwala on naszym klientom na zabezpieczenie finansowe do czasu sfinalizowania umowy końcowej.

 

 • Czy usługi skupu nieruchomości Tarnowskie Góry są darmowe?

Dzięki zasadom na jakich funkcjonuje nasz skup mieszkań Tarnowskie Góry, możemy zapewnić wam naprawdę dobrą jakość, szybkość oraz zakres usług. Nie chcemy wykorzystywać trudnej sytuacji finansowej klientów, dlatego uczciwość jest u nas na pierwszym miejscu. Z tego też względu gwarantujemy wam, że usługi oferowane przez naszą firmę są darmowe i takie też pozostaną. W naszych umowach nie ma żadnych nieścisłości, nie musicie więc obawiać się żadnych ukrytych kosztów. Brak pośredników oznacza również brak prowizji, co także uważamy za ważną informację. Nasz skup mieszkań Tarnowskie Góry nie działa jak standardowe miejsce. Ale to zmiana na plus, na korzyść naszych klientów.

 

 • Co powinienem zrobić, gdy nie znam wartości mojego lokalu, a chciałbym sprzedać go w skupie nieruchomości Tarnowskie Góry?

Wycena własnego lokalu jest niezwykle problematyczna i jesteśmy tego świadomi. Osoby niezwiązane z branżą mogą się tym dodatkowo stresować, co na pewno nie jest korzystne. Aby wykonać w sposób prawidłowy taką wycenę, należy bowiem posiadać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale też spore doświadczenie. Z tego też powodu nie wymagamy od klientów, aby wiedzieli ile dokładnie warte jest ich mieszkanie. Szczególnie gdy jest bardziej, lub mniej problematyczne. Nasz skup nieruchomości Tarnowskie Góry oferuje całkowicie bezpłatną i niewiążąca usługę wyceny online wartości lokalu, która zajmuje nam do 24 godzin. W większości przypadków nie musimy nawet odwiedzać waszego lokalu osobiście. W zupełności wystarczą nam zdjęcia oraz opis.

 

 • Jak szybko można sprzedać mieszkanie w skupie nieruchomości Tarnowskie Góry?

Transakcje kupna i sprzedaży w naszym skupie nieruchomości przebiegają błyskawicznie i zazwyczaj odbywają się w kilka dni roboczych. Wszystkich klientów traktujemy w taki sam sposób, dbając o to, aby nie musieli zbyt długo czekać na spotkanie z naszymi pracownikami. Średnio odpowiadamy na wasze zgłoszenia w kilka godzin, równie szybko umawiamy spotkania stacjonarne. Skup mieszkań Tarnowskie Góry może też sfinalizować umowę na pierwszym spotkaniu. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania sprawy.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Zobacz nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie