Jak szybko sprzedać mieszkanie?

Wypełnij formularz, by otrzymać bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. W ciągu 24h otrzymasz odpowiedź zwrotną.

Skup nieruchomości Zgierz

Miejsce do realizacji każdej transakcji, dotyczącej nieruchomości z zadłużeniem oraz problemami. Jedyny taki skup nieruchomości w okolicy, który na pierwszym miejscu zawsze stawia klienta i jego satysfakcję. Wyróżnia nas profesjonalizm, ogromna wiedza, ambicję oraz kreatywne podejście do problemów, jakie was trapią. Czeka na was cały sztab profesjonalnych agentów nieruchomości, którzy z wielką chęcią podzielą się z wami swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Wspólnie z nimi przeanalizujecie swoją sprawę i dojdziecie do najbardziej korzystnego dla obu stron rozwiązania. Jako nasi klienci nie musicie obawiać się procesu sprzedaży. Ze wszystkich sił będziemy starać się, aby odciążyć was w praktycznie każdej czynności, stale będziemy dostępni i gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania. Zależy nam na tym, abyście czuli się komfortowo w skupie mieszkań Zgierz i wyszli od nas zadowoleni. Gwarantujemy wam bezpieczną, sprawną transakcję oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

Czy sprzedaż nieruchomości w Zgierzu naprawdę jest trudna?

To bardzo trudne pytanie, z którym często zwracają się do nas klienci. Bardzo często docierają oni do nas po długich zmaganiach ze sprzedażą nieruchomości na własną rękę, na specjalnie do tego przeznaczonych portalach. Wielu z nich niestety nie jest odpowiednio przygotowanych do takiej transakcji, co potem skutkuje porażką i poszukiwaniem innego rozwiązania. Przed podjęciem decyzji o sprzedaży lokalu, warto zastanowić się, czy zaufanie skupowi mieszkań jest dobrym pomysłem, a także jak się za to zabrać?

Jeśli o nas chodzi, to zawsze zachęcamy klientów do śmiałej rozmowy i zadawania pytań, ponieważ wiemy, że podczas takiej dyskusji, wypadniemy bardzo dobrze. Wcześniej warto jednak rozważyć korzyści oraz wady, które wynikają ze sprzedaży mieszkania na własną rękę. Niektórym ludziom wydaje się, że sprzedaż mieszkania wygląda tak samo jak sprzedaż każdej dowolnej rzeczy w internecie. Nic bardziej mylnego. Do sprzedaży nieruchomości należy uzbroić się w cierpliwość, a także odpowiednio się przygotować w sposób merytoryczny. Należy mianowicie poobserwować aktualną sytuację na rynku nieruchomości i wybrać odpowiedni moment, na wystawienie swojego ogłoszenia. Samo przygotowanie ogłoszenia, nie jest najprostsze, ponieważ potrzebny jest do tego intrygujący, ale przejrzysty opis, a także dobrej jakości zdjęcia wszystkich najważniejszych części lokalu. Przed sesją zdjęciową mieszkanie warto umyć, pomalować, czy nawet przeprowadzić drobne remonty, które pozwolą wyjść mu lepiej na fotografiach. Często wymaga to dodatkowych nakładów czasowych oraz finansowych, na które nie każdy może sobie pozwolić. Czy to już koniec problemów? Oczywiście, że nie.

Najtrudniejsza wydaje się wycena wartości lokalu. Niektórzy nasi klienci próbowali poradzić sobie z wyceną w bardzo prosty sposób. Szukali przez internet lokali, które miały podobny metraż oraz lokalizację do ich mieszkania, a potem wybierali podobną sumę, która widniała w tych ogłoszeniach. Niestety nie jest to prawidłowa metoda, a ilość błędów jakie można przy niej popełnić jest ogromna. Na samym początku warto wspomnieć, że na wartość nieruchomości ma wpływ ogromna ilość czynników, która oczywiście doskonale znana jest profesjonalistom z branży, ale może stanowić nie lada zagadkę, dla osoby z zewnątrz. Łatwo więc o pomyłkę, która może słono kosztować. Niestety nieprawidłowa wycena, głównie zawyżona, może znacznie obniżyć zainteresowanie lokalem, albo sprawić, że niestety będzie ono zerowe. Czas oczekiwania na potencjalnego klienta, wydłuży się do tygodni, miesięcy, a nawet lat, co nie wydaje się zbyt korzystne. O wiele łatwiejszą opcją jest jednak skorzystanie z pomocy skupu nieruchomości Zgierz, który od lat funkcjonuje na rynku nieruchomości i pomoże wam z niezbędnymi formalnościami. U nas każda transakcja przeprowadzona została w sposób prawidłowy, szybki i korzystny. Możecie się o tym przekonać osobiście, albo zapoznając się z opiniami, które pozostawili nam klienci.

Sprawdź też opinie o nas – zobacz opinie skup nieruchomości

Co wyróżnia nas wśród innych skupów?

Jak wiadomo działamy odmiennie od standardowych skupów nieruchomości, ponieważ nie korzystamy z pośredników i nie pobieramy prowizji. Wszystkie usługi jakie świadczymy są w 100 % darmowe dla naszych klientów, a umowy jakie sporządzamy proste i logiczne. Nie musicie więc obawiać się o bezpieczeństwo podczas transakcji, ponieważ my wszystkiego dopilnujemy. Możecie zwrócić się do nas z nawet najbardziej problematycznym lokalem. W skupie mieszkań Zgierz pracując eksperci z ogromną wiedzą, którzy każdego dnia realizują mniej lub bardziej skomplikowane sprawy. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, a w razie potrzeby skonsultują się z naszymi sprawdzonymi prawnikami. Warto wspomnieć o tym, że to właśnie oni czuwają nad bezpieczeństwem każdej zawieranej umowy oraz realizowanej transakcji. Wyróżnia nas nie tylko doskonała kadra pracownicza, która stale się kształci i rozwija, ale też korzystne ceny. Niektórym ludziom działalność skupów nieruchomości kojarzy się wyłącznie z obniżaniem stawek, jednak u nas nic takiego nie ma miejsca. Za wasze lokale, w zależności od ich problemów oraz stanu technicznego, zaoferujemy wam od 90 % wartości rynkowej w górę. Po wnikliwej analizie rynku w Zgierzu, wiemy, że to najlepsza z możliwych ofert w okolicy. W dodatku warto pamiętać o tym, że nie tylko odkupujemy od was lokal w trudnej sytuacji i uwalniamy was od problemów, ale też oferujemy wsparcie przez cały okres naszej współpracy. Możecie zwrócić się do nas z każdym problemem, a na pewno znajdziemy dobre rozwiązanie.

Wszystkie transakcję jakie przeprowadzamy staramy się finalizować jak najszybciej, abyście nie musieli zbyt długo czekać na swoje pieniądze. Często wystarczą nam dwa dni robocze, do tego, aby przygotować się do podpisania umowy. Oczywiście w zależności od dokładnej sytuacji, czas ten może się zmienić. Zawsze jednak przykładamy się do tego, aby utrzymać sprawny kontakt z wami. Generalnie na wasze zgłoszenia odpowiadamy w 24 godziny i równie szybko przygotowujemy wycenę nieruchomości. Pamiętajcie, że większość formalności jesteśmy w stanie zrealizować w sposób zdalny.

Skupujemy też nieruchomości z problemami – sprawdź nasz skup nieruchomości z problemami

Pytania i odpowiedzi:

 • Jak działa skup nieruchomości Zgierz?

Nasza firma nie jest standardowym skupem nieruchomości, nie korzystamy z pośredników i wszystkie transakcję nadzorujemy osobiście. Skupiamy się na bezpieczeństwie, szybkości oraz korzystnych cenach. Stajemy się bezpośrednią stroną każdej realizowanej transakcji, dlatego możemy zapewnić wam najlepsze warunki współpracy, o których w innych skupach można tylko pomarzyć.

 • Jak wygląda współpraca ze skupem mieszkań Zgierz?

Aby się z nami skontaktować, wystarczy wysłać smsa, napisać maila, zadzwonić, albo wykorzystać specjalnie w tym celu skonstruowany formularz kontaktowy. Jest on dostępny na naszej stronie internetowej i zawiera podstawowe pytania dotyczące waszego lokalu, które pomogą nam wstępnie zorientować się w waszej sytuacji. Zapraszamy was także do osobistej wizyty w naszym oddziale. Pracownik skupu nieruchomości przygotuje dla was wycenę nieruchomości, a następnie korzystną i atrakcyjną ofertę jej zakupu. Po zaakceptowaniu przez was warunków naszej współpracy, przejdziemy do gromadzenia niezbędnych do realizacji transakcji, dokumentów. Nad wszystkim czuwać będą doświadczeni pracownicy. Kolejno będziemy mogli umówić spotkanie w kancelarii notarialnej, gdzie podpiszemy umowę i wypłacimy wam pieniądze.

 • Ile czasu zajmuje sprzedaż mieszkania w skupie?

Jeśli zależy wam na szybkiej transakcji, nie ma lepszego miejsca w Zgierzu, aby ją zrealizować w dwa dni. Średni czas współpracy z naszym skupem nieruchomości to kilka dni roboczych, jednak zdarzają nam się sprawy, które potrafimy sfinalizować nawet w jeden dzień. Gdy klient jest w pełni zdecydowany i posiada niezbędną dokumentację, podpisujemy umowę od razu na pierwszym spotkaniu. Z naszej strony gwarantujemy sprawny i przyjemny kontakt, przez cały okres współpracy i nie tylko. 

 • Czy usługi świadczone przez skup nieruchomości Zgierz są darmowe?

Nasza firma funkcjonuje na jasnych i logicznych zasadach, które określają sprawy takie jak ta. Zawsze świadczyliśmy naszym klientom darmowe usługi i nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wszystkie wyceny nieruchomości online jakie przeprowadzamy, także są całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Jako nasi klienci, nie musicie obawiać się żadnych ukrytych opłat, ani naliczenia prowizji. Nic takiego w skupie nieruchomości Zgierz nie ma miejsca.

 • Czy współpraca ze skup mieszkań Zgierz jest bezpieczna?

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient odwiedzający nasz skup nieruchomości, wychodził z niego zadowolony. W dużej mierze wpływ ma na to bezpieczeństwo całej transakcji, które jest kluczowe do powodzenia naszej przyszłej współpracy. Wszyscy pracownicy skupu nieruchomości Zgierz przykładają się do tego, aby sprawnie realizować współpracę z wami, wyjaśniać wam wszelkie wątpliwości oraz odpowiadać na wszystkie pytania. Możecie czuć się u nas w pełni komfortowo, ponieważ bardzo nam na tym zależy. W celu zwiększenia bezpieczeństwa postanowiliśmy pozwolić klientom, aby mogli oni wybrać kancelarię notarialną, w której dochodzi do podpisania umowy. Dodatkowo możemy wam także zaproponować podpisanie umowy przedwstępnej oraz wpłatę zadatku. Zawsze jest to odpowiednio duża suma pieniędzy, która zabezpiecza przyszłość klienta, do czasu pełnej finalizacji współpracy.

 • Jaki jest zakres usług skupu nieruchomości Zgierz?

Jeśli chodzi o naszą firmę, nie ma sprawy, której byśmy się nie podjęli. Często zdarza się u nas tak, że trafiają do nas klienci, którym inne skupy mieszkań odmówiły pomocy. Nie musicie jednak martwić się o takie rzeczy, ponieważ w naszym oddziale w Zgierzu, rozpatrujemy wszelkie zgłoszenia. Niezależnie od stanu technicznego waszej nieruchomości oraz jej problemów prawnych. Zajmujemy się nie tylko skupem domów, mieszkań i działek, ale także skupem udziałów w nieruchomościach, czy lokali zadłużonych.

Posiadasz nieruchomość w Warszawie? Sprawdź nasz skup nieruchomości Warszawa

  DODATKOWE INFORMACJE

  Miejsce postojowe
  Winda
  Balkon / taras
  Komórka lokatorska / piwnica
  Osobna jasna kuchnia

  Aby wycenić pozostałe rodzaje nieruchomości (dom, działkę, lokal użytkowy, budynek, poddasze itd.) skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie